"СТАМБОЛИЙСКИ ни събира и на кафе и на бира!&a

  • 23 934
  • 367
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 676
          Честит Имен Ден на Цвети и Габи! (на патерички)

             Бъдете жизнени, засмяни и в искри обляни!
                      




          Честит Рожден Ден на Мими (Билянка) и Ивайло! (на патерички)
                                           
          

# 76
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Момичета, благодаря за пожеланията!  Hug
Да ви запитам: Понеже тук с яслите около нас е доста трудно с приема, се замислям за яслата в Стамболийски.  newsm78 Така мама ще може да я взима и ще ми е по-спокойно. Някой чувал ли е отзиви за нея? Грижат ли се добре за децата?
Ще се радвам на всякакви отзиви. Ако Insaid ненамине скоро от тук, ще се пробвам лично да я попитам, че нали и тя е в този бранш. Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 676
Цвети, актуална информация за яслите може да получиш от Марианка. Нейната Веси я посещава. Яслите ги преместиха и разпределиха в две градини. Едната в заводската градина, където е и Веси. Другата група не зная къде е  Thinking?

# 78
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Здравейте! Най-накрая да намеря време да навестя и този подфорум.  Hug Благодаря за честитките!
Ето и малко снимки: http://www.kvakolina.snimka.bg/album.php?album_id=362505

# 79
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ето го и нашето Жабче. Simple Smile Много са ти сладки жабчетата. Да са ти мнооого здравички!  Hug
Дори, мерси за инфото. Не го знаех това. Дано Марианка се включи и изкаже впечатления.

# 80
  • Мнения: 251
Яслените групи са в заводската градина и тази до автогарата.Ама да ти кажа май и тук всичко е пълно.Аз не съм питала за бубата,ама едно детенце го записаха лятото за да има ред, и на есен живо и здраво ще ходи!По принцип накрая на май и в началото на септември групите се разчистват, който има 3 годинки заминава в градинката.Тогава се освобождават местата, ама незнам дали всичките не са за предварително записани newsm78.Иначе на млечната кухня има табела че ще откриват старите ясли и събират заявления, обаче кога ще стане newsm78Така че пробвай, ако нямаш възможност да я гледаш и това е вариант!

А тези малки бебоци са направо страхотни!Неверояно красиви  мъници!

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 10:50 от Beceto

# 81
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Добро утро, момичета!  Hug


# 82
  • София
  • Мнения: 676
  Жабче, големи куклички са малките жабчета  Hug. Да са ви живи и здрави  Peace. А и плюшените играчки тематично избрани  Laughing.

  Цвети, тенкс за вкусната закуска  Hug. Марианка беше писала, че нейната кукла Веси ходи на ясли, но явно си забравила.
   Габи как прие подаръка? Сигурно е голям купон  Party.

  Beceto, по новия закон, молби за ясла/градина се подават Януари за Септември същата година  Peace. Не знам дали го спазват  Thinking?

# 83
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Дори, подаръкът се оказа доста голям като го сглобихме  ooooh! и се наложи да оставим само 1/3 от него. Simple Smile Голяма игра пада и така. Пренесла си е почти всичко вътре заедно с Коко /плюшената голяма костенурка - виждали сте го на снимка с Габито/  ooooh!. Бъзикам мъжа ми, че ето виж, дъщеря ни от сега се ориентира в самостоятелно жилище да бъде, тъй че да му мисли.  hahaha
Относно новия закон - отнася се само за градините и то не всички го спазват. Тук в Пловдив някои градини приемат молби още септември месец за прием през сепември следващата година. И се моля да го направят по електронен път, както в София и Варна, че тук се проточват едни опашки от 4h сутринта.  Tired
Позанимавах ви с моите проблеми, а сега да видим как вървят нещата покрай подготовката за Великден. Simple Smile Ние купихме бели яйчица и утре ще ги боядисваме, а сега чакам моята хубостница да се събуди и почваме курабийките.
Лек ден на всички от мен и хайде на отчет.  Hug

# 84
  • Мнения: 251
И ние утре ще боядисваме яйцата!Поръчахме си козунаците, а курабийките ще ги зареждат утре, та трябва да ги дебна веднага да ги взема та да не ги разграбят.Пробвахме едни курабийки с мармалад на "Елена"-Пловдив,чудесни са!За тях ви казвам че много ги грабят!А току що приключих и с почистването!
 Готова съм вече  за празника! newsm44

# 85
  • Мнения: 23
Жабче да сте живи и здрави вие и малките мъници. Hug  bouquetПрипомних си и аз деня когато ги родих зверчетата,а тази година живот и здраве ще сме на 5.

Ние ще боядисваме яйцата в събота,а утре мисля да направим курабийките.Децата чакат с нетърпение да боядисват яйца. WinkКакво ли мазане ще пада. Mr. GreenИначе ние сме си в къщи от две седмици.И двамата направиха пневмония и до вчера бяхме на инжекции + Клацид през устата.От снощи пием Цек/ до сега не сме го пили/ през 8 часа и в петък сме пак на проверка.Имат леко хъркане и личната се притеснява да не ги повтори.Иначе си беснеят по цял ден,поне да спре да вали та да излизаме на вънка.

А за градините-тука подаваме молба януари за да могат от юни да тръгват.Но явно навсякъде е различно,както е с таксите.Аз за децата плащам една такса и за двамата,но има градини където плащат и две такси,или такса и половина.Много щурава работа или по скоро българска работа.Иди ги разбери. ooooh!

Цвети закуската е супер,но пък може и за вечеря да се вземе.Благодаря. Hug

# 86
  • Мнения: 251
Хайде момичета,започна Великото боядисване на яйцата! easter easter easter

# 87
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Подготвяме се, подготвяме се.

/снимката не е моя  Mr. Green/

# 88
  • София
  • Мнения: 676
    Черпя ви за рожденния ден на Алексчо,

    

# 89
  • София
  • Мнения: 676
Сутринта изненадахме Алекс, като му подарихме конструктор от който се получава камион. След това занесохме тортата и останалата почерпка в градината. Днес имат тежка задача, че ще боядисват и яйчица. Отделно директорката е юбилярка.
Довечера ще има забава в детското клубче. Така, че боядисването остава за събота.

Общи условия

Активация на акаунт