1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 41

  • 28 280
  • 448
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 492
Не знам дали щеше да е влюбен, ако Сезен не се дърпаше толкова, но знае ли човек Wink

Мими, честит ден ден  bouquet
Да си жива, здрава и щастлива!
Весел празник!

# 16
  • Мнения: 10
МОЕТО МНЕНИЕ Е ,ЧЕ И ТОЙ НЕ ЗНАЕ ВЛЮБЕН ЛИ Е,ЗАГУБЕН ЛИЕ!
От това което съм си създала като впечатление за него си мисля,че това бягане по тъч линията ,което му прави Сезен ,го кара да налита като муха на мед!
ИЗОБЩО НЕ МУ ВЯРВАМ!

# 17
  • на морето
  • Мнения: 103
Честит рожден ден МИМИ!
Жива , здрава и мноого обичана !  bouquet

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте , Бурак ми се струва доста променен откакто срещна Сезен , така че мисля че е искрен. Аколкото до Ню , напълно съм съгласна със Звезди.Такава му е ролята на детето , то няма и как да бъде друго , тъй като е преживяло доста тежки моменти  , да си нямаш никого на тази крехка възраст и да разбираш че си нежелан  от единствения си роднина , не вярвам на някой да му е лесно , пък макар и възрастен. Букет и Бурджу винаги са били задоволени и обичани и няма как да не са жизнерадосни и отпуснати. Малко дълго стана , може би  защото рядко успявам да се включа и гледам наведнъж да напиша какво мисля

# 19
  • Мнения: 654
Честит рожден ден Мими72.
Дано си срещнала своя принц.
  bouquet  bouquet

# 20
  • на морето
  • Мнения: 103
Ренатке , на едно мнение сме - на такъв тип мъже -вяра никога ... Кот характер са точно толкова постоянни , колкото да вържеш вятър в торба ..

# 21
  • sofia
  • Мнения: 56
Мими жива и здрава да си ни   bouquet
Абе днес  поетесите май немат муза - не сте ни развеселили мина деня , а вие мълчите

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 858
mimi72 ,Честит Рожден ден!

Да си здрава,и много обичана от любимите си хора  bouquet  bouquet  bouquet


Гласувам с опция 1 Peace

# 23
  • Мнения: 7 914
мими, честит рожден ден -  много здарве и щастие  bouquet

за анкетата.. аз си казах мнението и преди -  дори и да се влючби Бурак е акто пролетен дъжд.. докато вземеш чадъра, той е минал и заминал Mr. Green

# 24
  • Мнения: 10
Ренатке , на едно мнение сме - на такъв тип мъже -вяра никога ... Кот характер са точно толкова постоянни , колкото да вържеш вятър в торба ..

 newsm10

# 25
  • Мнения: 683
Добро утро на всички и чРД на рожденичката!
За тези които гледат филма напред ето 1 част на 84 епизод преведена:
http://www.vbox7.com/play:24b3c096
Надявам се и другите да се качат скоро.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 079
Мими,
Желая ти здраве и щастие!
Heart Eyes  party041 Gift


за анкетата.. аз си казах мнението и преди -  дори и да се влюби Бурак е като пролетен дъжд.. докато вземеш чадъра, той е минал и заминал Mr. Green

Много точно е това за Бурак, което си казала, Звездичке!
Харесвам го, но е много непостоянен. Сърцето му е като стъпало на рейс - винаги има място за още една жена!  Hug Wink

# 27
  • Мнения: 1
Здравейте момичета.
Да почерпя,че днес съм се родила.

Здрава и обичана бъди!

# 28
# 29
  • Мнения: 0
http://kartichki.abv.bg/sendcard.phtml?card=242614


Честит рожден ден Мими
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

Общи условия

Активация на акаунт