"СТАМБОЛИЙСКИ ни събира и на кафе и на бира!&a

  • 23 906
  • 367
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 264
Цветелина, като гледам Габи скоро ще навърши две годинки и рано или късно ще трябва да я пуснеш на ясли, освен, разбира се, ако не си решила да я гледаш до 3г., но след това пък ще трябва да тръне на градина. Моето лично мнение е, че колкото по-рано тръне детето на ясли, по-лесно свиква с промяната. Говоря от собствен опит. Наложи се Калоян да тръгне на 1г.5м. и в началото ревеше, когато ходехме да го вземаме на обяд. Моя позната си пусна детето направо на градина и отделянето на детето е по-болезнено и за двете страни.
МОЛ-а смятам да го посетя най-рано след месец, за да избегна първоначлната навалица.  Wink

# 16
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
sleepy колко време го взимаше наобед Калоян? От това ме е страх, че като я водя ще плаче и на мен сърце няма да ми даде да я оставя и ще си я прибера.

# 17
  • Мнения: 1 264
Около 2-3 седмици и лелките все отлагаха да го оставят за цял ден, въпреки, че той не плачеше като го водехме, а когато го вземахме.  Confused Накрая просто им казахме, че вече няма кой да го гледа и така остана за цял ден. Три дни е правил бойкот и не искал да спи на обяд, та ходил и другите деца да буди.  Mr. Green Ама след това каталяса и се е предал. Сега няма проблем.

# 18
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ех, мечта! Simple Smile Освен да си пожелая и аз евентуален плач само при взимане от яслата.  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 264
Пожелавам ти го!  Peace

# 20
  • Мнения: 251
Може ли и аз да се включа в местната тема!  bouquet

# 21
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
beceto, може разбира се! welcome
Какво те свързва с градчето? Как се казва детенцето ти? Разкажи нещо за себе си.  Hug

# 22
  • Мнения: 251
Благодаря ви че ме приемате в редиците!Аз съм от Стамболийски, но мисля е с повечето от вас не се познавам! Rolling EyesИмам малка дъщеричка Диди и прекрасен съпруг.Още съм в майчинство и се включвам във форумите за мами!Ами това е от мен най-общо казано!
  bouquet
Благодаря за гостоприемството!

# 23
  • Мнения: 2 481
Здравей Бецето,защо мислиш че с никой  не се познаваш,света е малък  Hug

# 24
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
beceto, както каза Ели, светът е малък. Simple Smile
Снаха ли си в градчето или си живееш там по принцип?
Момичета тази неделя да не забравим да си сменим часовниците с час напред. Ще спим  по-малко.  Tired http://www.econ.bg/news/article158479/mestim_chasovnicite_s_chas … napred_na_29_mart

# 25
  • София
  • Мнения: 676
      Привет и от мен. Алекс е здравичък и в редиците на детската градина. Дай Боже без бацилки вече  Praynig. Аз съм на работа и ми е доста натоварено.
Този уикенд отскочих до Стамболийски. Приятна изненда ме посрещна в "Корнера". Марианка с децата бяха там и си побъбрихме.

   
  Честита Пролетс пожелание за спокоен живот!



 
 Цвети, страхотен е дизайна на темичката. Поздравления    bouquet.
Имама забележка малка, която е незначителна: р.д. тати на Радослав (01.08.), писала си Радослава, а не Радослав.

 


  djily и MimSss , Честит Рожден Ден (на патерички)!
   


   djily, все повече романтични уикенди, а дори и седмици имате със съпруга ти  Peace.

   beceto, добре дошла  Hug. Честичко да се разписваш  Peace.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 15:52 от Dori

# 26
  • Мнения: 251



   beceto, добре дошла  Hug. Честичко да се разписваш  Peace.


[/quote]

Аз съм свободна да се включвам! HugБлагодаря за топлото посрещане!
А относно въпроса,аз съм си от Стамболийски, но и се омъжих тук,та така...

# 27
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ей, Dori, най-сетне се появи. Липсваше ни!  Hug Браво на Алекс, а ти по полека с работата. Не се преуморявай. Simple Smile Как е Марианка? А дечицата? Относно забележката: Май Роделинка момиченце я чака за в бъдеще.  Joy
beceto, щом си от Стамболийски значи сме се виждали. Градчето ни е малко. Аз също съм от там, както и Ели и Дори, както и повечето момичета тук, но просто сме се омъжили в други градове. Лично аз излязох от града преди 3 години. Simple Smile
Леле като видях на първа страничка, че термометъра показва 17 0С направо нямам търпение Габи да се събуди и да я изведа навън.
 Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 676
     Привет и заповядайте на почерпката 
   
       
  Тъкмо се зарадвах на вчерашната топлинка и хоп тази сутрин сняг на парцали  ooooh!. Въпреки, че не беше студено. Сега гледам не вали и небето е ясно. Определено март е женски месец - не знае какво иска  Joy. Макар, че аз искам вече пролет

 
  Марианка са добре, здравички. Както винаги стайлингът им на ниво  Peace. Тя ми се видя вталена, не че е била дебела. Ходи на работа, докато ги държат и децата на градинка.

  Beceto, нали знаеш в Стамболийски всичко се знае  Wink. Въпреки, че доста години съм извън градчето и по-малките много не ги зная.
 

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 10:20 от Dori

# 29
  • Мнения: 251
Момичета пробихме ушетата! HugПринцеса Палечка е вече с обици! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт