Бойкот на Music Idol

  • 15 314
  • 342
  •   1
Отговори
# 75
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Гледах няколко епизода.
Обикновено вечеряме по това време.
Няколко пъти вечерята ми беше провалена само от показването на тези "хубавци".
След като ги видя, наистина ми се повдига и получавам стомашни спазми.  Sick

# 76
  • Мнения: 2 388
Всъщност аз няма да го бойкотирам.
Предполагам, че като започнат малките концерти нещата ще влязат в релси, така да се каже.

Форматът много ми харесва, както и всякакви предавания, в които се пее. Може би, защото никога няма да пея, затова обичам толкова много да слушам хора, които имат талант.

# 77
  • София
  • Мнения: 8 006
Гледах го предаването, макар и да се изнесох от стаята, когато дуо М заговори. Не намирам нищо смешно в това да слушам коментарите на двама души, с очевидни психични отклонения... За мен е твърде сеирджийско и невъзпитано да се присмивам на два, непощадени от природата, екземпляра. Голяма част от коментарите намирам за неуместни, най-малкото заради наличието на деца в аудиторията.
Нецензурирането на този безумен коментар, за мен е израз на поредната простотия от страна на продуцентите. Прелюбопитно ми е как би се почувствал някой от тях двамата, ако го чуе за съпругата, приятелката или дъщеря си. А наличието на тази силиконова секс кукла, изобщо не коментирам, както и видимо неадекватното й поведение вчера.
Голям почитател съм на формата, гледала съм и чуждите му издания, но тази простотия надминава общоприетите граници за нормално.

# 78
  • Мнения: 3 405
Нека си остане айдъла.
Да махнат гаврата с М-тата и да си сложат спирачки на простите реплики.

Привет, Лизбет!

# 79
  • Мнения: 2 388
Нека си остане айдъла.
Да махнат гаврата с М-тата и да си сложат спирачки на простите реплики.

Това е истината.

# 80
  • Мнения: 544
Предаването като замисъл е много добро, но като изпълнение от Иван и Андрей е под всякаква критика. Не харесвам водещите и журито. Добре, че има талантливи деца, заради които се гледа. За мен МА 1 си остава най-добър.  След това е МА 2, а 3 е на опашката.

# 81
  • Мнения: 2 891
На мен пък са ми забавни те и дебелашкия им хумор. Интересно ми е обаче, точно какво значи личен бойкот и как ще го постигнете?

# 82
  • Мнения: 5 228
Аз лично спрях да го гледам , когато отпадна момчето с пианото..., а ставиха двамата цигани.

И аз така. След това обаче измислиха някаква глупост за измъкване и го върнаха.

Мен ме дразни това, че всяко нещо трябва да бъде принизено и опошлено, за да се радва на по-широка аудитория - включване на чалгаджийки в журито, майтапи с беззъби цигани . . . Това е обидно както за публиката, така и за талатливите млади хора, които участват.

А водещите е крайно време да осъзнаят, че когато прехвърлиш 30-те, изглеждаш нелепо и жалко, когато се държиш като обезумял пубертет. Не им отива на шкембетата най-малкото. И че разликата между черен хумор и откровената простотия е огромна.

# 83
  • Мнения: 6 443
Предаването като замисъл е много добро, но като изпълнение от Иван и Андрей е под всякаква критика. Не харесвам водещите и журито. Добре, че има талантливи деца, заради които се гледа. За мен МА 1 си остава най-добър.  След това е МА 2, а 3 е на опашката.
Той сега започва  Wink

 jj okocha ,поне ще се опитаме да им смъкнем рейтинга. Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 12 681
Нека си остане айдъла.
Да махнат гаврата с М-тата и да си сложат спирачки на простите реплики.

Привет, Лизбет!

Е, така нямам против и чалгата. Да махнат простотиите, пошлостта, силиконените цици.

# 85
  • Мнения: 2 018
Нека си остане айдъла.
Да махнат гаврата с М-тата и да си сложат спирачки на простите реплики.

Привет, Лизбет!

Е, така нямам против и чалгата. Да махнат простотиите, пошлостта, силиконените цици.

Че то от чалгата ще остане ли нещо?  Mr. Green

# 86
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 276
... крайно неприятно ми стана цигани да коментират по този начин момичета, и то по национална телевизия...

Алооооо...Ку Клукс Клан?!

Ми, Селтакис, нЕма Ку Клукс Клан.
Кои от вас гледаха Биг Брадър - всички внимаваха в задачите си,
а отзад София тъпчеше ли тъпчеше. Много грозно беше. Циганите правят
основно две неща - крадат и ядат, когато им падне. Не мога да ги дишам. tantrum

# 87
  • Мнения: X
Към авторката-права си и то много.

Абе тея циганори още ли са там?И защо пък мислят,че с тях предаването ще е супер интересно?И защо изобщо трябва да търсят някакъв скандален или комичен ефект във формата,достатъчно е децата да си пеят,журито да ги оценява,хората да си гласуват и да се избере победител.Това предаване покрай Иван и андрей влезе в много кофти шаблон и мен лично ме отблъсква като зрител.
Наличието на Мария е черешката на тортата и още една причина да го "гледам ",докато си чета във форума.

# 88
  • Мнения: 830

 jj okocha ,поне ще се опитаме да им смъкнем рейтинга. Rolling Eyes
Как мислите да стане това? Laughing

# 89
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092

 jj okocha ,поне ще се опитаме да им смъкнем рейтинга. Rolling Eyes
Как мислите да стане това? Laughing
Като спрат да го гледат разбира се. Mr. Green
Ама.. то няма лоша реклама нали знаеш.

Общи условия

Активация на акаунт