Music Idol 3 - пета тема

  • 22 097
  • 400
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Темите не бяха ли седмични?
Сори, не знаех. Някой питаше дали няма да има нова и аз я пуснах.

# 16
  • Мнения: 3 405
Тома и Невена каква функция изпълняват?

Патрон на отряда (ако си спомняте пионерската организация)  Grinning

# 17
# 18
  • Мнения: 31 197
Много се надявам Васко, Ели, Митко и Александър да продължат.

# 19
  • Мнения: 4 116
Всяка седмица да се пуска нова тема, така ли? Не съм следила много миналия сезон, затове сега предложих тема, заради големия брой страници.
И на мен ми се иска да има инфо със снимки и имена на участниците, но на сайта им засега няма.
Може би наистина е рано за анкета. Просто ми беше интресно как ще се промени мнението на съфорумките от началото на МА до края.
Сега фаворити са Боян и Митко. А накрая гласовете може да са за други участници.

# 20
  • Мнения: 14 654
Патрон на отряда (ако си спомняте пионерската организация)  Grinning

Сега ги наричат ментори  Laughing  Миналата година за всяка задачка им ги сменяха, сега така ли ще е пак? Днес дали ще има отлюспени, нещо много взеха да оредяват редиците. Обаче агитката Комиците + Глория + ММ обещава простотията да е пълна.

# 21
  • Мнения: 339
За сега ми харесва Дарко. Но ми трябва още време - хем да ги запомня всичките, хем да ги чуя как пеят. И излъчването е много важно. На малките концерти осветлението е едно някак си ....затъмнено ли...и аз не знам, сякаш не мога да ги видя в целия им блясък. Чакам голямата сцена.

# 22
  • Мнения: 2 388
Тома и Невена каква функция изпълняват?

Патрон на отряда (ако си спомняте пионерската организация)  Grinning

Аз успях да стана само чавдарче. Laughing

# 23
  • Мнения: 1 269
Патрон на отряда (ако си спомняте пионерската организация)  Grinning

Сега ги наричат ментори  Laughing  Миналата година за всяка задачка им ги сменяха, сега така ли ще е пак? Днес дали ще има отлюспени, нещо много взеха да оредяват редиците. Обаче агитката Комиците + Глория + ММ обещава простотията да е пълна.
КОга ще е тази агитка, довечера ли? Ще има само концерт или ще гонят някой? Още не мога да се ориентирам. ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте! До сега четох в предишната тема какво са писали за Мара по другите форуми, значи ние сме направо любезни с нея  Mr. Green

Миналата година почнах да следя темите за МА във форума почти към неговия край. Тогава наистина май имаше нещо такова - нова тема да се пуска всеки понеделник /или нещо подобно/. Но пък ставаха от по 200 и кусур страници и много тромаво ставше публикуването...

# 25
# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
И от мен запис.

Дали ще сменят залата за "Големите" концерти?

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Той Тома е един патрон, думи нямам... Когато Невена каза, че нейният отбор е по-добър и водещите питаха Тома какво мисли, той измънка "Ми не знам". Толкова ли не можа две думи на кръст да измисли, да ги похвали...

# 28
  • Мнения: 428
Кога започват големите концерти newsm78
Днес и Утре ще са още два малки....Дали от понеделник или?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Кога започват големите концерти newsm78
Днес и Утре ще са още два малки....Дали от понеделник или?
И аз така.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт