Какво мислите за 13 годишнито дете в Мюзик Ай

  • 4 271
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 132
Харесваме го всички у дома, но не е за там!Има време за изяви Peace

# 16
  • Мнения: 857
Е няма такъв таланат!!! За мен за годините си това дете има най-добрия глас!!! На мен ми е любимка.

# 17
  • Мнения: 431
Не мисля, че му е там мястото. Не бих пуснала детето си на тази възраст в такъв формат. Отвратиха ме шегите с Кузов, не знам майката къде блее.

# 18
Голям талант ,но възрастовата граница не е на нейна страна Cryима време да се доказва . Успех Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 309
И аз като повечето майчета тук съм със смесени чувства.Хем мисля,че е уникална,страхотна и адски талантлива и много се кефя да я слушам.Хем мисля,че наистина и беше рано за този формат-и аз съм на мнение,че трябва да има и формат ала "Мики Маус" в Америка,където да се изявяват надарени деца.
И аз съм страшно възмутена от държанието на водещите,ужасно цинични са,за "Сблъсък" разбирам така да го водят,но отвратителното им лигаво държание изобщо,ама изобщо не е за такъв тип предаване!Особено сексуалните намеци-отвратително е!

# 20
  • Мнения: 673
 Невероятна е!
 

# 21
  • някъде
  • Мнения: 979
Детето пее чудесно,но е жертва на болезнено амбициозната си майка.
Според мен такова пренасищане с емоции от такава крехка възраст не е добре.

# 22
  • Мнения: 4 892
Не съм съгласна, че детето е малко и не трябва да се изявява. Очевидно е доста талантливо, да чака да порасне, за да си показва талнта ли? То и сега може да пее и нека пее. Просто изявата в това идиотско предаване ме смущава и това, че не се прави с вкус. Досадниците Иван и Андрей не заслужават в тяхно предаване да се докосват хората до такова нещо. Жалко, че у нас няма интелегентен формат за такива изяви или по-скоро не се прави от умни и можещи хора, а от такива недоразумения като двамата хубостници.

# 23
  • Мнения: 1 731
Уникална е . newsm10
Стилистите им обаче са за изхвърляне.Аз незнам защо ги държат тия хора ,при условие че от всякъде се сипят критики за стила им . newsm11

# 24
  • Мнения: 215
Това момиченце мисля, че участва при Слави преди няколко години, когато правеше някакви певчески конкурси, ама тогава беше много малко и слабичко с една коса на малки плитчици и ако не се лъжа изпя някаква песен на Ищар. Още тогава ми направи впечатление.

# 25
  • Мнения: 22 898
Много хубаво пее,но не знам регламента дали ще допусне да остане за финала.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 202
Да е живо и здраво детето, но на мен не ми доставя никаква естетическа наслада да го гледам и слушам. Има някаква неестественост и пренапрягане и в пеенето, и във външния му вид.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222

по-скоро: с уникален глас. Все пак не го познаваме като личност.


Така де.

# 28
  • Мнения: 25 610
Жалко, че у нас няма интелегентен формат за такива изяви или по-скоро не се прави от умни и можещи хора, а от такива недоразумения като двамата хубостници.

О, имаше. Спомням си с какъв трепет очаквахме вкъщи "Хит минус 1". За жалост, беше забутано в трета глуха и рядко успявахме да го хванем. Пък и предаването беше много приятно, докато публиката оценяваше участниците. В момента, в който назначиха жури, работата стана хубава, ама българска...

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
няма място малката в МА. да си ходи на училище и да си заляга над учебниците.

Общи условия

Активация на акаунт