Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 24!

  • 13 118
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
А между другото Нев в началото ти беше по-остър корема, а сега по - закръглен, докато на Биа сякаш не се промени формата, все остри4ък си стои и много хубав, особено за втора бременност. Браво  Hug
А Трейси има напредък оформя се нещи4ко ве4еее  Wink

# 16
  • Мнения: 60
Dendy да промени се верно е....но мисля че е нормално Simple Smile пък знам ли важното е че сме добре


 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy може ли да не съм се чувствала добре заради тоя астероид...........дето днес минал покрай земята......

# 17
  • Мнения: 2 374
А между другото Нев в началото ти беше по-остър корема, а сега по - закръглен, докато на Биа сякаш не се промени формата, все остри4ък си стои и много хубав, особено за втора бременност. Браво  Hug
А Трейси има напредък оформя се нещи4ко ве4еее  Wink
И първия път ми беше така леееко остричкък в смисъл,че вървеше по-напреде,а не беше разлят и всички викаха "Момче ще е" да,ама не. Laughing

# 18
  • Мнения: 3 010
Dendy да промени се верно е....но мисля че е нормално Simple Smile пък знам ли важното е че сме добре

Ами Нев при всички тези разнообразни снимки и разнородни форми на корем4ета, явно всичко е нормално, важното е да са добре бебоците  Hug Аз нали ви бях казала, че винаги съм мислила от това което съм 4увала, че корем ще имам чак в 6ти месец. Една позната също ми каза, че и проли4ало 4ак в 7ми месец, тъй 4е.....

# 19
  • Мнения: 60
Dendy да промени се верно е....но мисля че е нормално Simple Smile пък знам ли важното е че сме добре

Ами Нев при всички тези разнообразни снимки и разнородни форми на корем4ета, явно всичко е нормално, важното е да са добре бебоците  Hug Аз нали ви бях казала, че винаги съм мислила от това което съм 4увала, че корем ще имам чак в 6ти месец. Една позната също ми каза, че и проли4ало 4ак в 7ми месец, тъй 4е.....



Толкова е индивидуално.Едната ми колежка забременя и ме преместиха на нейното място в друг магазин....и идва да си донесе болничния аз тъкмо си бях "хапнала" и шефа вика абе Петя тоо на Невена корема по-голям от твоя в кой месец си каза.....и мацката ми в 4-я аз паднах няма нищо момичето как си тръгна не беше мръзнала за тия месеци...а мен ме усетиха в края на 1-я месец....

# 20
  • Мнения: 521
Лелееее, ама аз каква съм заблеяна. Още си пиша в старата тема, а вие две странички сте изписали. Копирам го тука
Ох, и аз много много не мога да заспивам вечер. Лягам в 12, 1ч. понякога. И мъжа ако захъркааа, като го хвана за носа  Mr. Green Mr. Green и дъпрам докато не спре. А оная вечер се събужда в 3 през нощта и като ме избуха през лицето, направо ми разби и нос и всичко. И аз като получих сърцебиене, така се стреснах. А той горкия ми вика - миличка, обещавам ако още веднъж се случи, отивам да спя на дивана. Стреснал се вил и затова замахнал с ръка  35

Денди, аз чак сега погледнах снимките, и ти имаш мъничко коремче, остричко такова, не е разплуто като моето. Ама и ти си много слабичка, имаш ли 50 кг въобще?

Биа, и твоето е сладурско. Струва ми се, че пъпчето ти вече излиза. Време ли е, аз нямам представа кога започва да се показва, даже pepejeans беше питала, ама никой нищо не каза по въпроса. А ти кога си на преглед за тая миома? Дано всичко е наред.
Тя Нев и тя е с миома, Нев - при теб всичко наред ли е?

# 21
  • Мнения: 751
Айде и аз в новата тема. Crazy
И моята тумба е вече в албума,благодарение на Невчето. Hug

# 22
  • Мнения: 60
Лелееее, ама аз каква съм заблеяна. Още си пиша в старата тема, а вие две странички сте изписали. Копирам го тука
Ох, и аз много много не мога да заспивам вечер. Лягам в 12, 1ч. понякога. И мъжа ако захъркааа, като го хвана за носа  Mr. Green Mr. Green и дъпрам докато не спре. А оная вечер се събужда в 3 през нощта и като ме избуха през лицето, направо ми разби и нос и всичко. И аз като получих сърцебиене, така се стреснах. А той горкия ми вика - миличка, обещавам ако още веднъж се случи, отивам да спя на дивана. Стреснал се вил и затова замахнал с ръка  35

Денди, аз чак сега погледнах снимките, и ти имаш мъничко коремче, остричко такова, не е разплуто като моето. Ама и ти си много слабичка, имаш ли 50 кг въобще?

Биа, и твоето е сладурско. Струва ми се, че пъпчето ти вече излиза. Време ли е, аз нямам представа кога започва да се показва, даже pepejeans беше питала, ама никой нищо не каза по въпроса. А ти кога си на преглед за тая миома? Дано всичко е наред.
Тя Нев и тя е с миома, Нев - при теб всичко наред ли е?


Относно хъркането..........хахах моя даже и съм го бухала здравата до посиняване за да спре.......относно ръцете му лакти ям всяка вечер ама и аз неоставам длъжна Simple Smile А да казах ли че чувам и майка му и баща му как хъркат от съседната стая.......голям слух голямо чудо.Относно миомата.....добре съм доколкото е възможно Simple Smile не и се давам на тая гадост ще я унищожа някак си  Joy


Танито пак заповядай

# 23
  • Мнения: 2 374
Биа, и твоето е сладурско. Струва ми се, че пъпчето ти вече излиза. Време ли е, аз нямам представа кога започва да се показва, даже pepejeans беше питала, ама никой нищо не каза по въпроса. А ти кога си на преглед за тая миома? Дано всичко е наред.
Тя Нев и тя е с миома, Нев - при теб всичко наред ли е?
Ами то изхвръкна от първата бременност и още си седи така изпъкнало,не е задължително да излезе,на някои жени не им излиза въобще. Hug
.......... не е разплуто като моето.
Разплуто? Shocked Та ти нямаш изобщо почти толкова е мъничко и сладко как ще е разплуто? Joy

# 24
  • Мнения: 3 010
Трейси 48кг съм/ 158-160см  Laughing ама я не се излагай как ще ти е разплуто напротив я виж какви плочки имаш  Wink

# 25
  • Мнения: 521
Браво Невче, супер, няма да се даваш. А тези твоите "прекрасни in law родители" още ли те тормозят. Много ме е яд на тях още. Кат хъркат и ги чуваш чак от съседната стая  ... взимаш  #2gunfire и бам. Малиии, то голяма какафония ще да е  Joy
Колкото до лактите, ами моя по принцип е много спокоен, ама откак започна да ходи на боск и .... май и нощем се боксира вече rotfImao rotfImao rotfImao ама незнам с кого  Joy
Денди слабунче си ти  Hug Hug

# 26
  • Мнения: 60
Трейси моя корем ставаше такъв след поредната огромна порция ядене хехех или след 2-3 бирички ама преди да забременея и после пак нямаше никой....и аз си мислех че ще ми проличи късно щото нали и на фитнес ходех и незнам си ко и накрая изненадаааа Joy Joy

трейси дадох им игнор....няма как да ме тормозят щото не ги слушам....

# 27
  • Мнения: 3 010
Браво момичета, браво за новите снимчици, тярбва да има развитие  Hug

# 28
  • Мнения: 521
Ехеее, аз сега и на pepejeans видях снимките, ти вече си имаш с какво да се похвалиш  Hug Hug
Танито и на тебе вече си ти личи определено, че си бременна  Hug

Аз тъкмо чета тука една тема и се скъсвам от смях, ако някой иска да я погледне, много е весела
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339551.75

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Здравейте момичета  Hug   bouquet
отдавна не сам писала ,но си ви следя  Heart Eyes

Много са ви сладки коремчетата и аз сега ще щракна моето да ви го покажа  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт