Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 24!

  • 13 129
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 370
Welldone и aз пия магнезии и то по 3 на ден,така че по-добре си пии колкото ти е казал док  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 20:04 от dolls

# 271
  • Мнения: 3 372
Техниката напредва, но с нея и болестите Peace Преди години може да не са правили такива изследвания, но сега когато е възможно да се правят е най-добре да се правят Peace Това е с цел да се раждат колкото се може по-малко увредени деца, защото повечето от тях са захвърлени по домовете Tired Cry
Аз лично бих искала да знам, че всичко с бебето ми е наред Praynig Затова и си правя изследванията Peace
Насрочиха ми ваденето на зъба за понеделник, стискайте палци да мине безпроблемно Praynig

# 272
  • Мнения: 34
стискаме ти палци, дано повече да нямаш зъбни проблеми...а и всякакви  bouquet

# 273
  • Мнения: 106
Само аз ли не го пия този магнезии, да взема да си го самоизпиша?
И аз не го пия и от няколко дни почна да ми се втрърдява корема.Това май били контракции и доста се притеснявам дали бебето е добре.Следващия ми преглед е чак другия петък, а днес лекарката ми я нямаше, а нямам и мобилния и.Та се чудя дали не е сериозно и в понеделник да отивам да я търся.

# 274
  • Мнения: 370
Стискам палци Ice Queen за безпроблемно и безболезнено вадене на зъбчето  Hug

# 275
  • Мнения: 370
И аз не го пия и от няколко дни почна да ми се втрърдява корема.Това май били контракции и доста се притеснявам дали бебето е добре.Следващия ми преглед е чак другия петък, а днес лекарката ми я нямаше, а нямам и мобилния и.Та се чудя дали не е сериозно и в понеделник да отивам да я търся.
   


 И аз чаках 2 дена  и за това се наложи да изслушам лекцията на док колко било важно и как веднага трябва да отида като има някакви проблеми.Няма ли как да намериш тел на лекарката ти?

# 276
  • Мнения: 140
Ice Queen, пожелавам ти всичко да мине безболезнено и безпроблемно Hug!

# 277
  • Мнения: 106

 И аз чаках 2 дена  и за това се наложи да изслушам лекцията на док колко било важно и как веднага трябва да отида като има някакви проблеми.Няма ли как да намериш тел на лекарката ти?
[/quote]
Тя не го дава по принцип.Писах на едно момиче от нашия форум на ЛС, за което знам че е при нея и се надявам скоро да се включи и ако го знае да ми го даде.Иначе в интернет го няма.

# 278
  • Мнения: 1 214
Здравейте!Аз бях днес на амниоцентеза в Майчин дом.Всичко е ок за сега , всички бяха много мили , наистина голяма бюрокращина , но важното е че всичко е наред.Доц.Димитрова е страхотна  и се радвам , че избрах в крайна сметка Майчин дом , а не Шейново специално за тази процедура.

# 279
  • Мнения: 60
Браво хубави новини КоконаБонбона Hug

# 280
  • София
  • Мнения: 358
Здравейте мами,
КоконаБонбона, стискаме палци и резултата да е хубав  Hug
Искам да ви питам нещо - задължително ли е да се ходи на ЖК и по здравна каса? В една друга тема се твърди, че само лекари по здравна каса можели да издават онова направление N7 (ако не се бъркам)  с което се ражда. А сега дори разбрах, че и за частна болница, където си плащаш, пак ти трябвало такова направление, при това от доктор по здравна каса.

Започнах нещо да се обърквам вече ... макар че раждането е далече още.
За какво им е направление след като отивам и им плащам на ръка?

# 281
  • Мнения: 521
Супер, KokonaBonbona, много се радвам, че всичко е минало добре. Сега чакаме и хубавите резултати  Hug

# 282
  • Мнения: 735
Добро утро,бъдещи и настоящи мами! Hug

# 283
  • На плажа
  • Мнения: 1 107

Искам да ви питам нещо - задължително ли е да се ходи на ЖК и по здравна каса? В една друга тема се твърди, че само лекари по здравна каса можели да издават онова направление N7 (ако не се бъркам)  с което се ражда. А сега дори разбрах, че и за частна болница, където си плащаш, пак ти трябвало такова направление, при това от доктор по здравна каса.

Започнах нещо да се обърквам вече ... макар че раждането е далече още.
За какво им е направление след като отивам и им плащам на ръка?
Ако не ходиш по ЗК. на консултации,това направлание ще ти го издаде личният лекар.
jara_r ,писах ти на лични.Има ли болка или само втвърдяване.Ако е без болка и не е постоянно това втвърдяване смятам,че няма да е опасно да изчакаш още един ден,но веднага в понеделник ,на преглед.

# 284
  • Мнения: 9 973
Здравейте!Аз бях днес на амниоцентеза в Майчин дом.Всичко е ок за сега , всички бяха много мили , наистина голяма бюрокращина , но важното е че всичко е наред.Доц.Димитрова е страхотна  и се радвам , че избрах в крайна сметка Майчин дом , а не Шейново специално за тази процедура.
браво и стиснати палци.Колко ти взеха или безплатно?Поне на 100% ще знаеш и пола

Общи условия

Активация на акаунт