къде ще почивате лятото?

  • 4 009
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Аз мога да ви препоръчам едно местенце в Слънчев бряг. Миналата година бяхме там и тази със сигурност мислим да повторим. Става въпрос за апартаменти в семеен хотел. Има малки и големи и са добре обзаведени. Имат си кухненски бокс с много уреди и посуда, климатик, телевизор, тераси, сушилници и т.н. Горещо ви го препоръчвам.

Ето и линка: Апартаменти в Слънчев бряг

# 16
  • Мнения: 4 668
От 1 до 15 септември сме в Гърция  Simple Smile
На нашето черноморие никой не е в състояние да ме накара да стъпя  Naughty

# 17
  • Мнения: 2 936
няма как да организираме почивка толкова рано...но определено ще отскочим и до нашето и до гръцкото море  Peace

# 18
  • Мнения: 3 695
Аз мога да ви препоръчам едно местенце в Слънчев бряг. Миналата година бяхме там и тази със сигурност мислим да повторим. Става въпрос за апартаменти в семеен хотел. Има малки и големи и са добре обзаведени. Имат си кухненски бокс с много уреди и посуда, климатик, телевизор, тераси, сушилници и т.н. Горещо ви го препоръчвам.

Ето и линка: Апартаменти в Слънчев бряг
реклама  Naughty

още се чудя какво да правя, тази година не съм толкова решителна  Thinking  Laughing

# 19
  • Мнения: 3 622
Ние от морето ще почиваме на планина. Планираме началото на август шест дневен поход в Рила и след това още няколко дена в хотел Природа близо до Боровец http://www.hotelpriroda.com/index.php?language=bg&page=%ED%E0%F7%E0%EB%EE

# 20
  • Мнения: 1 844
ние не сме планирали все още къде и кога точно ще ходим на почивка лятото,но определено ще посетим нашето черноморие,една хубава дълга почивка на планина и евентуално една екскурзия до турция. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 969
Ние първоначално мислехме за Турция, но мъжа ми впоследствие се отказа, да не би нещо да се случи, тъй като съм бременна, та сега сме се насочили към нашето черноморие. Но това което търся нещо не мога да намеря. Първоначално и аз се бях ориентирала към Мирамар, но се оказа, че там няма детска площадка, а за мен това е решаващо да има къде да играе детето, докато аз си почивам.

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Най- вероятно, втората половина на Август ще сме в Гърция.
Още не сме решили къде- на Халкидики, или на някой от островите...

В т. нар. БГ "курорти" отдавна не стъпвам, дори пари да ми дават. Особено лятото.  Sick

# 23
  • Мнения: 4 406
Първо в Слънчев бряг http://www.imperialgroup.bg/documents/documents.php?category_id=48

Края на август някъде в Тасос

# 24
  • София
  • Мнения: 3 797
Първата седмица от юли в Норвегия и първата седмица от август в Русия /ако вземем виза/.Не обичам море и рядко ходя.

# 25
  • Мнения: 502
за рождения ми ден планирам да сме в Слънчев бряг, но не като почивка, а по скоро за уикенд-това е в края на юни. имаме чудесни спомени от х-л Хелена Сендс и задължително ще сме там. ако ни хареса може да се престрашим и с детето пак там, но за седмица.

# 26
  • Мнения: 562
имаме чудесни спомени от х-л Хелена Сендс и задължително ще сме там. ако ни хареса може да се престрашим и с детето пак там, но за седмица.

Миналото лято бяхме в Хелена - най-хубавото място в Сл. бряг! Плажът е спокоен, няма сергии и простотии, за децата има анимация. А резервацията трябва да е чрез немски туроператор, за да е по-добра цената.

# 27
  • София
  • Мнения: 969
Jerry, цените на сайта за стая ли са или на човек? благодаря

# 28
  • Мнения: 4 406
sofy, малко ме затрудняваш, но би трябвало да са на стая.
Ние сме на една конференция там и за нас цените са много занижени
Мога да питам, но ще е чак юни

# 29
  • София
  • Мнения: 2 430
Това лято едва ли ще можем с бебето да отидем някъде.Най много на гости в Сандански и Плевен и то за по 2-3 дена.

Общи условия

Активация на акаунт