Сливен - свежа и съвсем пролетна тема

  • 20 460
  • 307
  •   1
Отговори
# 60
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Поли,  Praynig

# 61
  • Мнения: 735
Момичета, чакам съпруга на Поли да влезе в скайпа и да каже как е минало всичко.Сигурно още е в болницата и е в еуфория.Като имам новини ще ви пиша. Praynig

# 62
  • Мнения: 15 619
Момичета, чакам съпруга на Поли да влезе в скайпа и да каже как е минало всичко.Сигурно още е в болницата и е в еуфория.Като имам новини ще ви пиша. Praynig
Чакаме и ний.  Hug

# 63
# 64
  • Мнения: 119
Момичета, чакам съпруга на Поли да влезе в скайпа и да каже как е минало всичко.Сигурно още е в болницата и е в еуфория.Като имам новини ще ви пиша. Praynig
Айде, чакаме!!!!  Praynig

# 65
  • Мнения: 91
Какво стана някакви новини за Поли ...

# 66
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Всички това чакаме,да разберем какво е станало.Дано новините са добри Praynig

# 67
  • Мнения: 91
е сигурно ще са добри ... най вече чакаме да кажат колко голем бебок е родила Simple Smile Peace

# 68
  • Сливен
  • Мнения: 197
И как е мама? newsm10

# 69
  • Мнения: 735
Още нямам новини, момичета.Сигурно таткото празнува яко в момента!:)В момента, който разбера нещо ще пиша. Peace

# 70
  • Мнения: 91
Таткото сигурно неможе да си намери място Simple Smile едва ли му е до компа простено му е Simple Smile

# 71
  • Мнения: 209
Добро утро ,
днес е Благовещение и ще ходим да пробиваме ушите на малката,
Миленче нашето първо зъбче е от горе  tooth, долните още се мъчат да пробият
Хайде днес може и да има новини за Поли, дано всичко е  Peace
Таткото сигурно неможе да си намери място Simple Smile едва ли му е до компа простено му е Simple Smile
Като знам нашият татко как се забавлявал вечерта и по прекалил с алкохола, чак едното му око се беше зачервило сериозно  и сълзеше ,като дойде да ни види аз се стреснах , само това ми трябваше, пратихме го да се прегледа на очен и те като му поставили   една диагноза чак се ужасих , трябвало спешно да ходи в Стара Загора , че само там можели да ни изследват специалисти.Ами сега newsm78, стоим и се чудим как да нагласим нещата , и така мина една нощ, на следващия ден той пак идва да ни види и окото му вече не беше зачервено , тогава установихме , че причинител   бил  алкохола Naughty

# 72
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро! Как е там при вас?
След вчерашния топъл и слънчев ден и ужасен вятър цяла нощ, ние пак осъмнахме със сняг. И то много, пада в огромни количества, докато разчистиш прозорците на колата и пак нищо не се вижда. Едва заведохме децата на училище и градина. Обаче не замръзва.

Вчера Тошко имаше празник на буквите, спомних си моя преди 100 години. Даже познах едно от стихчетата, само беше променена частта със трактористката. Laughing

Хайде, лек ден, дано при вас да е по-добро времето, тук като че ли спира да вали... до обяд може да се разтопи

# 73
  • Мнения: 15 619
Лек ден и от мене имате.  Wink
И честит ви празник!  bouquet
Дано вчера всичко с бебето и новоизлюпената мама да е минало добре!  Praynig

# 74
  • Мнения: 735
Добро утро!
Момичета, моето дете нещо се разболява-кашли и му тече носа.В понеделник бяхме на лекар и каза, че нищо му няма.Казаха ми един лек за гърло-2 л. мед+2 л.ракия+2л.зехтин ( или олио).Някол ползвал ли е това?Дали мога да го давам на детето?

Общи условия

Активация на акаунт