Отговори
# 75
  • Мнения: 152
Какъв фестивал има на 5 май?
Това е моята рождена дата  Praynig

# 76
  • Мнения: 418
Какъв фестивал има на 5 май?
Това е моята рождена дата  Praynig

"Хидреллез",чеде  Mr. Green, 4 поста над теб съм го описaла  Peace

# 77
  • Мнения: 247
И на мен ми направи впечатление, че има доста дами от Габрово  Hug няма лошо, поздрави за всички!!!  Wink

 PeaceМного сме,силни сме  Simple Smile
  Макар най-вярната от форума да предаде фронта,/тъй и не разбрах какво конкретно я накара да го направи/  newsm78,ние що-годе го крепим...

билге,Добре дошла и от мен   bouquet...Скоро ще си идваме в Габрово и ще ми е приятно да се запознаем и на живо..

Момичета,я да ви пусна една предизборна  Simple Smile тема...

http://fotograf.gazetevatan.com/fotogaleri/act/8457_2657_22032009_6.jpg
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/AKP� … ngi/A21145413.jpg


Макар да съм от 9 години тук,тази година подготовката за тукашните избори ми се струва доста внушителна...
То не са знамена ,байряци,снимки на кандидати,всякакъв род  МПС-та  облепени със снимки агитиращи на някой кандидат мухтар или кмет ..Върхът ,бе когато домашният ми телефон звънна и вместо отговор чух предизборна агитация за Незнамкойси кандидат  Rolling Eyes

Но свалям шапка на турските гласоподавятели за отговорността с която подхождат към  правото си на избор,/не мисля,че само страха от евентуална глоба е причината/
От тази година се забранява на хора,чийто лични карти нямат номер да гласуват...Километрични опашки за смяна на кимлици показаха по телевизията..Възрастни жени ,чакат с часове за да сменят личната си карта,само и само да могат да гласуват...Е,кажете ми това в България кога ще стане?...

Да не говорим за стотиците хиляди присъстващи на предизборните митинги...http://img.mynet.com/ha2/caglayan_miting5.jpg
Аз например,никога досега не съм гласувала тук  Embarassed,да се самопорицая пред строя  Confused Но този път май ще го направя  Simple Smile.Взела съм си и бележката с номерчето и данните ...дано обаче няма много хора на опашката... Blush
Моят мъж винаги гласува,свеки също,дори си идва специално от село да пусне вота си и отнова се връща...


# 78
  • Мнения: 418
Това със телефонното обaждане и на мен ми се случи  Mr. Green, макар че аз отговорих на английски (нали все пак този дето набира чува дали се казва "АЛO" или нешо др. ...е послушаx музиката за 10 секунди и затворх  Crazy). А знамената са навсякъде  #Crazy Crazy(спомняте ли си коментара на Атилла P. от Time Out Истанбул - че Истанбул е рай за феновете на знаменцата). Днес точно минаваме по Барбaрос Блв към Сахил Йолу, полицаи на всяка пресечка и на 4 кюшета ...Щ9ло да има много meeting-u днес ...ние се прибрахме към 3pm ..беше спокойно по пътишата. Аз не мога да гласувам тук , само да можех  Mr. Green Whistling Crazy ..Иначе и от моите in-laws всичкото мъжOве и жЕни гласуват под строй  Whistling.  Евала, макар и не винаги да съм съглсна с избора на хората, евала ..ако това е партиотизъм и национализъм , и аз искам такъв в БГ ...Дано ..дай Боже един ден ... Praynig Peace

ps: алооyy Габровки, ма вЕрно сте много були тук бре  Mr. Green Joy ... ей тез' турци как омайват габровските мОми  Mr. Green Crazy Hug Peace

# 79
  • Мнения: 333
Ха добър вечер и от меня.  Mr. Green

Да се оплача и аз на бързо днес ми беше първи работен ден след едноседмична отпуска и ми беше тежко като първи ден  Tired и сега ме цепи глава.

БЗ, Бенмари Брей за пръв път чувам такава агитация. Интересно ама  Laughing
Евала на хората дет си гласуват. То и тука трябва да е така, но за съжаление има ред причини, които карат хората да не гласуват. Макар, че аз гледам да гласувам винаги.

Мистик  Praynig дано се оправи Мъстъкчето ти.
И аз много обичам животните.

Ангелинка вкусен изглежда кекса.  Heart Eyes

Шилан Много хубав хадит.  Heart Eyes
Как си сега с очите?Оздравяваш ли вече?  Hug
Тази мама, която предизвика бушуващи реакции беше Селямлар  Crazy нещо се отказа да пише тука... не можа да постигне целта си и се разочаровала явно.  Laughing

П.С. Варненки и неварненки (тъй като се провежда и в др. градове из България) днеска на центъра на града видях, че на 26 март 2009г. ще има Официално откриване на Панорама на близкоизточно кино „ЦВЕТЯТА НА КОРАНА” http://kafene.bg/index.php?p=article&aid=5318
http://kafene.bg/index.php?p=article&aid=5064
Заглавията на филмите са интересни, а и повечето ги бях чула.



# 80
  • Мнения: 573
Добро утро и успешна седмица на всички!

bz, да не би да си се успала тази сутрин, джанъм!?  Heart Eyes Grinning

Шилан & Шиар, ако се замисли човек в България винаги има някакво негативно отношение към по-различните хора. Сякаш всички, задължително трябва да сме еднакви. Може и социализма да има пръст в това мислене.
Нали са казали, че в спора се ражда истината, но явно не важи тук Joy

benmary 2 и мен са ме пробвали по телефона на миналите избори, но като им казах, че не съм тр гражданин се отказаха.
С нетърпение чакам да минат тези избори, че само за това дуднат по новините. И на мен ми е направило впечатление, че всички гласуват от родата. Между другото глоби въпреки, че има не се глобяван не-гласувалите.  Peace

Bilge, давай с въпросите? Вие габровки сте решили Истанбул да превземете. Да не забравяме и габровката в Мерсин, само.  Heart Eyes

Ghosn, голяма работарка си! На къде е следващия автобус или влак?!  Heart Eyes

Мистик, пиши как е минала операцията  Hug Надявам се всичко е наред  Praynig

angelina.bgk http://www.eurodict.koralsoft.com/bulgarian_properties.html - това е един много добър речник. Да си призная от години хартиен не ползвам

Къде се губят Елиx3 и СтефиК !?  newsm78

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 10:50 от kaigi

# 81
  • Мнения: 6 243
Мистик, да се включа и аз в стискането на палци - успех с операцията. Сигурна съм, че мъничето ще се оправи!!!

Девойки, аз изкарах кошмарен уикенд с бъбречна криза, затова не се отбелязах по-рано. Надявам се, че всички сте добре.

# 82
  • Истанбул
  • Мнения: 311
Здравейте Хубавици Hug Сладка Хапке гечмиш олсун=да не те спохождат такива болести повече.Ама що не гаврътна 2=3 бирички=малко щеше да те отпусне.А за болката си права =наистина е кошмарна Sick #Crazy.Някои казват ,че е даже по=гадно от родилната болка.
В националния конкурс Голямото четене е спечелил романът Под игото=Иван Вазов.
Билге хайде и аз със закъснение=Добре дошла Heart Eyes  bouquet

# 83
  • Мнения: 333
Кака ми БЗ днеска се оспа явно.
Кака БЗ ще сложа аз вместо теб закуската, че народа ще умре гладен. Закуската е задължителна.  Grinning

http://weblog.cs.bilgi.edu.tr/uploads/10632029/kahvalti.jpg

 ooooh! Колко съм разсеяна само забравих да кажа хош гелдин (добре дошла) на Билге   bouquet
http://img19.imageshack.us/img19/9338/motifler2720.jpg - едни терлички и за теб
(аз така ги посрещам гостите през зимата.  Laughing Нали съм зиморничава и си мисля, че на всички им е студено.

Сладка хапка много неприятно.  Confused Надявам се, че сега се чувстваш по-добре?

# 84
  • Мнения: 2 199
Здравейте  Hug

Липсвах ли  Flutter  Whistling
Аз напоследък не мога да пиша много,   че един измирли(от Измир - Турция) левент ми подкоси краката  Embarassed  Blush Blush Whistling
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Та съм на пролетно - снежна - романтична вълна   bouquet
Не мога да ви чета задълбочено, но се радвам, че няма интриги и старите са изтрити  Praynig
Дезърт гледам ти снимките във фейсбук. ПУ-ПУ назар деймесин(да не ти уруки)...   bouquet Недей да  говориш за депресия  Peace

Цвете къде си  Laughing готвиш ли се за РД на Иво  Heart Eyes

Мархаба на новодошлите  Hug
Сладка хапка  Hug аз също имам проблеми с събреците съчувствам ти  Cry

За турскоговорящите едно стихотворение :

Can Dunar - EGer

# 85
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ей такива неща обичам - Суха мащерка, сигурно се чувстваш страхотно ! Само положителни емоции от тук нататък!   bouquet
Сладка Хапке, съчувствам ти !Липов чай в големи количества ( поради липса на диня) и бира...ако искаш , недей едновременно. Mr. Green
Каиги, много ти благодаря за речника ! Доверявам се напълно на избора ти . Все пак ми се иска да си имам едно нещо малко в джоба да си търся думичките в движение. Корала обаче веднага ще бъде ад-нат.
На всички останали - успешен ден и седмица!!!

P.s. Само аз ли имам проблем с влизането в мултиплай? Исках да кача 1-2 неща....

# 86
  • Мнения: 418
ДругарКи тук съм бре Mr. Green, ама викам да дам повод на н9кой др. да се изяви с ранна закуска hahaha Mr. Green Crazy ..иначе съм станала от раaaaaнни зори  Whistling (Desert , Каиги - чадa, Bиe dalga mı geçiyorsunuz (http://seslisozluk.com/?word=dalga%20geçmek&from=dalga%20gecmekThinking Whistling Mr. Green

Суха - БРАВО ! Само позитивна енергия с този младеж!

Дилара - ма много си убава и ти, бе , момеъй...Как не се изнендах какъв ще ти бъде костюма...бях сигурна,че ще е нещо Шехерезадско, ориенталско

Ange - eTo i seslisozluk.com oT MeH  Mr. Green Hug (а за др. ще се разберем допълнително)  Peace

Saldka -  Confused... Hug Praynig Peace -Дано ти мине бързо !!

Haksev - как си дофторе, кога ша ми дадеш чашата ,..аа.. newsm78 Mr. Green сега тука пия от една чаРвена .. Whistling

Mistik -  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Praynig  bouquet

=============
Ей ви една обедна софра  Mr. Green Hug bowuu  chef
http://www.atamanhotel.com/kitchen/sofra.jpg


# 87
# 88
  • Мнения: 58
Еййй, сколасах да седна и аааа, здравейте  Hug

Кайги - сега съм в Пловдив, утре тръгвам към София. Приключих с проекта в Пловдив и сега - обратно в офиса.  newsm53

Оф, междудругото имах много тежка група за обучение тази седмица.  cry Имаха вътрешен конфликт, който ако не бях решила още първия ден на обучението - започват да ми съботират - със заядливи коментари, не искат да дискутират, абе такива работи  bash - и събота много ми бяха потънали гемиите, ама после се оправих и следобяда разрешиха кой прав, кой крив и нещата тръгнаха добре.  smile3521 newsm47

Бз, едно птиченце ми каза, че знаеш за моите "тайни срещи" .  Whistling Уважавам решението на всеки, и затова не коментирах нищо тук.  thumbsup

Суха Мащерка - браво, браво, еее, дойде пролетта  newsm76 Two Hearts

Сладка Хапка - дано всичко е наред,  yes много са мъчителни и болезнени тези кризи.

Ангелина, Джорди - явно нещо мултиплая прави проблеми на места, или в определени времеви зони - аз досега не съм имала проблеми с отварянето и качването. Вярно, че скоро не съм влизала, сега ще пробвам пак - дано и при вас се оправи.

Айде до скоро  smile3521  smile3502

# 89
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Здравейте, момичета!  bouquet
Благодарение на превъзходните доктори и прекрасните ви пожелания и духовно присъствие  Hug   bouquet, операцията днес мина успешно! Сега героят е уморен и упоен, спи откакто сме се върнали  Grinning Извадиха от коремчето му тумор, колкото телешки черен дроб, заедно с далака  ooooh! Сега трябва успешно да се възстановяваме и да правим червени кръвни телца! Praynig Преливаха му кръв от донор на име Betty, дано господ го поживи Бетито Hug Praynig
Специални благодарности на:
Бз, Hug  bouquet  Grinning
Хаксев,  Hug Grinning  bouquet
ДЕЛТА_ДЕЛТА,  Hug Hug  bouquet
Дризе  bouquet  Hug  bouquet

и на всички вас момичета Hug  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт