Пречка ли е неуслужливостта и егоизма на приятелството?!

  • 1 709
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 803
аз  съм много всеотдайна към приятелите си, но ако забележа липса на същото отношение към мен от тяхна страна, се разочаровам. не обичам да ме разиграват. направи, както го чувстваш.

И аз съм такава, много се раздавам за хората, не само за приятелите.  Peace Затова смятам че не бих издържала с приятели, които диктуват и определят къде ще се виждаме,  кога,  както на тях им е все удобно. Имам такива и чесно много се дразня, защото според мен е важно да се видим да се радваме на взаимното ни присъствие, а не да демонстрираме претенции. ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 717
...
Напоследък ми е трудно да поддържам такова приятелство. Вие бихте ли могли?


Не, и затова отдавна го прекратих. Grinning

# 17
  • Мнения: 157
Добре де, вие как вкарвате един човек от графата "познат" в графата "приятел/'?
дали изпитанията на времето са определящият фактор? Или това, че споделяме еднакви интереси- музика, забавления, книги..И как въпросното приятелство преминава през изпитанията на времето, по- точно неговата рутина, как преминава през изпитанията на пространството,  през връзката с половинката..
според мен с времето и ангажираността все повече приятелства умират и се засилват връзки, в които си пасваме горе-долу, един вид интересчийство-събираме се с двойки с деца, защото и ние имаме дете, например.
Конкретно на въпроса- щом се е зародило съмнението, че тези хора не влагат във вашата връзка повече, отколкото влагате вие, значи има проблем.     

Общи условия

Активация на акаунт