Споделете 100

  • 20 960
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 503
Като почнеш да му переш сополивите кърпички и засечени боксерки, е същият.
Ако съвсем случайно стане така, че се позаплесна по чужд мъж, ей тая мисъл ме възпира.
Споделям умора и бяло вино. Днес се разглобих от ходене. Хубаво е да си последният буден удома.

# 676
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Споделям, че се надявам някоя добра душа да сподели добър техник на перални машини.  Blush
Пардон, че го пиша тук, ама... На зор съм.  Mr. Green

# 677
  • Мнения: 4 300
Джотекс.
Последния път, след кратко обсъждане със съфорумка и заседнал банел, реших да измъкна външното уплътнение, а после и банела. Таратанци. За всички, най вече за Милото, стана ясно че форумните контакти са вредни. Намерих фирмата в белия списък, един чичко дойде на следващия ден, изрева "Дай веро" и оправи белята.
После успях да използвам ноу-хау-то му, когато се пренесохме и се наложи да се монтира пералнята- с веро всичко влиза.
Но така е, който си има цици, си има и банели. А който си има банели си има проблеми с пералнята.

П.С.
Той: The house is spotless, the laundry's done, there's a half gallon of chocolate ice cream in the freezer
Тя: You're driving me mad

П.С.2. Да знаете мантра срещу форумска злоба & завист , че пак усещам известно количество Mr. Green

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 22:16 от Рокси

# 678
  • Мнения: 516
Рокси, много моля да споделиш, какво си казват лирическите герои от аватара ти. Късогледа съм. Не мога да го прочета. А ме интересува живо. Благодаря!

# 679
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Само аз ли подслушвам какви ги редят на първа програма Бойко Борисов и Станишевия?

# 680
  • Мнения: 4 371
Сварче, не. Мислех да си легна рано днес.

# 681
  • Мнения: 2 829
Само аз ли подслушвам какви ги редят на първа програма Бойко Борисов и Станишевия?

споделям ,че и аз подслушвам

# 682
  • Мнения: 5 370


П.С.2. Да знаете мантра срещу форумска злоба & завист , че пак усещам известно количество Mr. Green
Аз знам. Просто пиши по-малко, влизай по-рядко и споделяй само добро утро и лека нощ.
Аз понякога за повече даже нямам сили.
Днес съм на кеф поради нещо, което предстои да се случи, но няма да споделя, Mr. Green
Щот' ше земе пак да завали сняг Whistling

# 683
  • Мнения: 15 619
Аз споделям, че чакам на скайп. Уви, отсреща никой няма.

# 684
  • Майничка
  • Мнения: 12 624
Споделям, че възприех една от кандидат-айдълките (Милица май беше) като дежа вю на Елист.

# 685
  • Мнения: 17 546
Споделям умора и бяло вино.
И аз го споделям бялото. Но споделям и гордост с мен си. Днес имам повод да се гордея със себе си. Просто ей така, само днес.
Наздраве!

# 686
  • Мнения: 503
Наздраве! Балу, забравих да питам. Някаква "роднинска" връзка с Люсил да имате? И двете сте се опеперудили.
За МА пропуснах да споделя. От трите предавания, които слушах, не забелязах макетата, но забелязах фолкаджийките. Да не би продуцентите да се страхуват, че кОнкурсът им ще стане твърде интеУектуален?

# 687
  • Мнения: 17 546
Да, имаме. Сериозна и отговорна роднинска връзка имаме.
А пеперудите... То е защото няма картинки с бръмбари в главите. Wink Пък и пролет е, простете нам лудостта пеперудена.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Благодаря на всички стискали палци! Резултата е обнадеждаващ и ще е пределно ясен средата на май и  дай Боже да се похваля. Ако стане не просто ще се хваля, а ще черпя и викам от радост.

Кой каза наздраве?!

# 689
  • Мнения: 15 619
Наздраве!
 Щом новината е хубава и има надежди, наздраве!

Общи условия

Активация на акаунт