Споделете 100

  • 20 955
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 370
Днес съм на кеф поради нещо, което предстои да се случи, но няма да споделя, Mr. Green
Щот' ше земе пак да завали сняг Whistling
Rolling Eyes

МГМ Ако ще е Германия, да не е бивша източна. Разликата с бивша западна поне преди 4г беше очевадна. Peace

Споделям учудващо по-малко движение по улиците спрямо нормалното, явно снегът е стреснал доста шофьори...
Ахаххаха, чак сега погледнах болднатото. Joy Joy
Аз говорех за месец май, затова споменах снега. Разхилих се здраво. Joy

# 721
  • Мнения: 4 585
Кофти да е студено, кофти. Не на мен, а на Вълченцето. Ходи по мозайката с кубинки, с яке.
И му тече цифката отдясно.
мама му деба.

# 722
  • Мнения: 984
Работата е там, че мърмота си е видял сянката и зимата ще продължи до месец май.
Сняг вали, вали, вали,
вън е бяла зииииима.
Как е хубаво, нали, сняг когато имаааа! Simple Smile

И аз като Анджи искам планина и сняг до където ми видят очите. Но това е за днес, утре ще искам слънце и море. Mr. Green

# 723
  • Мнения: 503
Хе-хе, Ламьо, мога ли да си го закача на хладилника това?
Споделям мрачен, но топъл ден.
Вълк, вълчето излезе ли от болница?

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Добро утро! Вие пък - сякаш за първи път ви се случва гадно време.
Споделям, че станах неволен свидетел на изключително дълъг и безсмислен разговор по телефона. Цитирам малка част: "..и видях щъркели, и то летящи!".
Сетих се, че многословието се ползва като много добро оръжие при словесен дебат. Докато се хване нишката от ответната страна и се забравя за какво всъщност ставаше дума. Поне си уплътних пътуването до работа.

# 725
  • Мнения: 3 091
Хе-хе, Ламьо, мога ли да си го закача на хладилника това?
Споделям мрачен, но топъл ден.
Вълк, вълчето излезе ли от болница?
Разбира се, Гал! и сигурно ще черпиш поне едно кюфте Wink

# 726
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Не е истина просто колко работа свърших от сутринта.Да не говорим колко ме чака.Не си ме предстваяйте,естествено ни с лопата,ни с метла..
Осени ме музата най-сетне и вапцам яйца и преплитам кошнички за Великденския базар.Да не прозвуча като хвалба?
п.п.
Кой празнува днес ИД?
п.п.п.
И аз искам щъркели..

# 727
  • Мнения: 503
Кюфте- да, и не само. Laughing

# 728
  • София
  • Мнения: 3 421
Добро утро!
Направо не ми се вярваше сутринта като погледнах през прозореца - Баба Марта се побърка нещо.
Естествено имаше зверско задръстване, което пък ми даде възможност да дремна половин час в колата.

Днес ли се пробиваха ушите на момиченцата?

# 729
  • Мнения: 4 585
Не бе, Вълчето е в болницата. Там отоплението е спряно. Старите кучета са се снабдили с ниски гумени ботуши, вътре с кожичка. Вълчето проявява наченки на подобрение, за нас тялото е без значение. Ако ви кажа, че сигурно от десет години не е боледувал от грип, настинки, такива работи. Някой му рязал ноктите с нокторезачка, клъцнал му малко от палеца, много важно. Там никой не го пращат за по-малко от месец. Студено ще е днес и утре, вдругиден ще е не пролет, а лято.
Честито Благовещение. Днес жените сеят тикви и краставици.

# 730
  • Мнения: 274
Ако допуснем, че фирмата ни произвежда краставици, вчера най-големите шефове от централата в един от най-красивите градове в света, в обръщение до такива като мен в целия свят, ни казаха, че вече ще продаваме по-малки краставици, направо курнишони, но за сметка на това пък по-скъпо  Shocked И вече няма да продаваме на всички, които искат, а само на избрани.  Shocked И за капак на всичко, трябва да продаваме 2 пъти повече от преди.  Shocked
Забравиха само да обяснят как става този номер, но нищо.

# 731
  • София
  • Мнения: 177
Споделеното от Ламята неСпаска освен че описва моето ежедневие е и точно моята представа за поезия. В точно три от пет куплета се говори за кюфтета.

О, музо, възпей оня гибелен глад!

# 732
  • Мнения: 15 619
Етиа, да, днес се пробиваха. Не боляло, казват.

# 733
  • Мнения: 4 371
Луне, а ако цял ден имаш много пари в джоба и не харчиш, няма ли да си скъперник през цябата година?
В тази криза по-добре скъперник, отколкото разсипник.

# 734
  • Мнения: 2 829
днес се пробиват ,,така било поверието

ЧИД на всички празнуващи!

Общи условия

Активация на акаунт