Къде на морето?

  • 3 312
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
Варвара, Резово. Но са спокойни, защото нямат плаж!

# 16
  • София
  • Мнения: 969
Приморско със сигурност не е спокойно, даже може да се каже че е лдница от хора.
Миналата година бяхме на разходка до Ахтопол и Синеморец. Ето там може да се каже че е по-спокойно. Лозенец също вече е далеч от тишината и спокойствието. Иначе за пълно спокойствие другите са казали, най на север - Шкорпиловци, Варвара и малките курортчета около Шабла. Но там пък повечето се оплакват, че водата е студена и е по-хладно все пак там.

# 17
  • Мнения: 2 936
на Обзор е спокойно ,но юни месец-след това...не.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 064
Приморско със сигурност не е спокойно, даже може да се каже че е лдница от хора.
Миналата година бяхме на разходка до Ахтопол и Синеморец. Ето там може да се каже че е по-спокойно. Лозенец също вече е далеч от тишината и спокойствието. Иначе за пълно спокойствие другите са казали, най на север - Шкорпиловци, Варвара и малките курортчета около Шабла. Но там пък повечето се оплакват, че водата е студена и е по-хладно все пак там.


Варвара е на юг.

# 19
  • Мнения: 11 747
То и Шкорпиловци е на юг от Варна  Wink А около Шабла не са курортчета, а са села, забравени от бога.
 А, това че на север е по- студено е мит! Колко по- студено може да бъде 100-200км по- на север и то в равнината  Thinking

# 20
  • Мнения: 1 047
Как може да наречете Приморско спокойно? Shocked
И ММЦ миналата година беше доста населено. Всяка година става по-зле.
Нито Ахтопол, нито Синеморец са спокойни вече.
Към Шабла не съм ходил отдавна и не знам, но последните пъти беше доста мръсно. Откъм мазут имам предвид.
Резово е сравнително спокойно,но всеки ден трябва да пътуваш с кола до плажа, защото самото Резово няма плаж, освен ако не броим излаза на лодки, който е с размерите на голям пясъчник.
Сега покрай кризата може да има доста спокойни места, макар и застроени.

# 21
  • София
  • Мнения: 969
Приморско със сигурност не е спокойно, даже може да се каже че е лдница от хора.
Миналата година бяхме на разходка до Ахтопол и Синеморец. Ето там може да се каже че е по-спокойно. Лозенец също вече е далеч от тишината и спокойствието. Иначе за пълно спокойствие другите са казали, най на север - Шкорпиловци, Варвара и малките курортчета около Шабла. Но там пък повечето се оплакват, че водата е студена и е по-хладно все пак там.


Варвара е на юг.
Да, грешка друго имах предвид не Варвара.

# 22
  • Мнения: 17 987
Споменавате Ахтопол и Лозенец, ориентирали сме се на там, как са плажовете, хотели ако може да препоръчате, ако може ол още по- добре

# 23
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ахтопол и то на бунгала - извън града и на 5 метра от плажа, с огромен "двор" от зеленина и цветя, поддържана база с барбекю и ресторант.....
Препоръчвам бунгала ВЕСТОНИ или бившите на БТК!
Ако някои има интерес мога да оставя и телефона на управителя за резервация.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 992
Русалка

# 25
  • Мнения: 800
kaleia, Моля те, дай повече информация за тези бунгала. За мен те са световно неизвестни. С две малки деца сме, подходящо ли е за тях? Какви са цените и далече ли са от плажа, има ли къде да се хапва наблизо?

# 26
  • Мнения: 428
И аз съм на мнение, че Приморско е всичко друго, но не и спокойно място за летуване.
Препоръчвам по-малко известните места за почивка - Крайморие, Черноморец, Равда.

# 27
  • Мнения: 144
Синеморец спокойно е плажа е страхотен, огромен ,чист. Миналата година бяхме в едно семейно хотелче с басейн и джакузи, ресторантче чак не ни се ходеше до плажа.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз препоръчвам Черноморец,но плажа не става.Трябва да се ходи на Градина-огромен плаж и има място за всички Laughing

# 29

Общи условия

Активация на акаунт