Аз съм вече слаба и красива, Дюкан ме прави толкова щастлива - 165

  • 26 275
  • 499
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 91
Добро утро на всички !
Благодаря за кафето. Честито на всички с поводи.
При мен има малък минус 0.200, може би щеше да е по голям, но явно не съм пила достатъчно вода.
* Боби * за сметката за тока и аз се изцъклих като я видях почти колкото твоята, но пак я платих нямах избор дано да се върне месечното отчитане, че голямо нарушение на сем. бюджет.  ooooh!

# 91
  • София
  • Мнения: 5 775
ДОБРО УТРО!

Аз малко съм в кофти настроение - сутринта ме "зарадва" МЦ, а вчера ЧЕЗ - с изравнителна сметка за ток 500 лв  Shocked Sick - ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ! Ще похарча от заделените пари за ремонта, но според мен не е нормално! Декември изравнителна 26, а сега 500 - изобщо някой гледа ли тези красиви табла и електромерите колко отчитат поне на 3 месеца  newsm78 (редактирам да не помислите, че живея в жилище 200 кв м и се оплаквам - живея в две маломерни тавански (по-ниски) стаи)
Оплаках се! Олекна ми, а до 24 ще олекна и финансово.
Писна ми от лоши новини - вече чакам нещо хубаво!
Хубав ден![/i][/b]

На фона на твоята изравнителна сметка,моята направо бледнее,а мислех и аз да се оплаквам.  Лошото е ,че като ме друснат нервите типично по женски посягам към сладкото.Като видях моята изравнителна ми се дорева.Как може да пращат зимата, някакви смешни вноски и после плащай половин заплата ooooh!

И аз се оплаках.

# 92
  • Мнения: 201
СлаБе, благодаря   bouquet Знаех си аз, че не е режимна, ама викам да питам все пак  Mr. Green Да не би да е режимна и да се прекарам нещо  hahaha

# 93
  • Мнения: 5
 Hug Hug Hug За всички ранобудни Simple Smile
Идеята за графиката беше нагледна да се покаже за споменатите стъпала в книжката на доктора.. Тъй че, аз продължавам да слизам надолу  Flutter
А що се отнася до ефекта на маслената риба- няма такъв при мен. Сигурно нещо съм сбъркана, знам ли.. Thinking Довечера ще пробвам друго.  newsm78

# 94
  • София
  • Мнения: 15
Aз пък си викам да с енаместя на 7-ма, та поне да ми е на късмет, за сега всичко върви като по сценарий, да видим как ще е за напред  Party
Хубав, слънчев, усмихнат и ползотворен ден на всички   chef  bouquet

# 95
  • Мнения: 35
Добро утро на всички Grinning Аз съм днес на лекции цял ден,като от 17 до 19 дори на спорт.Заредих се с 1 кисело мляко,2 варени яйца и палачинка с пилешка пържола, ама не знам къде ще се муша да ги ям на обед.
Петинка - благодаря за отговора,аз се притесних,че с това сладко нещо ми стана - всеки ден десертче Grinning

Точица, метни ми рецептата за рибената чорба (или е тази от Адреналинка),утре ще ходя до Кауфланд да си напазарувам, каквото трябва - да я пробвам и аз  chef .

TheNMaster , как правиш киселото млекце с ягодов аромат... ако не е тайна на готвача де  Grinning

Snow4eva , и аз като теб качих 1.700 кг след първите ПЗ, днес ми е втори П след тях и 600 гр отидоха надолу.Надявам се другото да е вода и да се изпари Crazy

# 96
  • Мнения: 201
Taniaa, правих я по рецептата на Адреналинка  Peace
Линк за "Супа от сьомга"

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 361
Здравейте и от мен! Hug
Добре дошли на новичките!Успех! welcome
Natia,сподели ,моля те,за какви различия говориш между писаното тук и в руските сайтове.

# 98
  • Мнения: 45
Здравейте, сладури   bouquet !
Да се отчета, днес съм с минус 400 гр. Simple Smile Simple Smile  Sunglasses  Sunglasses
И честити месечинки със закъснение на Ванеска, Весито и на Филюдка!
Поздрави на всички с минуси и поводи!
Нинче, Хеписмайл   bouquet  Hug Hug

ПС. Малко ми е странно , започнах да се заглеждам огледалото и да се харесвам  newsm78 #Crazy Joy , а имам още 10 кг  до целта  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 09:41 от ВИКИТО

# 99
  • Мнения: 5 001
Добро утро на всички Grinning Аз съм днес на лекции цял ден,като от 17 до 19 дори на спорт.Заредих TheNMaster , как правиш киселото млекце с ягодов аромат... ако не е тайна на готвача де  Grinning

Хе-хееее,тайна....Как така тайна бей!  Hug Hug Hug Hug Hug
Купила съм си едно концентратче с  ягодов аромат и с подсладител от диетичните щандове.Но който ползва степче да си го овкуси с него.Аз се отказах от степчетата заради аспартама в тях...

Та киселото мляко го подслаждам с това сиропче и го разбивам с телта за яйца за да стане гладичко.После разстварям желатин на водна баня,прибавям към киселото мляко ,разбърквам пак с телта ,наливам по купичките и прибирам в хладилника да стегне.
Става превъзходно кремче.
Аз почти всяка вечер си хапвам такова десертче,че нямам време за другите десерти...Много късно се прибирам от работа...Това ми е "сладкото"(яденето на сладко) на мен

# 100
  • София
  • Мнения: 135
Добро утро! Днес съм още -500гр. newsm44 newsm44 newsm68, това ще да е от хубавите думи към от вчера!
Вава, племенника ти пя страхотно! Peace
Връщам се да ви чета,че що нещо сте изписали, нямам думи!  Crazy

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 09:57 от ЗлаВещица

# 101
  • Мнения: 112
Добро утро фиданки и от мен Simple Smile

Радвам се, че тази сутрин всичките се хвалите с нещо Simple Smile

Аз все още не съм се мерила,но както казах ще стане и това- след ударния период. За сега съм много стриктна,чак немога да повярвам,но това е благодарение и единствено на вас.
Пускайте по често снимчици,за да имаме стимул Simple Smile

Да се похваля,че по принцип аз съм си проблена с ходенето до тоалетна,но вчера за моя изненада си ходих и то съвсем нормално от предполагаемото Simple Smile
Отдавам го на това,че вчера само до 17.00' съм изпила 3л.вода.


Имам и един въпрос,но както знаете на работата съм ограничена от всякакви ефекти,така че ще си задам въпроса с големи букви Simple Smile


ВЪПРОС: МОГА ЛИ ДА СМЕСВАМ ХРАНИТЕ???? Т.Е ДА ХАПВАМ ЕДНОВРЕМЕННО НА ЕДНО ЯДЕНЕ МЕСО И МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ???

Питам,защото тук една колежка ме успорва,че не било правилно.А пък аз не прочетох никъде такива условия Sad

Благдаря ви предварително. Спирам да пиша,че се улях нещо.
Лек и отслабващ ден на всички &   гушки и цунки , без емотикони .

# 102
  • Мнения: 201

didoneti, не виждам защо да не може да се яде на едно ядене месо и млечни продукти  Thinking

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 09:57 от ЗлаВещица

# 103
  • Мнения: 5 001

ВЪПРОС: МОГА ЛИ ДА СМЕСВАМ ХРАНИТЕ???? Т.Е ДА ХАПВАМ ЕДНОВРЕМЕННО НА ЕДНО ЯДЕНЕ МЕСО И МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ???


Може,няма проблем!
Аз редовно си правя към пилешките пържоли или дробчета сосче от кисело  мляко  Peace Peace

# 104
  • Варна
  • Мнения: 2 787



         natia, разкажи ни за разликите в руските сайтове  Praynig
         (присъединявам се към молбата на другите момичета)

Общи условия

Активация на акаунт