Дюкан най-стриктно спазвам и със успех отслабвам - 166

  • 30 195
  • 566
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 731
Значи в П дните само кайма ,подправки,лук евентуално ,чудя се за 1 л трици да сгъсти малко .  newsm78 Яйцето ясно ,че ще е вътре. newsm78

# 496
  • Мнения: 5 001
Значи в П дните само кайма ,подправки,лук евентуално ,чудя се за 1 л трици да сгъсти малко .  newsm78 Яйцето ясно ,че ще е вътре. newsm78
Според мен няма нужда от триците....А яйце има и в каймата за да е свързващ елемент....Аз отделно слагам едно варено като пълнеж....

Разстилам каймата(омесена с черен,червен пипер,малко лук за вкус,1 яйце,чубрица или кимион) върху найлоново фолио,намазвам с горчица,поръсвам с нарязаното варено яйце и извара.Завивам с помоща на фолиото и прехвърлям в тавичката(на дъното си слагам хартия за печене...

# 497
  • Мнения: 1 731
 Heart Eyes Heart Eyes Вече знам защо толкова много те обичкам . txtloves  love001 txtloves

# 498
  • София
  • Мнения: 98
Мерси, Нелсън, Люси каза, че Дюканките стават руси от един момент натам и аз да не остана по-назад Simple Smile  Sunglasses Sunglasses

 Joy Joy Joy  hahaha Хехеееей, значи аз съм си родена за дюканка ..... Joy   Hug  Hug

# 499
  • Мнения: 5 001
Heart Eyes Heart Eyes Вече знам защо толкова много те обичкам . txtloves  love001 txtloves
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
И аз и аз....  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 500
  • София
  • Мнения: 135
Благодаря ви, момичета за пожеланията!  Hug   bouquet  Hug
С ваша помощ, ще държа фронта в трета! Винаги, когато мога да споделя опит, ще го правя!

Тони бг, мерси за рецептата. Мастерчето те изпревари, но от повече вариации глава не боли, даже по-добре.

# 501
  • Мнения: 0
Добре,ще си пека сама пържолките.Когато мога, ги пека  в тефлонов тиган,без мазнина,и се получават много сухи.Режимно ли е ,да си правя сосче към тях от кисело мляко,копър и чесън? Иначе все едно ям хартия,сухо та чак като попивателна гъба.а трябва ли да спра въобще консумацията на сол? Аз ям от  диетичната сол Lo Salt.

# 502
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Здравейте Hug 89.5 килограма е днешното ми тегло Rolling Eyes

До "incendio " - Туку що опитах.. линка, със снимките, си работи!

До "veneras" - Какво да знам? Много загадъчно ми намигаш newsm78 Да не си изпратена да ме убиеш?

До "gulbenur" - Аз и на 95 килограма съм си добре, но.. не знам.. като ги видях тези 86 иии.. само натам ме тегли Sad

# 503
  • Мнения: 5 001
Добре,ще си пека сама пържолките.Когато мога, ги пека  в тефлонов тиган,без мазнина,и се получават много сухи.Режимно ли е ,да си правя сосче към тях от кисело мляко,копър и чесън? Иначе все едно ям хартия,сухо та чак като попивателна гъба.а трябва ли да спра въобще консумацията на сол? Аз ям от  диетичната сол Lo Salt.
И аз съм с Ло Салт  Hug
И си прави сосче разбира се.Даже може и малко горчица(дижонска без захар) да сложиш в киселото мляко.Става супер сосче  Peace...


П.П. Аааа,започваш да ми харесваш така  Hug Hug Hug Hug

# 504
  • Мнения: 0
Добре,ще си пека сама пържолките.Когато мога, ги пека  в тефлонов тиган,без мазнина,и се получават много сухи.Режимно ли е ,да си правя сосче към тях от кисело мляко,копър и чесън? Иначе все едно ям хартия,сухо та чак като попивателна гъба.а трябва ли да спра въобще консумацията на сол? Аз ям от  диетичната сол Lo Salt.
И аз съм с Ло Салт  Hug
И си прави сосче разбира се.Даже може и малко горчица(дижонска без захар) да сложиш в киселото мляко.Става супер сосче  Peace...


П.П. Аааа,започваш да ми харесваш така  Hug Hug Hug Hug

 Hug Надявам се,скоро да мога да се похваля с дорби резултати. Наистина оценявам че ми давате всички тези ценни съвети  Heart Eyes

Забравих да питам,колко е позволено да се яде от Дюканските сладкиши? Че тия дни само Дюкански кекс набивах  Blush

# 505
  • Мнения: 70
Аз малко да ви се пооплача, може и да ми олекне.. 1. От 3 седмици съм ту 66(рядко,но го видях на 19.03), ту 67, ту 68  ooooh!
2. Подута съм зверски всяка вечер.. пия или еспумизан или мезим
3. Не мога да огранича млечните в дадената норма и много ме е яд  #2gunfire  (но от днес давам игнор на киселото мляко)
4. Корема ми е странно подут ниско долу.. чудя се какво ще да е.. яйчници?
5. Чакам от 20 дни МЦ и съм страшно изнервена че не ми идва  Confused
6. Имам изпит в събота , стоя си вкъщи, вече срастнах със стола и химикала
аааааааа
излях си мъката , олекна ми   bouquet

# 506
  • Мнения: 122
Ренка, стискам палци скоро да се почувстваш по-добре и да си вземеш изпита отлично, аз от днес съм на ПЗ дни и се чувствам доста по-щастлива  Hug хубав ден на всички

# 507
  • Мнения: 36
Привет и от мен !Много сте хубави всички на срещата Hug и благодаря за надписаните снимки.Вече ви познавам всички !
Сега да споделя малко размисли за моята трета .Влязох в нея предсрочно ,защото стигнах кг по калкулатора и се уплаших от липсата на МЦ.Реших да правя по 2 П дни ,но всичко друго ми е по устав,та така да сваля 2 кг още които искам .Резултата от 10 март насам е +0.500 кг.Доволна съм че удържам положението ,но явно по този начин няма да смъкна тия 2 кг. Та да ви питам какво да направя според вас :ДА мина пак във втора (цикълът ми се появи ) или да карам на трета ,но без гали ??

# 508
  • Мнения: 5 001
Опаляяяяянка......Кака ви току що "цъфна"  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Малееей и то със страшна сила... Laughing

Организма ми се предаде най-накрая....Пълна капитулация значи...Видя,че няма нищо страшно Joy Joy Joy Joy

Ренка,пиша това заради тебе...Да ощакваш тия дни и ти включване....И аз имах съсщите олаквания като тебе..... Hug Hug Hug Hug Hug Hug


П.П. Малееей не е истина просто как в нашата темичка всичко си казваме  Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 11:45 от TheNMaster

# 509
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Доброютрооо!

Как сте милинки!  Hug Heart Eyes

Аз минавам само да ви гушна, че много работа нещо!

Спешъли за СкО® си имам нов аватар!  Hug
Ама мой си!  Crazy

Циливки и до скоро!

Общи условия

Активация на акаунт