Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 25!

  • 13 473
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 196
Аз идвам с малко отчетче и с новината, че нашия момък всъщност е МОМА  stork-girl stork-girl stork-girl  , можете даме пишете вече към момиченцата в отчетната страничка . Не знам защо доц. Томова така ни заблуди, че е момче, а пък и аз като, че ли се самозаблудих. Нашия татко като чу само дето не се наака от кеф  smile3514, да не говорим, че беше за пръв път с мен на преглед и му беше много интересно. Аз нямам претенции какво да е,обаче сега като разбрах, че е момиченце и като ми стана едно мило...
Иначе за онзи проблемс плацентата, наистина има такова нещо, но първо, че не е кистообразно както ми каза този в Майчин дом и второ, че въобще не е толкова обезпокоително  както той го описа. Явно наистина е искал да ме шашне.

За Токуда -аз ходя на ЖК там и мисля да раждам живот и здраве при д-р Кирякова, ако не е в отпуск по това време, но наистина практиката е ако не се следиш там да идеш към 8 месец при лекаря, който искаш да те изражда и да почне да те следи независимо дали платено или не. А зад-р Диков се носят някакви слухове, че майще се маха оттам.

# 16
  • Мнения: 2 374
myrzelana,добавих те. Hug
italiana и теб те поправих.Беше питала дали бебетата не трябва да са 142 при 138 майки-не.Защото 138 носят 138 бебета + още 2(близначетата) демек стават 140.Вече имаме 139 майки и съответно 142 бебета (защото имаме 3 двойки близнаци). Wink

# 17
  • Мнения: 1 240
Честито на всички, които са разбрали пола на бебоците! И изненади не липсват.  Laughing

Биа, мерси за новата тема.

Чочо-сан, съгласна съм, че едно време бабите ни са раждали по нивите, но тогава смъртността е била в пъти повече. Бабата на моя приятел има 9 раждания, но само 4 оцелели деца.

Геринела, радвам се да те видя!  Hug Разбрах и за сестра ти хубави новини!

При нас е истинска зима, толкова хубав сняг има навън, цял преди обяд бяхме на разходка, правихме снежен човек и портрети в снега.  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 214
Здравейте!Аз бях днес на амниоцентеза в Майчин дом.Всичко е ок за сега , всички бяха много мили , наистина голяма бюрокращина , но важното е че всичко е наред.Доц.Димитрова е страхотна  и се радвам , че избрах в крайна сметка Майчин дом , а не Шейново специално за тази процедура.
браво и стиснати палци.Колко ти взеха или безплатно?Поне на 100% ще знаеш и пола

100 лв. ми струваше.Това заради избора на лекар.Не съжалявам въобще.Мина много добре , аз бях спокойна , въпреки голямото обикаляне и попълване на документи , а и чакане , защото  доцентката е много заета - имаше и изпити , още една амниоцентеза , други изследвания.... Но важното е , че всичко е наред.Трябва само да отида да ме изпишат в понеделник Simple Smile

Благодаря на всички , за положителните мисли!

# 19
  • Мнения: 735
Момичета, моля ви помагайте ми!Струва ми се че усещам бебчето много ниско да ме рита.При вас как е?Забравила съм как беше с баткото,беше толкова отдавна.Почвам да се паникьосвам вече.... Cry

# 20
  • Мнения: 1 214
Момичета, моля ви помагайте ми!Струва ми се че усещам бебчето много ниско да ме рита.При вас как е?Забравила съм как беше с баткото,беше толкова отдавна.Почвам да се паникьосвам вече.... Cry

Абсолютно нормално.Значи там са му краката.Какво има за паникьосване?

# 21
  • Мнения: 735
Ами...не знам защо си мисля, че трябва да е по-нагоре...и си представям,че нещо не е наред щом го усещам толкова долу,а не близо до пъпа например... Embarassed..май аз не съм добре!

# 22
  • Мнения: 3 372
Аз усещам бебето под пъпа Peace

# 23
  • Мнения: 3 010
МОмичета защо така ви объркват пола  Tired то много гадно  ooooh!

# 24
  • Мнения: 22
Благодаря ви, ще се обадя да питам за Диков.
Да ви питам като не се следите по ЗК, кой ще ви даде болничния за 45 дена, видях, че направление 7 може  и от Токуда да ми го издадат.

# 25
  • Мнения: 1 240
Да ви питам като не се следите по ЗК, кой ще ви даде болничния за 45 дена, видях, че направление 7 може  и от Токуда да ми го издадат.

Може да го вземеш от личния лекар.

# 26
  • Мнения: 1 214
Ами...не знам защо си мисля, че трябва да е по-нагоре...и си представям,че нещо не е наред щом го усещам толкова долу,а не близо до пъпа например... Embarassed..май аз не съм добре!

То бебето е вече до пъпа някъде ама това къде усещаш ритници зависи само от това какво му е разположението , тоест къде са му краката.Мен ме рита ниско долу и вчера попитах на ехото като ме гледаха и верно там му бяха краката.Просто си стои човечето изправено  Laughing Не е още надолу с главата.За да усещаш ритниците около пъпа просто трябва да се завърти обратно.Нищо притеснително.

# 27
  • Мнения: 140
Ами...не знам защо си мисля, че трябва да е по-нагоре...и си представям,че нещо не е наред щом го усещам толкова долу,а не близо до пъпа например... Embarassed..май аз не съм добре!

Аз го усещам из целия ми корем #Crazy, понякога много ниско долу-почти до свивките за краката, друг път до пъпа, понякога от едната страна, друг път от другата...явно наистина зависи как се върти, нали все още има място и не е притиснато-постоянно се движи Joy!
Не се притеснявай, важното е че ритка! Hug

# 28
  • Мнения: 9
Добър вечев мамчета Simple Smile
Zahira™ Честито за момиченцетоSimple Smile Знам как се чувстваш Simple Smile И аз това изпитах когато разбрах, че чакаме момиченце  Супер че прегледа е минал наред и сега вече си по - спокойна
slavena80 Аз също усещам бубчо доста ниско, но АГ то каза, че всичко е наред и е нормално да е там Shocked Спокойноо Hug Те сега се мърдат постоянно. Както казва napetia важното е , че ритка и го усещаш.
KokonaBonbona Радвам се че нсичко е наред и дано и занапред да е така  Hug
Dendy Както казва съпруга ми "Нищо не разбират тез доктори" Случва се Simple Smile НА една позната и обясняваха"Момиче ще е със сигурност" а роди 2 момчета близнаци :Р
mo72 И аз не съм записана на ЖК по ЗК, но говорих с личната лекарка и тя каза, че ще ми издаде болничният и че няма проблем и не е задължително да ходиш по ЗК.
Приятна вечер на всичкиSimple Smile

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 22:08 от manik

# 29
  • Мнения: 233
Добро утро Simple Smile Grinning Laughing Да попитам Болничен за повече от 7 дена може ли да издава гинекологът и с каква диагноза?(с изключение на този 45 дена преди раждането)
Моито не само рита, то се върти мести,ще си счупи дома преди края  Joy

Общи условия

Активация на акаунт