Отговори
# 30
  • Мнения: 4 017
И аз чула - недочула, но какво за ваксината ?
Нашият пентаксим е насрочен за около 20 май. Не съм чула да има избор между 4тия прием на пентаксим и примерно тази по ЗК!

Ох, Вале, абе как така трети ден с тази висока температура е милият Гого? Сега ясно, че ти е напрегнато, но ни дръж в течение, как е и какво му даваш за смъкването й.
Маца, много е хубаво, че имаш добра свекърва. Винаги съм си мислела, че това трябва да е правило, а не изключение. (аз пък вече нямам никаква....)
Луси, честит трети юбилей на съпруга ти!
Дама, наистина заглавието на темата е чудесно! Поздравления.
Аплодисменти и за тениската  Hug
Ей, Хана, честито! Ако желаеш, сподели подробности  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 30
Теди, честито втора дъщеричка. Да е жива и здрава малката принцеса. Много да ви радва и да ви дарява с красиви усмивки. Честито и на малката кака Яни.
Луси, честит рожденик. Навлиза в на-хубавата възраст, хем можещ, хем знаещ.
Пак голямо писане е падало.
Духче, я кажи за този Пентаксим, макар че аз сложих Ифанрикс, защото е тривалентна.
Мики, тениските са страхотни, писах ти на скайпа че искам една за Тео ама се колебая още между 86 и 92. Май 86 ще е добре, че сега си има блузки  80 номер и му стават.
Тео също не е много по приказките. Само като е разстроен казва мама. Иначе си говори негови неща. Дори не показва кой как прави, като го уча не му е интересно и това е, но не се притеснявам, защото сестра ми проговори на две и полвина години и казваше направо цели изречения.
Хана, дано си изкарваш страхотно в Америка.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 546
А и понеже на сме правили още прощъпалника, че нали ни е на горно с местенето майка днес ми изтърси...че щял да си застъпи приказките. Shocked Каквото и да означава това. Rolling Eyes
Иначе Алекс беше страшен като по това време казваше как прави магарето, ама много смешен беше. Викаше Иииии аааааа. И то с интонации.  Mr. Green
Ама за приказките, първо едно време майка ми е казвала, че и аз дълго съм била само на Ъъъъъъъ. А пък и татко му и той е един.."приказливко", така че...да не бърза като батко си. Той ми стига с неговото постоянно бръщолевене.  Whistling
Гад, оправяйте се бе.  ooooh! Гого пак с такава Т.

# 33
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Хелоу! При нас денят започна със слънце, а сега вали сняг!

Чакам Морковка да се събуди и отиваме на ваксина. Дано не плаче много, че откога съм я замислила и ми е едно стегнато...

Ханна, това се казва новина! Peace Доколкото си спомням, май сестра ти живее там  Rolling Eyes, едва ли ще мислиш много. Wink

blueeyes, едва ли е възможна смяна чак при 4-тия прием. Щом първите три са били на Пентаксим, логично е и реимунизацията да е със същия вид. Peace

Стела не изговаря още нито съзнателно, нито ясно роднинските. Затова пък е силна в "Айдеее" - като иска да тръгваме нанякъде. А отскоро се научи като кашля да си слага ръката пред устата Laughing Започна като уж показваше "как кашля баба", а после остана за постоянно. Много сме културни!  Laughing

ЧРД на съпруга на Луси. Много хубав юбилей! Наскоро се бях сетила, че аз на моя 30-ти не бях в България и ми беше едно тъжно...

# 34
  • Мнения: 719
ЧРД, на съпруга на Луси. Да е грижовен съпруг и татко.

Мики, мисля си че ще взема 86 р-р, но ще ти потвърдя довечера по скайп. Peace

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Габи, и аз най-много книжките на "ПАН" харесвам. Има едни от поредицата - Първи стъпки - препоръчвам ги  Peace

http://www.book.store.bg/search?srchstr=%EF%FA%F0%E2%E8+%F1%F2%FA%EF%EA%E8+%E6%
Ааа, също много обича да ми заголва корема и да си играе с пъпа ми  Crazy И казва - "пъп"  Laughing
Странно защо само с моя обича да играе, пъпа на баща и въобще не е интересен  Crossing Arms  Simple Smile

Относно визата - Аз няма да забягвам в САЩ, само на гости  Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 3 688
ханна книжките които си показала са супер
Купувах ги още за Светльо и сега Лъчезара много ги харесва.
Обича тези с животните защото аз мяукам,ръмжа...Simple Smileлая..

Момичета благодаря ви за подкрепата отностно това Лъчезара как ще приеме преместването,още другаа седмица ще ви информирам как върви адаптацията

Луси ЧРД на мъж ти и от мен!

# 37
  • Мнения: 1 325
Новата тема и заглавието е супер, после ще го използваме и за другите бременлийки Simple Smile
Луси, честит юбилей на мъжа ти Hug
Снеж , Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 324
Хана, на нас тази ни е любимата:

# 39
  • Мнения: 43
Здравейте момичета ...как става снабдяването с тези тениски, че нещо сме изпуснали...дали ще може и ние да се доредим, моля...


Р.S. Честито на Теди и на Луси на мъжа и...  bouquet

# 40
  • Мнения: 256
Последен ъпдейт - оказа се ушна инфекция. Сега пие първия си АБ, досега не е пил и ми е криво. Само да се оправя, че като скочи над 40 термометъра и се чувствам ужасно безпомощна.

# 41
  • София
  • Мнения: 308
А на Ивана любимите книги са


Поредицата с първите стъпки, нещо не й е интересна и само набързо прелиства книжките.  hahaha

Иначе е ние сме от суетните. Винаги когато се опитам да й сложа фибичка или щипка отива до огледалото, оглежда се и с един замах я смъква от косата си.  Grinning В чудо съм се видяла какво да й правя бретона.  Thinking Вече й влиза в очите, а не искам да го режа. Как може нищо да не търпи върху косата си.

Гаде, много криво това с АБ. Ама като няма как. По-добре така, отколкото да се мъчи малкия човек. Дано да помогне!  Praynig

# 42
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здравейте момичета ...как става снабдяването с тези тениски, че нещо сме изпуснали...дали ще може и ние да се доредим, моля...
снабдяването не е запонало още. сега проучваме размерите, днес или утре ще обява цената и сметката на която да превеждате пари. изпрати ми ЛС кой размер искаш и следи темата за подробности.

# 43
  • Мнения: 5 391
Вале, поне се знае от какво е Т.
И на мен винаги ми е криво като се наложи да давам на децата АБ  Confused
Бързо да се оправя Гогов Hug

Мирка, и аз не искам да режа бретона на Дарена, а вече й влиза в очите.
Фиби не търпи, ленти, диадеми-нищо.
Единствено с ластик спасявам положението за по-дълго време.

Люси, честит да му е юбилея на мъж ти!     bouquet
И аз ще съм юбилярка таз година, живот и здраве Simple Smile

И аз купувам Първи стъпки, имаме ги всички.

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 14:43 от Лейди ФиЛ

# 44
  • София
  • Мнения: 3 688
мойта кипра търпи диадеми,и то само защото доато и я слагам и казвам"Ауу колко си хубавааа" .Фиби маха веднага,а аз съм изкупила всички фиби на света!
Ето тук е с диадема и то на момиченцето на кумовете ни,коио бяха на гости.Е не миряса докато не и взе диадемата от главата за да се нагласи тя смата....
С диадема

И въпреи всичко преди ден два баща и и резна бретона,много и влизаше в очита и решихме проблема кардинално!

Общи условия

Активация на акаунт