Хотел Делфин, Слънчев бряг

  • 5 233
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
  bouquet мерси!
това май ми е достатъчно да не се откажа! Mr. Green
пиши ми на лс къде е вашия плаж...
а за фасовете, от това спасение няма, щом постоянно ги вадя от детския пясъчник в парка, за което основен принос имат родителите! ooooh!
айде, няма да оспамвам повече.. Peace

# 16
  • Мнения: 154
Здравейте!Ние сме ходили в Делфин преди две години,тогава повечето туристи в хотела бяха германци.Най-хубавото е плажа,иначе стаите не са нищо особено,имахме еднообразна закуска на шведска маса,която в един момент ставаше съвсем скромна ако идеш малко по-късно от 8 часа в ресторанта.Имах чувството,че там са бяха събрали от гладни по-гладни германци,които всяка сутрин бяха първи в ресторанта.От съседната стая до нашата почти всяка вечер се чуваха дрезгави,пиянски женски гласове,пак бяха някакви чужденки,от заведенията  се чуваше музика.Но всичко това е поносимо,ужасът ми дойде през ноща когато зажужаха покрай главата ми едни едри комари,тогава си отговорих, от какво бяха петната по стените и тавана.Това трепане на комари и безсъние доста ме изнерви.Не зная дали каналът,който е в близост до хотела е причината,но другаде по морето не съм срещала толкова много комари.Та този хотел го свързвам единствено с тях,затова бих Ви посъветвала да си вземете някаква машинка или нещо каквото и да е против тези хапещи твари.Може пък от тогава да са се променили нещата,но си вземете за всеки случай.Друго ,за което се сещам е вече писано в по-горните мнения.И за край мога да вметна,че ако трябваше мъжът ми да пише за хотела,щеше да каже ,че си е изкарал прекрасно,той е от хората които заспиват и не го смущават никакви шумове и не го хапят никакви комари и искаше пак да ходим.Така,че  е възможно да останете напълно доволни,надявам се да съм Ви била полезна!

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
О, това с комарите го има в целия комплекс, заради реката е и заради блатата след околовръстното и явно не пръскат с нищо. Дано тази година да не е така. Преди две години направо мислех да си тръгвам по-рано, вечер навън направо не се издържаше... И всички антикомарини в аптеките бяха с цена около 30 лева  Shocked Така че си носете такива препарати. За мен вече е закон, без това не тръгвам.

Общи условия

Активация на акаунт