Баба Марта се развихри, АВГУСТинче пролет иска!

  • 20 834
  • 278
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 554
Ето и малко снимки на домашния любимец, че отдавна не съм ви го показвала. Шаги

Ади, прекрасен е. Добре че не знам къде живеете  Mr. Green

# 46
# 47
  • Мнения: 4 970
Ето и малко снимки на домашния любимец, че отдавна не съм ви го показвала. Шаги

Ади, прекрасен е. Добре че не знам къде живеете  Mr. Green
Аз знам..... Whistling ( Адии- пази го Laughing)

# 48
  • София
  • Мнения: 12 554
Ето и малко снимки на домашния любимец, че отдавна не съм ви го показвала. Шаги

Ади, прекрасен е. Добре че не знам къде живеете  Mr. Green
Аз знам..... Whistling ( Адии- пази го Laughing)


Сватьоооооо, а пушката  smile3508

# 49
  • софия
  • Мнения: 1 745
мен шаги направо ме разтапя  Laughing

# 50
  • Мнения: 535
мен шаги направо ме разтапя  Laughing
И в буквалния и в преносния смисъл.  Mr. Green Като го видиш и започваш да кихаш чак.  Wink

Той ми е най-послушното дете. Със Сашко са големи дружки. Поне по веднъж на ден се борят, като мечета. Нали съм ви пускала клипчето, където се борят. Но, за жалост все не мога да ги хвана пак, за да ги снимам. Като ме видят с камерата и спират с играта.  hahaha
А за краденето, ще трябва първо да преборите децата. Надали ще ви го дадат доброволно.  Mr. Green  Stop Радвам се, че ви харесва.  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 743
Здравейте и от мен в новата тема!

Елфче страшно се радвам че най сетне всички сте заедно ! Hug
Честити месечинки и на Алекс и на Димитър!Да са ви живи и здрави!
Не се коси за наддаването,ще стане и при вас,важното е че суче,а ти си му давай колкото му душа иска и всичко ще е наред! Heart Eyes

Бубче честита работа, дано си много щастлива и ценена там! Peace Heart Eyes
Нана честито возило,лека и безаварийна!  Mr. Green

Честито и на всички минали и настоящи рожденици и именници ,да сте много здравички и много щастливи!   bouquet

така се радвам когато темата си е толкова цветна и с толкова удивителни!  Mr. Green

Миленче ,късмет на сестричката ти  Peace
Дани в "Продавалник"-а има големи мошеници,аз и затова бях много предпазлива с всички.Надявам се да се оправят нещата  Peace
При нас най сетне има признаци на пролет ,положителни температури,слънце и много хубави птичи песни,дойдоха и гъските и значи трябва да махаме мартениците,че ако чакам на щъркелите... Mr. Green,цъфнали клонки и цветя се очакват към средата на април  Laughing
А миналата година се чудех,абе тези хора защо така не купуват летни дрехи,ми то не им трябват ,докато ги облекат и трябва да ги свалят  Wink

# 52
  • Мнения: 439
adrianska, много хубава книжка чете Сашко.
А Шаги е напраааввооо само за мачкане и игра.

Нана и Велмар, смях се от сърце с вас, как само си ги казвате Joy

Мама Марго, явно там мартениците се махат, когато дойдат патките.

Даниел е със запушено носле, сега слагам капки, покашля малко и пием и клеева и сироп, дано го пресеча, че пък и още зъби
чакаме.

# 53
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро!

Като гледам скапаното време навън и ми се отщява всичко. То бива бива зима, ма това вече ми идва нагорно.
Кало продължава с тези секрети, макар че стои на инхалатора нон стоп. И вече не знам.
Ще си стои вкъщи май и тази седмица.

# 54
  • Мнения: 574
Нана, и на мен ми идва нанагорно, ама кой ни пита Whistling
Моите изследвания са в норма, няма да пия АБ. Само някакво лекарство ще пия 2 седмици за "свиренето" в гърдите, което още си го имам и това е.
На обяд мъжката половината от семейството заминава на гости и аз ще мога да работя на спокойствие, че иначе не знам как ще се оправя до понеделник ooooh!
Деница от понеделник е на ясла, обаче какъв рев предвещавам. Всеки ден поне по веднъж ми казва, че не иска да ходи на градина, понеже била тъпа Mr. Green И ми обяснява как само у дома ще си яде и спи, а там не, защото нещата не били нейни /легла, чаши, лъжички/. Доста ще ни разиграва това дете май Thinking

# 55
  • София
  • Мнения: 5 745
Привет!  Simple Smile
Ади, наистина е много хубав котакът!  Hug
Марго, пратили сте зимата тук, а?  Laughing Или пък по повод на нашата месечинка валя сняг?  Thinking Нали се роди Алексчо в едни преспи  ooooh!  Simple Smile
За нас няма какво да пиша интересно. Мишлето почна да прави номерцата на батко си и не иска да суче  Sad , с 300 мъки успявам да му набутам в устата гърда. Ивчо е като пощурял, съседите отдолу сигрно ще събират подписка да ни изгонят от блока  Blush - търчи като кон от стая в стая, писна ми това време вече  Close А и да ви кажа нещо, от което много ме е срам - научил с е да псува. Свекър ми хич не се съобразява, че Ивайло повтаря всичко и си пуска разни такива пред него  Twisted Evil Колкото и забележки да правя - ефект нулев. На Ивчо пък не знам как да обясня, че не е хубаво да говори така. Колкото повече му се карам, толкова ги повтаря - да ме дразни. Само при нас ли е така?  Embarassed
Вст скоро не е писала, дано са добре!  Praynig Какво ли стана с детенцето откраднато в Мола?  Rolling Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 12 554
Елфче айде дай някоя снимка на Алекс деееее  Wink

За детето - май няма никаква информация. Не са го намерили. Поне това знаеше Ванчето преди няколко дена.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 745
Със снимките нали знаете, че съм сложна. И то - защото не знам къде на компа да мушна кабела на фотоап.  ooooh! Embarassed Като е свободен тактото ще го накарам. Имам и от периода 2 в 1 да ви показвам.  Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 255
Запис  Embarassed

# 59
  • Мнения: 2 829
Елфче, за Алекс-опитай за няколко дни да не дохранваш с шише с биберон и да не даваш залъгалка, ако трябва да дохранваш го прави с лъжичка, пипетка, сламка, ако искаш може да ти обясня и как да си направиш едно устройство, с което дохранваш докато бебето суче. Малкия вероятно отказва да суче защото му е по-лесно с биберон. Ако ти досаждам с непоискани съвети-моля да ме извиниш, ако искаш да поговорим и да видим кой вариант е най-удачен за вас-може да ми пишеш ЛС. Просто ми е трудно да се сдържа-малкия Алекс е адаш на първия ми син, родени са почти едновременно с малкия, много близък го усещам!

За псуването-то е неизбежно, Алекс също се беше научил. Отучихме го като просто не реагирахме като изръси псувня-или просто го питах "Алекс, какво значи това?", но без да му се карам или да се смея. Отне около месец, детето видя, че не предизвиква никаква реакция с тия думички и се отказа...

Общи условия

Активация на акаунт