Споделяте ли за отминали връзки?

  • 3 814
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 471
Споделяме, защо не. Той познава бившият ми приятел, аз знам за негови връзки. Не виждам нищо лошо в това.

# 16
  • Мнения: 1 813
Последният ми приятел знаеше целият ми живот. Не исках нищо да крия,за да няма приятни/неприятни и изобщо никакви изненади никога. Исках да знае всичко както е било. Бях сметнала,че го заслужава.
Първата ни уговорка/среща наживо премина така - 3 часа разговори за животите ни.
С открити карти и чиста съвест се живее най-добре.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Всичко пазя от бившите си Любови, и снимки, и подаръци, и картички. Пазя си също грижливо спомените за тях и добрите чувства. Понякога ми е приятно да се връщам в миналото и да преживявам наново хубавите моменти.
Споделяла съм доста, най-вече неща, които са забавни и интересни за казване. Ревност не съм срещала.

Може и да съм голяма бяла птица, но не мога да спра да обичам хората, които някога съм обичала. И това не се отанся само за мъжете. Вярно е, любовта претърпява известни метаморфози, но сякаш никога не я губя напълно.
Бих се отвратила, ако имам до себе си човек, който не приема тази моя... особеност.
За щастие не съм попадала на такъв.

# 18
  • Мнения: 1 817
Споделяли сме, отпускаме се понякога. Аз повече, той по-малко.
Чувала съм , че не е добре да разказваш за старите си гаджета, но въпреки всичко съм го правила.
Иначе всичко си пазя, не съм зачерквала миналото си.

# 19
  • Мнения: 4 651
Не съм крила снимки, всички албуми от всички периоди от живота ми са на видно място. Неговите също съм наредила по албуми. Разправяла съм историите в стил Муньо и Муня.
Абе такива разговори се водят в началото на връзките, като ти е любопитно сега той какви чувства точно има и разказите за предишни връзки ги провокираш по- често ти, за да си направиш някакви изводи или поне да си мислиш, че може да се вадят някакви изводи от изкопченото  Mr. Green. След толкова години какво да споделям за стари любови, освен като цяло положителни или отрицателни спомени плюс някои запомнящи се случки, кой знае какво като емоция не е останало, което да държа да споделя било с мъж или приятелка.

# 20
  • Мнения: 27
Предпочитам да не става дума за това. По-здравословно е и за двамата.

# 21
  • софия
  • Мнения: 3 382
Не съм крила снимки, всички албуми от всички периоди от живота ми са на видно място. Неговите също съм наредила по албуми. Разправяла съм историите в стил Муньо и Муня.
Абе такива разговори се водят в началото на връзките, като ти е любопитно сега той какви чувства точно има и разказите за предишни връзки ги провокираш по- често ти, за да си направиш някакви изводи или поне да си мислиш, че може да се вадят някакви изводи от изкопченото  Mr. Green. След толкова години какво да споделям за стари любови, освен като цяло положителни или отрицателни спомени плюс някои запомнящи се случки, кой знае какво като емоция не е останало, което да държа да споделя било с мъж или приятелка.
Ти си го написала вече. Laughing

# 22
  • Мнения: 15 619
Снимки да гледа е едно, пък подробности да научава е съвсем второ, трето и десето... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4
Той беше пряк свидетел на края на предходната ми връзка.Знае повече от колкото бих искала.
Стигало се е до там с бившия да се карат за мен по улиците(доста грозно ми се вижда!)
Когато става дума за този мъж,между нас зейва някаква пропаст,така че избягваме коментарите.
Живеем в малък град и пътищата ни се пресичат,както с моите бивши,така и с неговите.
В случаите,когато той е споделял никога не съм усещала някакви забравени чувства.
Мисля че и двамата не ревнуваме...

# 24
  • Мнения: 721
да,споделяли сме си за отминали връзки и аз и той познаваме някои от тях.пазим и двамата снимките си.не се ревнуваме,всичко това е било преди да се срещнем.пазя албума от предишната си сватба ,това е част от миналото ми и аз не се срамувам от него.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Май си знаем и кътните зъби  Wink вече ...

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Споделяме.Той ми е разказвал много и все ме разпитва за разни неща,пък аз не намирам нищо интересно в моето минало ....Според нас е важно да се знаят някои неща,все пак да си познаваме "баджанаците",така да се каже Peace

# 27
  • Мнения: 293
Момичета ясно ми е,че ако сте 3-5-10г заедно времето,в което сте ги споделяли тези неща е отдавна отминало...Мисълта ми беше да поговорим за това време,в което двамата се опознавате и искате/не искате да знаете за миналото на вашата половинка,за това как те са реагирали и т.н

При мен например не беше отдавна но още си пазя горчивия спомен от това споделяне.Споделях много тъй като много ме болеше от предишната ми раздяла,пазя всичко но някак си когато говорех за миналото си моят любимичък се правеше буквално,че не ме чува.Направи ми много грозно и гадно впечатление.След това разбрах,че това е ревност явно.Не иска да слуша за миналото ми,независимо дали говоря за мъж или за това как съм прекарвала преди живота си....За мен това е..... ревност от миналото?!! Thinking

Пазя си естествено всички снимки.Но факта,че настоящия не иска да става достояние моето минало в нашия живот ме дразни.Точно,защото всеки човек си има минало и е някак егоистично да искаш да знаеш само какво се случва между вас без да искаш да чуеш какво е преживял другия..... newsm78

# 28
  • Мнения: 212
Споменавали сме ги, но не сме изпадали в подробности.Незнам какви такива чешити сме и двамата, но не говорим за предишни връзки. Единствено в течение на някакъв друг разговор, предимно като си разказваме за стари случки, разбира се тогава споменаваме с кой сме били.Но специално да говорим за някой бивш- не. Да си призная, понякога когато се разбуди клюкарското в мен, ми се иска да говорим за бившите му  Mr. Green, но бързо ми минава.Пък той изобщо не се интересува.

# 29
  • Мнения: 2 448
Добре де, аз не мога да разбера в начало на нова връзка по какъв повод и изобщо каква причина ще имам да разказвам за предишна връзка, която щом е приключила, значи няма да е цветя и рози, а пък ако някой ме е зарязал, последното,което ще искам е да си оплаквам "съдбата" пред сегашния ми партньор, да му говоря колко много съжалявам, че видиш ли аз съм обичала еди кой си, а той ме отхвърлил?!
Това как съм се държала и държа с други хора , изобщо няма връзка, с това как се държа с мъжа до мен, нито пък се интересувам той колко и как е обичал някоя преди мен.

Цитат
Но факта,че настоящия не иска да става достояние моето минало в нашия живот ме дразни.Точно,защото всеки човек си има минало и е някак егоистично да искаш да знаеш само какво се случва между вас без да искаш да чуеш какво е преживял другия.....
Егоистично е точно обратното, да искаш да навираш минали неща в очите на някого, когато виждаш, че не му е приятно.
Да, в една връзка важното е настоящото и миналото за това е минало, защото е приключило.

Общи условия

Активация на акаунт