Отговори
# 15
  • Мнения: 421
JennyAta много съжалявам за това което преживяваш  Hug

# 16
  • Мнения: 57
JennyAta дръж се за да се възстановиш по-бързо и да се появи бебчето. Пожелавам ти от все сърце съвсем скоро да си с усмивка до ушите от щастие че чакаш чака бебче  Hug

# 17
  • Мнения: 257
JennyAta,съжалявам за това,което ти се е случило!Бъди силна! Hug Hug Hug
maymunski,как е коремчето? Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 0
JennyAta много съжелявам за това което ти се случва, но аз сащо умирам от страх по сащата приччина.

Изчетох 1000 статии за мисед и за така нареченото кухо яйце и не си намирам място вече.

 #Crazy

# 19
  • Мнения: 1 765
JennyAta, дано много скоро отново се разпишеш в отчени с хубава новина. Hug

Радост, а защо е нужно да четеш? Лошите мисли са противопоказни, каквото има да се случва, то се случва, така че само позитивизъм и усмивки!   bouquet

# 20
  • Мнения: 421
radostta82, мила недей да четеш такива неща, не се натоварвай допълнително. Ако тръгнеш да четеш за всички рискове през бременността ще се побъркаш. Бъди спокойна и мисли позитивно. Бъди сигурна, че бебчо е наред  Hug

# 21
  • Мнения: 499
JennyAta не се отчайвай. Важното е мислиш положително и няма да се отказваш  Naughty Всичко ще е наред. Вярвай в това.
radostta82  как ще четеш за тия неща не се обременявай допълнително. Просто се наслаждавай на хубавите мигове които ти предстоят. И да не съм те видяла че пишеш че си чела за тези неща. То човек е хубаво да се информира но не и да навлиза в дълбочина.
Каквото трябва да стане ще стане така че забрави за тия работи  Naughty иначе  #2gunfire

# 22
  • София
  • Мнения: 38
здравейте, имам доста работа и не мога да се включа да пиша, но ви следя!

прегръдки на всички!

# 23
  • Мнения: 0
Благодаря ви момичета,

да опитвам се да мисля позитивно но покраи позитивното идва и негативното на 24.03 ще разберем.

Аз съм от Разлог но съм омъжена в харманли и ходя на гинеколог в стара загора има ли някой от там да ми даде някаква насока за добър доки. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 95
radostta82 Първо да ти кажа - и мен съфорумките миналата седмица щяха да ме убият, защото аз се бях побъркала по такива статии.. Отидох на лекар, видяхме сърчицето и се успокоих! Горе главата! Всичко ще е наред! А иначе - ти си мулти"градска" личност ( аз толкова градове прочетох Simple Smile ) НЯма да се тормозиш!!! Забранявам  Hug  bouquet

omana Прегръдки и на теб!

JennyAta  Мила, надявам се скоро да се възстановиш... Наистина съжалявам....

Ей как ме хваща яд такааааааааааааааааааа!!!!

maymunski  Къде си мой шемето:-)) Как си? Леле сега 2 дни няма да ви пиша... Нали ни разбиха апартамента и ни взеха и компютъра и лаптоп-а и сега сме ужас ... Но пък разбрахме, че ще си имаме бебче тъй че Simple Smile Всяко зло за добро!

# 25
  • Мнения: 165
Момичета желая ви спокоен уикенд. Аз смятам да го ударя на сън че има чувството че не съм спала изобщо тази седмица (нищо че карам от 7 до 7 и пак се успивам  newsm78 ) да кажем че и тва е от бременноста. Я по повод на това да питам само аз ли съм такава спиола?
Та както вече споменах желая на всички приятен уикенд и до понеделник

# 26
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен,
току що се връщам от доки и мога да се похвяла със сърчице,умирам от щастие Simple Smileоще никой не ми е казал термин. Simple Smile
radostta82 искам да ти кажа,че аз съм с 37.4 температура от доста време,но всички ми казват,че това е от бременността ,въпреки ,че понякога се чуствам леко болна,аз вярвам ,че всичко е ок и бебчо расте здрав.

# 27
  • Мнения: 257
mamagi честито ти сърчице!Да си го пазиш!!!  bouquet

# 28
  • Мнения: 674
JennyAta съжалявам много   Sad От сърце ти пожелавам съвсем скоро да ни се похвалиш че чакаш бебче.

Честито на тези които се похвалиха със сърчица  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 499
mamagi честито   bouquet.
Имаме още едно сърчице в отбора браво на нас. Само така.
На кой остана да се чуе още сърчицето освен на мен на кой друг. newsm78
Момичета вие какво работите и как ви се отразява работата?

Общи условия

Активация на акаунт