Скуката чудеса прави...

  • 4 908
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 700
Ако времето ми за скука е ограничено - чистя и подреждам.
Ако е форма на депресия - правя планове за ремонти и пътешествия, ходя по магазини и се ровя в туристически сайтове
Ако е вечер - си сипвам нещо за пиене, взимам една вана и си лягам да чета.
Нямам особено време да скучая.

# 61
  • Мнения: 66
какво беше това скука???На мен 24 часа не ми стигат да свърша всичко.Имах колега,който казваше,ако не ти стигат 24 часа-ставай 1 час по-рано и ще имаш 25 Laughing

# 62
  • Мнения: 46
A,ако станеш 3 часа  по-рано стават 27часа пълна скука  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 17
От къде да намеря време за скука-работа,домашни грижи,погасявания на задължения,извънградска къща.Завиждам ви!Хорааааа,искам да скучая! : #Crazy

Внимавай какво си пожелаваш - може да се случи,и тогава определено няма да мислиш така.
Щом трябва да внимавам-пожелавам си да скучая цял месец Simple Smile

E 6tom tolkova silno go jelae6 - pojelavam ti go

# 64
  • Мнения: 940
Koгато ми е скучно, си намирам нови занимания, а много от тях ми станаха хобита. Тва фотошоп, тва разни други неща, четене, филми, писане...

# 65
  • Мнения: 261
ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НА МЕН ПОЧТИ НЕ МИ ОСТАВА ВРЕМЕ ЗА СКУКА, НО ОЩЕ ПО-ЖАЛКО Е, ЧЕ ЗАРАДИ СКУЧНОТО ЕЖЕДНЕВИЕ НА СЪПРУГЪТ МИ АЗ СТРАДАМ, ЗАЩОТО ЧОВЕКА КАТО СИ НЯМА РАБОТА В РАБ.ВРЕМЕ СИ СЪЗДАВА ПРИЯТНИ ЗА НЕГО ПРЕЖИВЯВАНИЯ И ЕМОЦИИ, ОТ КОИТО ПРЕЗ ЛЯТОТО ПОЧТИ СЕ ПОБЪРКАХ , А ПРЕЗ ЗИМАТА  ПСИХИЧЕСКИ И ФИЗИЧЕСКИ БЯХ РАЗБИТА
РАДВАМ СЕ,ЧЕ ГОВОРЯ В МИНАЛО ВРЕМЕ ИЛИ СЕ ЗАБЛУЖДАВАМ, НЕЗНАЯ, ИСКА МИ СЕ ДА ВЯРВАМ, ЧЕ ВСИЧКО Е ВЕЧЕ МИНАЛО,ЗАЩОТО ВЪПРЕКИ ВСИЧКО ИСКАМ ДА ПРОДЪЛЖИМ НАПРЕД ЗАЕДНО 

Общи условия

Активация на акаунт