Харесвате ли Деси Банова от Нова телевизия ?

  • 12 700
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 133
Не, изобщо не ми харесва!

# 16
  • Мнения: 836
Харесва ми. Секси е.

# 17
  • Където пожелая
  • Мнения: 270
Не,изобщо не ми харесва.Може би,човека просто следи прогнозата за времето с интерес.

# 18
  • Мнения: 2
Отказвам да повярвам, че 40 год. жена се притеснява от една синоптичка на телевизор  Laughing 
ПР ли е нещо на госпоицата тая тема или какво?

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Отказвам да повярвам, че 40 год. жена се притеснява от една синоптичка на телевизор  Laughing 
ПР ли е нещо на госпоицата тая тема или какво?

Защо да се притеснява ? Просто търси мнения. Няма лошо.
ПР за какво ? За да й дойдат клиенти онлайн или да стане мис бг-мама ? Глупости. Най-малко пък е ПР.

# 20
  • Мнения: 7 837
Хубаво ни беше навремето с Минчо Празников...
Как стои въпроса с филмите с Анджелина Джоли?

# 21
  • Мнения: 2 448
В лице е донякъде симпатична според мен. Но като попитах мъжа си, каза, че има чувството, че тази глава не е на това тяло.  Laughing

# 22
  • Мнения: 25 634
Хубаво ни беше навремето с Минчо Празников...


И Любка Кумчева не беше за изхвърляне...

# 23
  • Мнения: X
Като окъсана магистраладжийка е. Пълна отврат.

# 24
  • Мнения: 61
  Уцели ме в десетката с този въпрос ,Алекса  #Sniper
НЕ МОГА ДА ГО ДИШАМ ТОВА ДЕСИ !!! Прилича на недохранено,недоразвито виетнамче , с луфт между краката и прегорена от перхидрол перушина.Чак ме е яд на мене си колко ме дразни.А какво самочувствие има.....Виждала съм я на живо,мисли се за принцесата на моретата.Няма ли кой да и подари едно огледало???Дано чете този форум и да си направи равносметка или поне продуцентите на НОВА да я разкарат.Като гледам резултатите от анкетата принцеса Банова се "радва" на масово неодобрение  Animal Cow

# 25
  • Мнения: 4 555
Не мога да гласувам, защото не знам коя е  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 9 441
Не,не ми харесва.Няма грам чар в това момиче!

# 27
  • Мнения: 49
Хубава е, но нищо особено не е според мен. Колежката и Божана Филипова много повече ми харесва.  Simple Smile


Божанка е много секси...и аз обожавам да я гледам  Whistling

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
3-та опция

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Не. Визуално...не знам, горе-долу става. Хубавичка е според мен Peace Но направо ме подлудява "уъ"-кането й. Това девойче е за логопед, не за ефир, никой друг ли не забелязва Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт