Хайде пролет идвай вече да зарадваш ВИДИНското човече!

  • 12 871
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
винцето ще го пропуснем, че снощи злоупотребихме. тази вечер сме трезвеници Flutter

# 16
  • Мнения: 318
Благодаря за паролата  Hug качих няколко снимки от сватбата,от бременността и след това,а също и няколко на Паола Simple Smile
Аз да се оплача моя мъж пак нещо се е разболял и гледам,че Паола нещо и се е запушило нослето и дано не се разболее и тя  Rolling Eyes
Лека вечер!

# 17
  • Мнения: 2 657
Рони,много сте хубави HugА малката е голяма сладурана Heart EyesДа ви е жива и здрава!

Относно месото,в къщи без месо не сядаме PeaceЗадължително трябва да има мръвка,иначе не е ядене Crazy
На моя мъж напоследък дотс му се наложи да готви  и въпреки,че го рязаха на рамото,той пак стоеше до печката...Ама като готви,си и мие Wink

# 18
  • Видин
  • Мнения: 685
...Ама като готви,си и мие Wink
Искам и аз такъв. Моя септември му бях сготвила 2 тави с мусака и като се прибрах си седяха във фурната, мухлясали #2gunfire #2gunfire #2gunfire Направо излязох извън релси още със влизането

# 19
  • Мнения: 2 657
е искаш,ама няма hahaha JoyАз пък да го похваля един път,пък вие веднага искате Mr. GreenИ той си има доста трески за дялане Twisted Evil
Моя относно храната яде по 2-3 пъти най-много от нещо и почва да мрънка...а като я изхвърля,почва пък да вика,как не ме е било срам ooooh!
Аз след малко потеглям на работа ooooh!

# 20
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
мойто мъж готви, после си чисти, простира, пали камината, после пак си чисти... и детето само той къпе. никой да не ми го пипа  Joy

# 21
  • Мнения: 318
Мерси Йо  Hug,да е жив и здрав и твоя сладур  Heart Eyes
Мацки я ми препоръчайте къде мога да и пробия ушите,аз се сещам само за дома на красотата,но там нещо не ми е присърце  Rolling Eyes

# 22
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
в някое козметично студио може да идеш, но не знам в кое точно  newsm78

# 23
  • Мнения: 720
Привет момичета,  Hug много сте писали ей. Браво.
Аманита, темата е чудесна.  Hug
Моя мъж яде почти всичко и готви по някога, не много често, но го прави с мерак. Най-често на скарата.  Laughing И яйца и картофи пържи. Ако му се наложи съм сигурна, че и друго ще сготви, но понеже аз обичам да го птравя не му се налага често.  Mr. Green
Срам не срам, вярно, че аз правих албумите за снимките ни, но съм забравила паролата. Хайде някой да ме подсети на лични.  Embarassed

# 24
  • Мнения: 720
Мерси момичета.  Hug
Отивам да актуализирам снимките, че тези са много стари.

# 25
  • Мнения: 2 910
мойто мъж готви, после си чисти, простира, пали камината, после пак си чисти... и детето само той къпе. никой да не ми го пипа  Joy


леле, на теб сигурно ти е много скучно Mr. Green

И на моя мъж последните месеци нещо му стана, иска той да чисти Crazy Първият път си рекох, няма проблем, няма да му секвам желанието я Mr. Green, нека види какво е 2 часа чистене, вкл. прахосмукачка, стирка и прах. Чисти 2 стаи с прахосмукачката и излиза да пуши, след това пак, същото е и, докато чисти със стирката, но прах отказа да забърсва поне засега, не знаел как. По някое време му става много топло и почва да се разсъблича, ами то енергия се хаби, докато се чисти  Grinning По- интересното е, че желанието му още го има и май само той си чисти целия апартамент напоследък, днес чистих аз де, ама щото го изпреварих, заведох децата при майка ми и баща ми, а той излезне и си чукнахме среща вкъщи, за да чистим Mr. Green
Абе, когато искат са ни добри мъжете Laughing

Хайде малко снимки от РД на Марти и тържеството в ДГ : http://www.reniuga.snimka.bg/album.php?album_id=356182

# 26
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
мойто мъж готви, после си чисти, простира, пали камината, после пак си чисти... и детето само той къпе. никой да не ми го пипа  Joy


леле, на теб сигурно ти е много скучно Mr. Green

аа нека ми е скучно все така!  Flutter
много хубави снимки  Peace

# 27
  • Мнения: 2 657
Иренка,думи нямам аз за Марти Heart EyesНие доста често си я споменаваме в къщи.Даже за сватба се гласихме и Люби каза,че ще ходи с Марти Joy

Мацки,я дайте съвет някакъв бре,че втори ден в чудо се видях с моя брат ooooh!Издънил се нещо в събота и приятелката му си тръгнала...Не е да кажеш,да е изневерил или нещо от сорта..Просто отишъл на едно място и като се видели и казал къде е бил.май тука му е била грешката,че е казал,ама казва,че нищо не е крил до момента от нея.Вчера букет и купи и пред блока и я чака сутринта,но не взе букета под предтекст,че няма къде да го сложи на работата...После поръча още по-голям букет от 19или 20 рози но и това не помогна...Вярно,че е сгафил,ама па не е нещо кой знае кво де.Признава си грешката,което пък не е присъщо за него и казва,че ще се промени.Склонна съм да вярвам,щот за първи път го виждам да заебава всичко и да е мирен...А и имаше планове,за нещо по сериозно,а то кво стана Tired

# 28
  • Мнения: 720
Добро утро момичета, хайде на кафето.

Reniuga, много са ти хубави децата, пу-пу, пък Дени какви очи има само ...  Grinning

Йо, не знам какво е сгафил брат ти, че да давам акъл, пък и не ги познавам. Ама успех на момчето.

# 29
  • Видин
  • Мнения: 685
.......заведох децата при майка ми и баща ми, а той излезне и си чукнахме среща вкъщи, за да чистим Mr. Green
Да бе да, да чистите Mr. Green Знаем го ние това чистене hahaha
Йо, и аз не знам каква е причината, но ако е само това че е отишъл някъде си където тя не одобрява, поне така разбрах, не мисля че е причина приятелката му да си тръгне. Да не би да си е търсила повод да го направи, предположение Thinking

Общи условия

Активация на акаунт