Аз съм вече слаба и красива, Дюкан ме прави толкова щастлива - 165

  • 26 305
  • 499
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 63
iv_mikova, стриите ми тъкмо почваха да се образуват. Почнах да дебелея след като родих, дори дрехите, които носех в 9-тия месец ми умаляха. До тогава се мажех с кремове, предотвратяващи образуването им. После си мислех, че ще почна да отслабвам, но започнах да ... ям. И така с нховото напълняване започнах да виждам "цветни лентички".
Тук четох, че Контрактубекс помагал за вече образувани и Stelxen ме посъветва същото. Ползвам го от около две седмици и тези розово-лилави резки почти се загубиха  smile3521 Продължавам докато не остане и следа.
anita7, merito, Renka, честит ви месечинки и скорошна 4-та  newsm51
Renka, като казваш, че вече 18дни го чакаш, още ли се надяваш?  Laughing Ние с МЦ-то сме се забравили вече 16 месеца  Wink Ако ще е все така, искам да кърмя 2-3 години hahaha hahaha hahaha

# 376
  • Мнения: 1 033
Стелксен , Блумхен, Mamma_mima , честит рожден ден! Пожелавам ви да сбъднете всичките си мечти!

Венерас, честита годинка! Изглеждаш прекрасно!

На мен ми е леко скапано..... чакам да дойде МЦ, иначе вървя леееееееееееееееееееееееееееееееееееееееекинко надолу.

Аз четох интерпретации на Дюкан из немските диетни форуми колкото щеш....
Гуш на всички!

# 377
  • Мнения: 485

Здравейте  Hug 

Май си намерих повод да пиша

Венерас - Честита Дюканска Година    bouquet   bouquet    bouquet 
Успешно запазване на формите на телцето ти   Hug

Блумхен - Честит Рожден Ден   bouquet   bouquet   bouquet 
Бъди винаги така позитивна  Hug 

Стелксен - Честит Рожден Ден   bouquet   bouquet   bouquet 
На следващият ти нека има и едно малко съкровище  newsm32  с теб  Hug 

Mamma_mima  -  Честит Рожден Ден   bouquet   bouquet   bouquet 

КриHug   Hug   Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

На любимото ми стадо много прегръдки и целувки  Hug  Hug  Hug   love001  love001

# 378
  • Мнения: 469
Венерас,  newsm51  love001

# 379
  • Мнения: 112
iv_mikova, стриите ми тъкмо почваха да се образуват. Почнах да дебелея след като родих, дори дрехите, които носех в 9-тия месец ми умаляха. До тогава се мажех с кремове, предотвратяващи образуването им. После си мислех, че ще почна да отслабвам, но започнах да ... ям. И така с нховото напълняване започнах да виждам "цветни лентички".
Тук четох, че Контрактубекс помагал за вече образувани и Stelxen ме посъветва същото. Ползвам го от около две седмици и тези розово-лилави резки почти се загубиха  smile3521 Продължавам докато не остане и следа.
anita7, merito, Renka, честит ви месечинки и скорошна 4-та  newsm51
Renka, като казваш, че вече 18дни го чакаш, още ли се надяваш?  Laughing Ние с МЦ-то сме се забравили вече 16 месеца  Wink Ако ще е все така, искам да кърмя 2-3 години hahaha hahaha hahaha


А, каква цена е това мазило???

# 380
  • Мнения: 175
http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=no&u=ht … p;sl=ru&tl=bg Не е много то4ен преводът, но се разбира за какво става въпрос.

# 381
  • Мнения: 5
Само минавам да кажа здравейте на всички и ЧРД на момичетата   bouquet

# 382
  • Мнения: 63
А, каква цена е това мазило???
На моята опаковка пише 13,69лв

ПП. Сега си погледнах линийката, как не съм усетила кога са минали два месеца  newsm78
Аз ще ви почерпя с полуфабрикати  Wink  food002 cook newsm38  party023  приемаме това за безалкохолно с подсалдител Wine Glass и по нещо за най-малките  Misc Baby Bottle

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 13:35 от Gardenia

# 383
  • Мнения: 112

На моята опаковка пише 13,69лв

Благодаря Laughing

# 384
  • Мнения: 262
Момичета, ето и един хуууубав въпрос от руския форум:
"Девочки, привет!!! У меня вопрос, неужели на этой диете нельзя есть и кусочка сыра!"  Laughing

# 385
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Честит рожден ден на рожденичките. Да са живи и здрави и лесно сваляне на килограмите  bouquet  bouquet  bouquet
Аз да се похваля днес съм още едно кило на долу. Абе момичета, днес ми е 10 ден ударен, обаче хич не ме блазни да ям зеленчуци. Може ли да изкарам повечко дни ударни?

# 386
  • Мнения: 5 001
Момичета, ето и един хуууубав въпрос от руския форум:
"Девочки, привет!!! У меня вопрос, неужели на этой диете нельзя есть и кусочка сыра!"  Laughing

Брях! Получих дежа-вю....Нали и при нас все този въпрос се пита  hahaha hahaha hahaha hahaha

Флуче  Hug Hug Hug


Снежкеее...шЪ са караме да знаЙш Mr. Green  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil....Скачай веднага на ПЗ....сАМО СИ ТОРМОЗИШ ОРГАНИЗМА И СЕ ЛИШАВАШ от витамини

# 387
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Честит рожден ден на рожденичките. Да са живи и здрави и лесно сваляне на килограмите  bouquet  bouquet  bouquet
Аз да се похваля днес съм още едно кило на долу. Абе момичета, днес ми е 10 ден ударен, обаче хич не ме блазни да ям зеленчуци. Може ли да изкарам повечко дни ударни?

НЕ! Недей!

# 388
  • София
  • Мнения: 5 785
Момичета, ето и един хуууубав въпрос от руския форум:
"Девочки, привет!!! У меня вопрос, неужели на этой диете нельзя есть и кусочка сыра!"  Laughing


Може ли превод  Embarassed
Какво е сыра?

# 389
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136



Снежкеее...шЪ са караме да знаЙш Mr. Green  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil....Скачай веднага на ПЗ....сАМО СИ ТОРМОЗИШ ОРГАНИЗМА И СЕ ЛИШАВАШ от витамини
Е от утре де! Нали може да се направи и 10 дена ударен етап?

Честит рожден ден на рожденичките. Да са живи и здрави и лесно сваляне на килограмите  bouquet  bouquet  bouquet
Аз да се похваля днес съм още едно кило на долу. Абе момичета, днес ми е 10 ден ударен, обаче хич не ме блазни да ям зеленчуци. Може ли да изкарам повечко дни ударни?

НЕ! Недей!
Добре няма!

Общи условия

Активация на акаунт