"Twilight"/"Здрач" - Защото само вампир може да те обича вечно - Тема 4

  • 51 995
  • 411
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 800
Аз съм го сънувала, но беше отдавна и честно не си спомням точно, ама беше HOT, HOT, HOT  Laughing

Вие вече ставате...на мен ми е време за сън...пишете много Simple Smile

# 361
  • Мнения: 21
Аз съм го сънувала, но беше отдавна и честно не си спомням точно, ама беше HOT, HOT, HOT  Laughing

Да не е било след като си чела някоя фен-фикшън?  Embarassed
Аз намерих една наскоро- за първата целувка, през погледа на Едуард... беше успешна, запазих й някъде линка, ако някой го интересува

# 362
  • Враца
  • Мнения: 5 210
Аз съм го сънувала, но беше отдавна и честно не си спомням точно, ама беше HOT, HOT, HOT  Laughing

Да не е било след като си чела някоя фен-фикшън?  Embarassed
Аз намерих една наскоро- за първата целувка, през погледа на Едуард... беше успешна, запазих й някъде линка, ако някой го интересува
Давай разбира се.
Аз багажи мам да прибирам, че заминавам, но пак съм насадена в темата.
Ужас, срам ме е вече от себе си.
Привет на новите попълнения  Simple Smile

# 363
  • Мнения: 21

Ето  http://www.fanfiction.net/s/3706136/1/Intoxicated

Ако някой намери успешни фен-фикшъни (дописвания и пренаписвания на части от книгите, но от фенове) по Здрач и Среднощно слънце, да дава... за останалите книги- на лични или в бяло
Под "успешна" се има предвид все едно Стефени го е писала (поне за мен, де)

# 364
  • Мнения: X
Ох, разгеле докато ви изчета.....
По ред на номерата:
 Benson-ако го срещна 100% ще получа инфаркт и ще се трупясам на земята! (В тази връзка ми идваше вчера да ви питам-а вие как бихте реагирали ако бяхте на мястото на Бела във филма-и съответно това не беше филм, а реалния живот-как щехте да реагирате в първия час по биология например???)
 Miriel, аз си изрязах песента с помощта на компа от там от където ми харесва и така си я сложих на телефона, така не става ли? Ако искаш дай ще измислим нещо  Peace
 Сега ще ви напиша моя "здрачуван" график за деня: Сутрин-с вас-чета, разглеждам де-що сте пуснали мат'риали; След обед като заспи чавето-почвам да чета Среднощното слънце (секънд тайм); като се събуди пускам за половин-един час филмчето, а вечер преди заспиване-чета Здрач!!! Луда работа, ей!!!!
 И стига с тия приказки за четвъртата книга-аз колкото се опитвам да отложа неизбежното (демек да прочета всичко)-вие тука само ме кандардисвате!!!

# 365
  • Благоевград
  • Мнения: 24
Добро утро и от мен!
Аз съм от сънуващите... хм...
Но са доста объркани сънищата, нищо конкретно, сякаш разхвърляни образи от филма, от книгата, Едуард в изобилие, разбира се и блажена усмивка на сутринта от моя страна  Grinning Но пък аз почнти винаги преди заспиване ви чета и след това чета няколко страници от книгите (все още си чакам 3 и 4) а не ми се чете от екрана и стискам зъби...

Ако го срещна - ами не знам, честно казано - но най-вероятно нищо! Сигурно ще го наблюдавам от дистанция и ще му се порадвам малко! Струва ми се изключително грубо посегателство към тези хора истерията, писъците, тръшканията, you name it, които постоянно ги заобикалят. Не ми е по вкуса.

# 366
  • Мнения: 3 576
Завиждам ви на тези, които го сънувате, де да можех и аз  Heart Eyes

Почти изчетох Midnight sun, не съм изненадана от нищо и определено не съм разочарована.
Някои от вас се учудват от "чудовищните" му мисли, но това прозираше и в първата книга, във филма.... написано е точно както би трябвало да бъде.
Или може би аз съм прекалено лесен читател, не се съмнявам в нищо и не анализирам толкова.
Само се наслаждавам   Grinning

Уф нямам време за всичко, което искам да направя  Crazy
Искам да изчета книгите - на БГ и на english, да гледам отново и отново филма, да съм в час с темата тук, да успея да изчета и разгледам всички линкове, които пускате тук, да имам време да премисля видяното и прочетеното......
.... и време да си свърша работата, да обърна внимание на семейството си, на приятелите ми , на себе си.....
Имам чуството, че и 24 часа да живеех активно, нямаше да ми стигне времето за това.

Но малко ми минава obsession-а, поне вече започнах да ям нормално Embarassed


И да пофантазирам малко, какво бих направила ако го срещна: определено ще се опитам да го съблазня по много неусетен начин, няма да се правя на луда фенка, напротив...
Ооо, абе само да ми падне  Laughing

А ако бях на мястото на Бела - не знам, по-предвидими са там нещата, няма много опции за първия час по биология, може би тотал игнор... но за следващия час, когато той я заговори, не бих споделила толкова много неща, както тя се раздрънка.
Прекалено лесно се предаде на въпросите му, можеше малко по-загадъчно да го дава...

# 367
  • Мнения: X
  само една снимчица, нищо повече:

http://www.georgewashingtoninn.com/images/edwardbella.jpg

# 368
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Е това е то, снощи се проклех - вече веднъж сънувах Джейкъб  Crazy подозирам, че дълбоко в мен се крие член на тийм Джейкъб  Laughing . Довечера чакам втора серия - Едуард  Mr. Green  Flutter .
Ставайки въпрос за завиждане - аз завиждам на тези, които още не са чели всичко - имат още много от магиятя Heart Eyes Blushл

# 369
  • Мнения: 95
И аз сънувах..още след първото гледане на филма..и се събуждаш с една топла усмивка на лицето дори да знаеш,че е само сън.. ние обаче си поговорихме  Crazy

# 370
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Бях си обещала днес да страня от темата ...
Обаче като пуснах саундтрака на компа ... и без да се усетя пак съм тук  Mr. Green

Много ми хареса термина "the Twilight Widowers" от анализа, kойто е превела staro-novo Joy Joy
Наистина това момче отмъкна сърцата на доста жени  Mr. Green

# 371
  • Мнения: 295
Снощи преди да заспя прочетох първите 2 глави от Новолуние и се усещам как си доразвивам сюжета нсън,но сънувах основно Джаспър и Алис.
Междудругото,не успях добре да разбера защо Джаспър е отксоро на диета???

# 372
  • Мнения: 21
Междудругото,не успях добре да разбера защо Джаспър е отксоро на диета???

Отскоро е вегетарианец, понеже той и Алис най-късно са се присъединили към Кълънови...  но в интерес на истината, няма много подробности за Джаспъровите изкушения... има за Еметовите "slips" (изпускане или отклонение) в Среднощно слънце, и в Здрач, де- дето Едуард обяснява на Бела как Емет след като е станал вегетарианец, е убил на 2 пъти хора в момент на слабост, и как може да му се случи и на него... а за Джаспър няма много инфо .. като стигнем до обсъждането на Новолуние (от 2ри април!! дотогава- не директно- пишете в бяло или завоалирано!!) ще засегнем и Джаспър, но засега се замислих- казва ли се в книгата кога всъщност Алис и Джаспър се присъединяват към Кълънови? По-скоро е от 70 години, защото миналия път като Кълънови са били във Форкс, са били без тях (какви смешни костюми с шапки и каскети им бяха измислили във филма, мани-мани...) ...освен това, нали Джеймс е направил Алис вампирка, така че май трябва да е по-скоро... а и нещо ми се мотае, че Алис беше изнамерила, че има някакви живи роднини (племенничка или нещо такова).. значи какво да кажем- кога е намерила Джаспър (къде беше- в някакъв бар или закусвалня ли) и го беше завела при Кълънови?

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 10:09 от staro-novo

# 373
  • Враца
  • Мнения: 5 210
В последната книга май се споменаваше, че са Алис и Джаспър са с Кълънови от 50 години.
Гледам снимките от двд-то. Тези, които са си направили толкова труд са маниаци Laughing

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 10:20 от wa_wa

# 374
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
За Джаспър има доста информация в трета книга  Peace . И май четох нейде, че Алис и Джаспър са се присъединиле преди 50-60 години.

Общи условия

Активация на акаунт