Как се държат/ха мъжете ви по време на бременност, а и след това?

  • 9 882
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19
Помага ми предимно с пазаруване и не ми позволява да вдигам нищо тежко но не мога да се похваля че ми помага в домакинството ,аз нямам и нужда ( поне за сега )а и не обичам много мъжо ми да се мотае в кухнята  .Много мил и непрекъснато ме пита как съм и дали имам нужда от нещо ,ако ми се дояде нещо специално или отива да ми го купи или ме води някъде на ресторант ,общо взето съм доволна от мъжлето но той и преди да забременея си е бил такъв  Hug

# 31
  • гр.София
  • Мнения: 380
Мъжът ми винаги се е държал добре с мен, така че докато бях бременна не е имало някаква значителна промяна в отношението му. Домакинските задължения по принцип си ги поделяме, но имаше един период от месец и половина, когато нямах сили да стана от леглото и той беше поел абсолютно всички задължения в къщи-пазаруване, чистене, готвене. За мен много важно беше, че нито веднъж през бременността си не се почувствах непривлекателна-благодарение на отношението му към мен, на това, че ме уверяваше, че съм хубава и че пак ще си бъда същата. Имаше периоди, когато падах духом и той винаги с думи и поведение ме окуражаваше. След раждането не се е променил. Отношенията ни са такива, че няма нужда да съм бременна или болна, за да ми "влезе в положение". Достатъчно е да нямам настроение за определена работа, за да не я свърша и не се чувствам виновна или длъжна да се оправдавам за това.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 832
Винаги се е държал добре. Много ми влизаше в положението и почти всичко той вършеше  Laughing.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 603
По принцип сме съвсем обикновено семейство - обичаме се, караме се, споделяме, спорим.... Но докато бременеех държанието му чак ме учудваше - беше най-търпеливия човек на света - нито веднъж не повеше глас, постоянно домакинстваше, чистеше, търкаше, носеше, търпеше всички истерични пристъпи /бяха много/. Сега пак сме обикновено семейство  Mr. Green.

# 34
  • Мнения: 93
Винаги се е държал добре с мен, така че не съм получавала кой знае какво повече през бременността! Винаги е полагал грижи за мен... а между другото аз не бях от лигавите бременни дето постоянно искат нещо...
В момента обаче върши почти всичко - гледа детето в къщи /по стечение на обстоятелствата аз работя, а той не/, пере, готви и т.н.

# 35
  • Мнения: 141
и аз съм все още в началото на бременността ,но виждам известна промяна в поведението и отношението на мъжа ми- той е поел почти цялата домакинска работа, без да съм го молила за това,защото аз много често нямам сили за нищо...Подкрепя ме и ме окуражава,когато започна да мисля разни негативни неща.Предполагам ,че до края на бременността ми ще става все по-грижовен!

# 36
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Съпругът ми по природа си е грижовен и добър. И е много добре възпитан, за което съм благодарна на свекъра и свекървата.  Heart Eyes
Бременноста ми беше изключително тежка, изкарах 7 месеца на легло.
Естествено, той вършеше абсолютно всичко вкъщи без да мрънка- живеем сами...
След като родих също вършеше почти всичко, заради моите здравословни проблеми.
След 4-я месец на детето започна подобрението при мен и лека- полека поех домакинството
в свои ръце.
Но съпругът ми винаги е бил ангажиран към дома и върши доста неща вкъщи. Аз не смятам,
че като съм жена- цялата домакинска работа е мое задължение.

# 37
  • софия
  • Мнения: 2 140
По принцип мъжът ми е много свестен човек и винаги се е държал
много добре с мен.Сега по време на бременноста ми е по-грижовен отвсякога.

# 38
  • Мнения: 718
Преди, по време и след бременността се държи перфектно - грижовен, внимателен, разбиращ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 3 695
По принцип мъжът ми е много свестен човек и винаги се е държал
много добре с мен.Сега по време на бременноста ми е по-грижовен отвсякога.
същото е и при мен  Peace

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Докато бях бременна, съпруга ми беше в командировка и малко време прекарахме заедно.Но винаги ,когато си беше тук се държеше добре и прояваваше разбиране към неразположенията ми .
За самото раждане беше доста притеснен и по-скоро аз успокоявах него,отколкото той мен  Heart Eyes Heart Eyes
След раждането  го видях в друга светлина и съм меко казано очарована .Той е най-любящия баща и всяка свободна минута прекарва с мен и бебето.Помага в домакинството ,доколкото може, но на мен ми стига да наглежда детето , а аз да свърша това онова. Мисля, че раждането на дъщеря ми ни промени много и вече  е запълнена липсващата част на нашето семейство. Peace PeaceВече съжалявам  , че станахме родители след 10 годишна връзка, можеше и много -по рано..............

# 41
  • Мнения: 958
По същият начин, като преди да забременея, или както след раждането.Първата ми бременност беше лека, не съм драматизирала, и не съм търсила съчувствие, напротив, щъкахме нон стоп.
Даже колежките и приятелките ме питаха, що не го карам да ми връзва обувките, или да ходи по нощите да ми пазарува Simple Smile
Беше по-загрижен за здравето ми, и само ме юркаше да се пазя.
И сега така върви, но днес много ме ядоса, така че ще се въдържа да го хваля докато ми мине  Twisted Evil

# 42
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Моят мъж винаги е бил много внимателен с мен.Като забременях беше много грижовен,постоянно се интересуваше от състоянието ми и все целуваше коремчето.Сега се отнася по същия начини към детенцето ни.Макар че все ме упреква,че много съм глезела бебока,но и той го прави,макар да не го признава....Абе с една дума-перфектен съпруг и татко ни е той. Two Hearts

# 43
  • Мнения: 2 960
Грижовен ,внимателен ,размазан от щастие  Heart Eyes
А иначе и аз не съм драматизирала ,не съм търсила съчувствие/то за какво ли пък ти е съчуствие-да не си болна/
След раждането първо бяхме в лек стрес ,след това в пълна еуфория.Следеше зорко да не се преуморявам.

# 44
  • Мнения: 2 803
По принцип сме съвсем обикновено семейство - обичаме се, караме се, споделяме, спорим.... Но докато бременеех държанието му чак ме учудваше - беше най-търпеливия човек на света - нито веднъж не повеше глас, постоянно домакинстваше, чистеше, търкаше, носеше, търпеше всички истерични пристъпи /бяха много/. Сега пак сме обикновено семейство  Mr. Green.
Все едно аз съм го писала. Peace

Общи условия

Активация на акаунт