Болнички навън

  • 1 775
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Извеждам ги често ,но по малко . Никога не ги събирам с деца и родители.

# 16
  • Мнения: 8 999
Извеждам ги само, ако нямат температура. Те, като са с температура, са толкова замлатени, че не им се мърда дори.

# 17
  • Мнения: 2 047
  Ако е с температура не я извеждам.

# 18
  • София
  • Мнения: 978
Извеждам го когато състоянието му го позволява. И с температура и с кашлица и хрема, но не му позволявам да се мотае с други деца. Честно казано ми е много неприятно когато видя на детските площадки хлапета с една педя висящи сополи. Но това зависи от родителите, ако са достатъчно отговорни надали ще го допуснат

# 19
  • Мнения: 9 814
Извеждам ги само, ако нямат температура. Те, като са с температура, са толкова замлатени, че не им се мърда дори.

При нас е същото.

# 20
  • Мнения: 7 821
С температура - не, иначе - да.

# 21
  • Мнения: 547
Ако е с температура не го извеждам, иначе - да и разбира се не го събирам с други деца.

# 22
  • Мнения: 118
Рядко боледуваме, но почти винаги излизаме за малко навън.

# 23
  • Мнения: 2 331
Извеждам ги само, ако нямат температура. Те, като са с температура, са толкова замлатени, че не им се мърда дори.

При нас е същото.
И при нас.

# 24
  • Мнения: 309
A аз не я извеждам когато е болна,само ако се налага да отидем до някъде.Сега е болна с кашлица е и преди 3 дни се наложи да излезем,после цяла вечер кашля и не можа да спи.Явно се влошава като ходи на вън.Това е за студения период от годината.

# 25
  • Мнения: 4 593
зависи как се чувства и има ли температура

# 26
  • Мнения: 2 090
С температура - не, иначе - да.
Peace

# 27
  • Мнения: 148
Да, ако се чувства добре го извеждам. Просто не го събирам с деца.
Peace

# 28
  • Мнения: 1 740
Ако е с температура не го извеждам, иначе - да и разбира се не го събирам с други деца.
и аз така Peace

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ако се чувства добре я извеждам и не я събирам с други деца разбира се. Peace

Общи условия

Активация на акаунт