хранителна добака Дева плюс

  • 3 469
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 142
Аз ги пия в момента Simple Smile нищо интересно.. витамини като витамини.. резултатът май ще се види през септември.
нямам никакви оплаквания
а хапчетата за смучене даже и са много вкусни.
моето мнение е че не трябва да се доверяваш толкова на това какво пише в интернет, а на лекаря си.. все пак затова си го избрала. аз лично ако му нямам пълно доверие бих го сменила Simple Smile

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Аз взимам витамини О'Мами от месец по препоръка на лекарката ми, а иначе мастни киселини Омега 3 също. Според мен мастните киселини трябва не само да се взимат от бременни и кърмачки но и от всички се опитват да се хранят балансирано.

# 17
Добро утро мили дами. Вчера пак си поговорих с един познат гинеколог за Дева Плюс. Точно както пише plami_a омега мастните киселини трябва да се приемат от всички, които търсят здравословен живот. Явно са доста в  подходящи и полезни за бременни и деца. Д-р Георгиев ми каза, че са много добре балансирани количествата на витамините и това е било нова за България като комбинация с омега киселините. Може би все още не всички лекари са запознати. Специално омега 3,6,9 според Д-р Геортиев помагали много за за правилното образуване на мозъчните клетки на бебето и за няма депресия майката след раждането. А хапчетата наистина са вкусни, като шоколад Grinning Sunglasses

# 18
  • Мнения: 299
да, така е за омега киселините, а прочетохте ли за рибеното масло и глицерина, който се дава за предизвикване на контракции????????????

# 19
Няма глицерин и рициново масло в лекарството. Има извлечени чисти омега киселини. Сигурно се бъркаш с друг продукт. Пише, че този се използва за задържане, а не за контракции. Объркала си се. А може би нещо не си разбрала. Някой чувал ли е за детски колички Инфинти? Италиянски, с три колела?

# 20
  • Мнения: 299
ne e vqrno pro4etete listovkata, pyk i vseki si  re6ava

Общи условия

Активация на акаунт