Отговори
# 765
  • Мнения: 191
Мерси лилка.Дано и ти скоро да се радваш. Hug

# 766
  • Мнения: 69
M@lena,не се притеснявай-бъди спокойна.Всичко ще е наред.Стискам ти палци,пиши как са нещата на 30.07.Аз вярвам че успяваш!!! Hug stork-boy stork-girl newsm32 newsm32

# 767
  • София
  • Мнения: 2 367
Обръщам се към тези, които са одобрени и вече са приключили своите процедури. Моля ви да да ми изясните как се случват нещата, имам рпедвид финансово. Колко доплатихте, доплатихте ли изобщо и т.н

# 768
  • Мнения: 65
M@lena успех моми4е бъди силна и вси4ко ще бъде ок  Hug Hug Praynig Praynig  love001

# 769
  • София
  • Мнения: 313
M@lena с теб сме! Praynig Praynig Praynig
Надявам се всичко да е ок и дори бебетата да са две! Hug
Ти само спокойно, сега трябва да си силна и да вярваш, че всичко е наред!

# 770
  • Мнения: 191
Много ви благодаря мили момичета за подкрепата. Hug newsm51

# 771
  • Мнения: 191
M@lena, Браво на теб, не се притеснявай всичко ще е О.К и ще си дойде на място, с теб сме.....ще чакаме резултата на 30.07....

Успех на теб и на всички момичета които чакат резултати и на които предстои инсеминация....

# 772
  • Мнения: 8
Здравейте момичета,
може ли някой да каже до кой номер са стигнали одобрените????

# 773
  • Мнения: 69
Струва ми се че видях някъде по форума...номер 1050-1100,които чакат всеки момент одобрение.Много ми се иска да са даже и по-напред Praynig

# 774
  • София
  • Мнения: 2 908
Обръщам се към тези, които са одобрени и вече са приключили своите процедури. Моля ви да да ми изясните как се случват нещата, имам рпедвид финансово. Колко доплатихте, доплатихте ли изобщо и т.н
Да,това е важно.
Ще се радвам някое момиче което вече е завършило опита по фонда да напише за кое колко поема фонда,за какво и колко се е доплатило.Разбира се при всеки е различно но все пак ориентировъчно. Simple Smile

Успех на всички. Praynig

# 775
  • Мнения: 191
Момичета, какво става, на никой ли не са се обаждали днес? Моля, пишете за да знаем как се движат с разглеждането на молбите!

Това за доплащанията също е много важно....ако някое момиче вече е минало процедурата
( дано успешно) нека пише горе долу каква сума се доплаща...

Благодаря ви и успех на всички!

# 776
  • Мнения: 69
Разбрах че днес са звъняли на момичета, които са около 1030 номер Simple Smile

# 777
  • Мнения: 1 649
То4но така.Номер 1031 е 4уло така 4аканото обаждане-от за4атие.

# 778
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Как бързо вървят номерата, мили момичета аз съм номер 15**, не помня точно, но не издържах, взехме парички на заем, едно прекрасно момиче (malinkap) ми подари лекарствата и направих още един опит, засега съм с положителни тестове, надявам се всичко да е наред и вместо мен да има още едно момиче шанса да стане мама, на всички само положителни тестчета  Hug Hug Hug

# 779
  • Мнения: 191
Момичета аз мога да кажа че зависи на каква стимулация ще ви назначи доктора.Ние доплатихме 1000лв.Знам за едно момиче е доплатило към 2000лв.За всеки различно.А фонда не поема изцяло всичко.Цените от фонда ти идват малко по ниски от клиниките.Имайте предвид ,че в деня на трансфера трябва да се плати това доплащане.Но най важно е крайния резултат preggo newsm32

Общи условия

Активация на акаунт