Слънцето грее, февруарчето гука и се смее и мама весели

  • 13 341
  • 311
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 89
Добро утро и от нас!
Гея,дано се оправи малечка по-бързо!Пиши след прегледа какво става!

Аз още дооздравявам...Само треперя да не заразя Раличка.. Sad Май съм по-кекава и от двете деца..Минах през температура,гърло,хрема,а сега и кашлица..

Гери,ако Гошко е по-лаком може да връща,нищо че е само на кърма.Моята бебка също е само на кърма(даже и без вода) и след като се оригне връща по малко,а понякога и повече и по друго време!Иначе за изхождането-допреди 1 седмица-по 3-4 пъти дневно.После се запече душата за 3 дни и след това разреди изхожданията до 1-2 пъти на ден,като в началото и на мен ми направи впечатление променения цвят,но после се оправи(стана си жълт).Така че не се тревожи излишно!Може и при вас да е период със запечено дупе,макар и непълно... Laughing

# 271
  • Мнения: 566
*sofi_val* моята братовчедка е така и е с наследствена пенсия от баща си. та тя е получава до когато учи сега е на 23 години учи магистратура и още я получава ( ако не са приели нещо друго ) сестра ти трябва да я получава докато учи , независимо от образованието дали е средно или висше но все пак питайте социалните.
*sofi_val* ,и аз знам,че се получава докато е учаща.Но се представя удостоверение от учебното заведение.Може би е пропуснала да го представи и са й я спряли,защото вече е пълнолетна.
Благодаря ви !  bouquet

# 272
  • Мнения: 566
Пия кафенце в хола пред компа и гледам чат пат навън през прозореца и кво видях,аз съм с тези вертикалните платнени щори  насрани от мухи та не се трае,направо ужас ,та някоя от вас има ли такива в дома си и как ги почиставате,чудя се дали мога да ги пусна в пералнята имам програма за финно пране. ThinkingПомагайте с идеи.

# 273
  • Мнения: 6
Добро утро  bouquet
Elfita благодаря за бързия отговор,наистина излизат 51 дните.
Да споделя нашата семейна идилия-каката ми е болна вече цяла седмица,мъчи я жестока кашлица,от която и повръща.Изолирана е в другата стая от както се е родил Вики.Тази нощ и той ме изправи на нокти изкашля се 3 пъти и нещо му хърка нослато,дано не се разболее малката душица.Мен ме боли само гърло и ходя при него с маска,но през нощта няма как да спя с нея.Чудя се какви капки мога да му слагам освен Стеримар  newsm78

# 274
  • Мнения: 122
 Карбо, мерси че ми напомни за допълнителното здравно  застраховане. Оказа се , че имаме право на безплатен Пентаксим и на всичко , което се купува от аптека !!! Освен това мога да си харесам най-добрия педиатър и ортопед и т.н. на частно и после ми се възстановява всичко, което съм платила-ако имам фактура де. Не знам дали ще им се пишат фактури на тези светила. И това не само за бебо, а за цялото семейство. !!! Брей!!! Аз сега говорих със застрахователите и съм възхитена от тях Mr. Green
 Гери, браво!! Минали сте вече на кърма изцяло.Времето по нашия край май се оправя. Ти си шофьор, Гого е на кърма, тъй че айде да се събираме в морската. Whistling  bouquet
 А нашата докторка не е чувала за ортопед Shocked Каза, че тя ще прегледа крачетата на шестия месец. Другите варненки така ли сте? И знаете ли детски ортопед има ли във Варна?
 А на нас ни изплатиха 600 лв еднократна и вече даже ги похарчихме Embarassed
 Лек ден от нас
 Hug

# 275
  • Мнения: 173

 Гери, браво!! Минали сте вече на кърма изцяло.Времето по нашия край май се оправя. Ти си шофьор, Гого е на кърма, тъй че айде да се събираме в морската. Whistling  bouquet



Ооо, Юли, нямам търпение да се оправи времето и да палим колата към Варна и морската  newsm01 Първо да го изкарам малко тук че изобщо не сме излизали с количката и да го пробвам в колата дали иска да стои мирен и започваме с идването към Варна, че хич не му се кефя на Добрич  Blush
Юли, да не сте към Закрила?

Толо, мерси за отговора   bouquet

# 276
  • Мнения: 122
Към България здраве от 01.02.09- бебо извади късмет.
Аз го изкарвам с количката от двайстия ден- всеки ден във вятър и дъжд и до сега само веднъж съм слагала найлона!! ОпппА нашия направи фонтанче и напика спалнята- и то чак от неговата кошара стреля- браво на мама точния стрелец.

# 277
  • Мнения: 2 784
lukrecciana, детски ортопед във Варна е май само д-р Райков, а той не работи по ЗК. Аз и по-горе писах, водила съм Калина при д-р Гилев в Окръжна няколко пъти и съм доволна. И ние си похарчихме 600-те лева. Embarassed Mr. Green Аз все ще ти казвам, че преди 2-3 седмици май те видях да вървиш нагоре от Орбита към Окръжна и щерка ти да бута количката. Ама не съм сигурна, защото бях в кола, а и досега съм те виждала само с корем. Mr. Green

# 278
  • Мнения: 122
Аз съм била. Ама ако се загледаш ще видиш, че и сега съм си с корем- баси няма спадане , като бременна съм в седмия месец.

# 279
  • Мнения: 173
Юли, някой да не работи към БТК?

# 280
  • Мнения: 5
*sofi_val*  ако пуснеш щорите в пералня се нищят незнам на финно пране какво ще им се случи. накисни и там където са зацапани с четка лекичко , защото краищата не са с оверлог и се нищят

# 281
  • Мнения: 122
Аз работя в БТК. Пускам АДСЛ-а Mr. Green Само не ме бийте-Мечолана като помня как се оплакваше Laughing

# 282
  • Мнения: 173
Няма да те бием, споко  Joy Моят зет работи там и знам, че бяхте на Закрила и миналата година почти всичко покриха покрай раждането на сестра ми  Peace И ние май трябва да се позаинтересуваме да си направим, че е много хубаво  Simple Smile

Аз да кажа за моя корем - изобщо нямам, но 7-8 кг отгоре си стоят равно разпределени навсякъде, като най-много имам на дупето  ooooh! 

# 283
  • Мнения: 356
lukrecciana,сега се сетих,че и аз от години имам ДЗЗ,но не ми се е налагало да го ползвам.От тази година сме към http://www.bgzdrave.bg/.За да получа повече инфо на телефона отзад на картата ли се обаждам?

# 284
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен за днес.
Честити месечинки на всички бебоци които празнуват днес и техните мамчета.

Нещо съм пропуснала за Младостката среща  Flutter, но пък сега е студеничко, а пък ние живеем в горната част на Мл.4 и ще ни е далечко.

Момичета вижте какво открих.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370358.0  Вече съм много затруднена.Вие какви шишета ползвате?
Аз имам допълнително здравно осигуряване към ЗОК надежда и бебето също, но още не са ми дали неговата карта, което ме подсеща да им дам малко зор.Въпреки, че в мойта фирма си действат без да се подсещаме.

Питах за добър ортопед...

Ние пък с това повръщане се преобличаме доста често и винаги сме с лигавник.Кога ще спре?Четох из книгите на майка ми за детски болести, пише че това става някъде 3-4 месе.Явно благоприятният период наближава. Praynig

Е аз отивам да изгледам едно сериалче, че днес му е последната серия.

Цунки  Hug



Общи условия

Активация на акаунт