Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 24!

  • 13 177
  • 288
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 495
tracy_t, хич не е за завист, наистина... И аз много си мечтаех за това, ама сега ми е кофти.  Така е, хората казват : "Внимавай какво си пожелаваш"  Mr. Green

# 211
  • Мнения: 27
Ето и линкче за най смешната, тъжна и поучителна тема за мен  Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203372.0

# 212
  • Мнения: 140
опасни сте момичета Laughing! от снощи до днес сте изписали темата  #Crazy! Не мога да смогна да ви прочета, какво остава да следя темите...
Честит рожден ден Кокона bouquet! Много здраве, обич от близките и едно хубаво бебе през август! Hug 

# 213
  • Мнения: 338
охххх,досега и аз 4етох тия изцепки, и се спуках от смях...

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 09:35 от A_S_Y_77

# 214
  • Мнения: 27
Е  не издържам вече  Joy Joy Joy Трябва да почетете тази тема  smile3521 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287641

# 215
  • Мнения: 735
 Joy JoyДо сега съм чела и съм се смяла!
Добро утро, момичета, и лек ден от мен!

# 216
# 217
  • Мнения: 3 372
Добро утро, аз след малко отивам да си взема резултата от микробиологията и после на зъбар, че вече не се търпи Tired Ако може да го извади тоя проклет зъб ще съм и задължена вечно Praynig

# 218
  • Мнения: 1 569
Добро утро и от мен Simple Smile Днес сутринта като се разбудих и легнах по корем имахме серия от около 10 мин, в която бебка така силно риткаше и шаваше, че направо се опулих  hahaha По едно време честно ви казвам коремът ми някак си се премести или по-точно усетих бебето да се мести от едната страна на пъпа до другата като видимо коремът се поду!  Joy Много сладкоооо  bowuu

Линкът с бисерите на малчоганите наистина е супер!  Joy Хубав ден на всички  Hug

# 219
  • Мнения: 9
Добро утро мамчета Simple Smile
Ice Queen  Стискам палци за микробиологията и дано всичко е наред Hug Съжалявам  за зъболекаря, но поне ще знаеш , че след това болката ще свърши и ще си добре! Успех
yana-sladurana ЕЕ чувството е страхотно  Grinning То сега бебчо се върти насам натам и има място Simple Smile
Аз да ви се оплача днес Sad Много ме боли кръста и май и тазовите кости/ или поне всичко около кръста и дупето /, една постоянна болка и като ходя е много неприятно. Като една патица се клатушкам клатушкам  Sad Мислите ли, че е от това че се разширява таза ..знам ли и аз. И дали ще е така докрая  Sad? Аз днес ще пътувам след работа и ..почвам да се чудя как ще понасям пътуванията??Мисля , че и Трейси беше задавала въпрос за пътуването.
Весел и усмихнат ден на всички Simple Smile

# 220
  • Мнения: 60
Добро утро виждам че настроението е на ниво само така момичета.Зъбчето ще го оправят Ice Queen само няма да се плашиш Simple Smile споко и за микробиологията Simple Smile

# 221
  • Мнения: 338
привет на всички от мен  Simple Smile

# 222
  • Мнения: 439
Добро утро!

И аз се смях на бисерите, ама дечица... много са искренни

# 223
  • Мнения: 45
Здравейте момичета Hug
MANIK спокойно за болките аз ги имам същите понякога, даже преди бяха доста по силни сега само от време на време,знам че не е приятно,докторката ми каза, че е от разтягането и мога да мажа отзад таза с Диклак гел много успокоява болките.
Аз искам да ви питам имате ли сърцебиене newsm78   при мен напоследък особено вечер като легна и бебка ритка е доста силно #Cussing out  Личната ми каза в началото на април ще ме изпрати на кардиолог!
Споделяйтее.......
 лек ден миличкиии  Hug Hug Hug Hug

# 224
  • Мнения: 3 010
manik тези болки ги имам от вторият месец, полежавай пове4е когато имаш възможност- помага   Peace

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 12:09 от Dendy

Общи условия

Активация на акаунт