Аз съм вече слаба и красива, Дюкан ме прави толкова щастлива - 165

  • 26 299
  • 499
  •   2
Отговори
# 405
  • Мнения: 850
    Много си постигнала Гардения , пък мъжа не иска да снима , за да не те изпусне  hahaha , много хубава си станала  Hug  bouquet

  чочосан , благодаря  Hug , удържам го прасчо все още но само като ми замерише на шоколад и  тем подобнии  #Cussing out #2gunfire , ще стигна поне до 60 , както са по калкулатор и тогава ще мисля за 3 та , дай боже да е скоро !  Praynig

  Венерас  точно , за тези крака говорих  Crazy Страхотна си !

  

# 406
  • Мнения: 63
Мерсииии   love001 сега съм 68, лентичката не е актуализирана. А в действителност мисля да свалям до към 55, но реших да не изглеждам нагло, кърмя все пак. По-нататък ще имам нова цел.

# 407
  • Мнения: 0
Moмичета, трети ден съм на ударен етап и се чувствам супер отпаднала и изтощена, направо умирам за витаминки...Имам 6 кг да сваля,колко още дни да го карам така?

# 408
  • Мнения: 31
Здравейте!
Напоследък нещо ви изтървах ей, не мога да ви изчитам лесно. Аз имам малко време, пък вие по-скоростно пишете... Стана тя една.... Joy
Немско Цвети - Честит рожден ден, мила! Желая здраве, усмивки! Да си обичана, ценена, уважавана! А кг- да си запазиш тези, на които се чувастваш най-добре!  newsm51
Стелксен - Честит рожден ден! Желая ти и на теб здраве, много любов! И да ти се сбъднат най-съкровените желания!  newsm38 newsm18
Венерас - честита годинка на режима! Горе главата, изглеждаш перфектно, и на теб желая да запазиш кг, на които се чувстваш най-добре!
Честити месечинки на всички момичета, които имат днес такива! Успех желая на всички!  smile3525
Гардения - бравос, много добре, ( и си права за бюста, пу-пу)! Hug И аз като кърмех нямах МЦ, голям кеф беше, 16 месеца, но после спрях и айде почна се пак.
чочосан  Hug, Фийлгуд  Hug, Айнур -  Hug, ще се фотна скоро, обещавам.
Иначе за протокола и статистиката - аз си карам третата по устав вече почти месец, без отклонения, кг са добре, даже след гала вече не варират много (след първите гали +1, +1 и нещо), сега с грамове. Аз, за разлика от други обаче, не съм свалила в трета досега. Стоя си на кг, с които влязох.
Приятен остатък от деня, в който все пак слънцето се поусмихна при нас!  Heart Eyes Hug

# 409
  • Мнения: 5 001
Moмичета, трети ден съм на ударен етап и се чувствам супер отпаднала и изтощена, направо умирам за витаминки...Имам 6 кг да сваля,колко още дни да го карам така?
Изкарай още 2 дена,та да станат 5 ....
Хапни си едно кисело млякце подсладено с плодов аромат по твой вкус и ще се оправят нещата мисля аз....Пиеш вода нали?

# 410
  • Мнения: 850
Moмичета, трети ден съм на ударен етап и се чувствам супер отпаднала и изтощена, направо умирам за витаминки...Имам 6 кг да сваля,колко още дни да го карам така?
Изкарай още 2 дена,та да станат 5 ....
Хапни си едно кисело млякце подсладено с плодов аромат по твой вкус и ще се оправят нещата мисля аз....Пиеш вода нали?

 Мастърче , аз пък мисля че за 6 кг 3 дни са и достатъчни ! Да си влиза в схема и така да си сваля другите !  newsm78

 ПП   Аз съдя , по това че майка ми имаше да свали толкова и даже само 2 направи и после със схемата 4 на 3 изкара месец и малко и беше вече в трета , за това го казвам , а и тя е все пак на 50 години и там вече метаболизма е малко по-бавен!

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 15:29 от mmmshushy80

# 411
  • Мнения: 5 001
Ми Шуше,щом казваш....
Мислех си,че ,ако изкара 5/5 на няколко пъти и скоростно ще мине в 3-та....
К'во да се мотка....

# 412
  • Мнения: 9
Аз съм съгласна с mmmshushy80
за толкова килца си е напълно достатъчно 3 дена ударен.

# 413
  • Мнения: 5 001
Ми да се гмурва тУгаз...... Laughing Laughing Laughing


Пустинна Розичке...чуваш ли какво казват момичетата.... Hug Hug Hug

# 414
  • Мнения: 931
Desert_Rose,  пий повече течности и ще се оправиш. Аз също бях така около втория-третия ден и на четвъртия вече започна да ми просветва.
Иначе аз съм все още без кантар, но за една седмица имам още два сантиметра минус от талията.

# 415
  • Bulgaria
  • Мнения: 46
здравейте и аз да се запиша че отдавна не съм писала

# 416
  • Мнения: 1 731
Gardenia, newsm74 направо паднах от стола.Ако оставим настрана килограмите ,откъде мислиш че имаш още да сваляш?Щото аз като те гледам си супер. newsm81 Много ми хареса поличката ти ама ако е в съчетание с краката. Joy
Desert^Rose,за 6 кг просто не си струва да се тормозиш още и да лишаваш организма си от витамини,според мен де. newsm78 Почвай си втори етап и си мисля ,че до месец -два си готова. Hug

# 417
  • Мнения: 30
Здравейте на всички във  този страхотен форум.На режима съм от 1 месец и 1о дни но за първи път се престрашавам да пиша.Доволна съм от резултатите ,които постигам но имам въпрос някои от вас дали свалят повече във дните със пз,защото при мен е така.Редувам 5/5 но от кръста нагоре съм ок ,проблемните ми зони са дупето и краката.Да продължавам ли на тази схема или да я сменя?Ще съм ви много благодарна ако можете да ме посъветвате как е по-добре да постъпя. Hug
Честито и на всички с поводи newsm51 newsm51 newsm51

# 418
  • Мнения: 592
Продължавайте да пускате снимки - те ми действат най-стимулиращо. Надявам се и аз да мога да се похваля със преди и сега.
Gardenia  - изглеждаш чудесно Peace

# 419
  • Мнения: 1 731
pink85,колко имаш да сваляш? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт