Халкидики от 1юни - достатъчно топло ли ще е?

  • 3 047
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Преди 2 години гиросите на улицата, като дюнерите тук завити в хлебче, бяха 2 евро  Grinning В Атина имаше и за 1.8 евро.
Тези в хлебче там са по около 3 Евро / на Халкидики /
Аз обаче говоря за порция , която е предостатъчна за двама души , в смисъл голямо количество е  Laughing
А и по морето си е скъпо , какво да се прави  Wink

# 16
  • Мнения: 11 747
Да, аз разбрах, че имаш предвид порция  Peace  Просто се сетих, беше толкова вкусно  Crazy
В Солун ядохме за 2 евро и беше огромен гироса и той ставаше за двама души  Laughing но в Атина беше нормален, но пак много вкусен и за 1.80 евро.
Явно на Халкидики си е малко скъпо, защото то и Солун и Атина са на морето, ама курорта е друго, явно.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 044
Морето ще е студено още,но в басейните става,а иначе времето ще е супер.На 3 март ставаше за плаж като бяхме Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 464
В крайна сметка - около първи юни е топло и става за плаж, но не и за къпане, защото водата е студена, така ли?

# 19
  • Мнения: 4 668
В крайна сметка - около първи юни е топло и става за плаж, но не и за къпане, защото водата е студена, така ли?
Така е ! Но все пак зависи колко топло е времето .
Не е задължително да е студена водата .
Ние сме били на море края на май и си изкарахме много добре  Peace

# 20
  • Мнения: 1 312
Топло ще е.
Миналата година бяхме там от края на април до 6 май и по цял ден бяхме на плажа.
Изгорях, обелих се.
Морето не беше особено топло, но пак се къпахме почти всеки ден.

# 21
  • Мнения: 6 390
даааа  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 110
Актуална тема ! Благодаря на авторката ,че я пусна !

# 23
  • Мнения: 2 309
Началото на юни е ОК и за плаж и за къпане. В края вече е адска жега. Аз лично бих отишла към 10-15-то число.

# 24
  • София
  • Мнения: 721
Оо, разбира се, че става за плаж през юни, по скоро през юли не става, че е много топло Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 464
pontes, ами не става!  Grinning
Ако можех с децата щяхме да сме си и юни и юли, но ...
Ама сме взели билети от лотарията! Така, че нищо не се знае Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 721
happymammy, убеди ме Grinning
Успех с лотарията!

Общи условия

Активация на акаунт