1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 43

  • 19 400
  • 436
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
НА ВНИМАНИЕТО НА ЗВЕЗДИЧКА!!!!
ЩО СИ МИСЛЯ  newsm78 , ЧЕ В АНКЕТАТА ЛИПСВА НАЙ-НОРМАЛНИЯ И ЕСТЕСТВЕН ОТГОВОР: " ЗА НЯКОИ НЕЩА Я ОПРАВДАВАМ, ЗА ДРУГИ - НЕ"
НЕ СМЕ ЛИ ПРАВИЛИ ВСИЧКИ НИЕ ГРШКИ ЗА КОИТО ДА, ИМАМЕ ИЗВИНЕНИЕ И ДРУГИ , ЗА КОИТО...ХМММ...ПОСЛЕ НИ Е  Embarassed СРАМ САМИ ОТ СЕБЕ СИ?!

Ами липсва този отговор - видно е ... и аз, по нагоре отговорих с това, но не смятам, че е чак, такъв проблем, за да крещиш ... newsm78

АМИ ПРОБЛЕМ Е, ЩОТО ЛИПСАТА НА ТОЗИ ОТГОВОР ПРАВИ АНКЕТАТА БЕЗСМИСЛЕНА...ДА НЕ КАЖА, СМЕШНА.....ДА СЕ ТВЪРДИ,  ЧЕ НЯКОЙ ВИНАГИ Е САМО ПРАВ ИЛИ САМО КРИВ....МОЛЯ ДА МЕ ИЗВНИТЕ, АМА СИ Е СМЕХОРИЯ...

# 16
  • Мнения: 152
Междудругото понякога Мехлибан може да посъветва много рационално Шехерезада, но в повечето случай само слуша и я оставя. А може да й каже толкова много.... Naughty

И все пак някой знае мелодииката на телефона на Керем?  bouquet newsm78

# 17
  • Мнения: 3 416
И все пак някой знае мелодииката на телефона на Керем?  bouquet newsm78
И аз я харесвам,на Нокиа ли е?

# 18
  • Мнения: 959
 Добре бре, mlu6. Кажи си  мнението, но с нормален шрифт. Големите букви в форума, се считат за крещене и са обидни. Хайде съобрази се с това.

За мен пък една анкета, не е толкова важна. Може даже и да не гласувам, без да го правя на въпрос...
Каквото искаш да кажеш, си го направи в темата, и това е ...

# 19
  • Мнения: 0
извинявам се за крещенето, ама то беше персонално за Звездичка.. и не за да я обиждам
Шехито вече не мога да я дишам, дразни ме страховито, ама с чиста съвест не мога да кликна на 2....
и   какъв е смисъла да правим  безсмислени анкети   Thinking

# 20
  • Мнения: 0
Друг е въпроса, че ако беше емоционално нестабилна, сценаристите сигурно щяха да я пратят на доктор...  Sick...така де, ако не се вземат мерки своевременно, може да стане опасна за себе си и обществото...  #Crazy #2gunfire

# 21
  • Мнения: 959
Шехито вече не мога да я дишам, дразни ме страховито, ама с чиста съвест не мога да кликна на 2....

Това вече го забелязахме ...  Joy И в предната тема, го каза и показа ясно ...  Peace

А, за анкетите - ако ти се налага да измисляш 40 и кусур анкети и да ги развиваш, в един момент, ще ти се сторят адски незначителни, и все ще ти е тази, какви под отговори има... Правим ги за разнообразие, а не защото са ни супер важни - все пак става въпрос за филм, и в темата си го разискваме спокойно, без да се  налага анкетата да е солидно свързана с това.



# 22
  • Мнения: 152
Мисля, че не е на нокиа, но не съм сигурна... и все пак много ми се иска да я разбера коя е, че да си я дръпна за телефона  Hug Embarassed

# 23
  • Мнения: 31
bz,   bouquet  bouquet  bouquet за изчерпателните отговори и в предната, и в тази тема, много ми е интересно всичко, което пишеш.
 Попитах за молитвите, за щото някъде четох, че филмът е ориентиран предимно към арабския пазар, но може и да греша. Лично мен не би ме подразнило и не бих възприела като пропаганда нещо подобно, по-скоро като култура, все пак филмът е турски, Турция, макар и светска, е мюсюлманска страна. Тези "Иншаллах" , "Машаллах" , "Аллах аллах “, наистина ги чух, когато гледах сериите на турски, особено Бурхан ми е много интересен.
А това за механичните броеници, наистина ли ги ползват,  newsm78 голяма гавра ми се струва, нещо средно м/у тамагочи и хронометър  Embarassed . Някак си не си представям религиозен мюсюлманин да зацъка с такава, пък на другите за какво им е? newsm78 Просто ми е любопитно.

За анкетата - опция 1 , с уговорката, че вместо "оправдавам" бих употребила думата "разбирам".

# 24
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Чета, чета ....и много ви се радвам!!!  bouquet

# 25
  • Мнения: 0
А, за анкетите - ако ти се налага да измисляш 40 и кусур анкети и да ги развиваш, в един момент, ще ти се сторят адски незначителни..

Ми питайте бе, хора, питайте Simple Smile идеи за анкети дал господ:

1.Влюбен ли е все още Керем в Шехито? 
ДА
НЕ
Не мога да преценя

2.Обича ли Шехито истински Онур?
НЕ
НЕ
НЕ
 Mr. Green

Ще се опитам да помисля още, ама после, че след малко почва мача ...


[/quote]

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 17:02 от mlu6

# 26
  • София
  • Мнения: 547
а аз пък искам тази дето и звъни на Шех (то отначало тая мелодия звънеше на Керем) Mr. Green
няколко пъти съм виждала из темите някой да пита, но без отговор..


mlu6, първата е безсмислена, а втората вече я имаше назад в темите.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 56


А, за анкетите - ако ти се налага да измисляш 40 и кусур анкети и да ги развиваш, в един момент, ще ти се сторят адски незначителни..

Ми питайте бе, хора, питайте Simple Smile идеи за анкети дал господ:

1.Влюбен ли е все още Керем в Шехито? 
ДА
НЕ
Не мога да преценя

2.Трябва ли Бурхан и Надиде да се месят така в живота на АК
ДА
НЕ
Не мога да преценя

Ще се опитам да помисля още, ама после, че след малко почва мача ...


[/quote]
чакай, чакай, че звезди винаги ни е питала да дадем мнение за анкета и мисля, че те са винаги на една от нас предложение. върни се назад в темите /поне аз ги чета от тема номер 1 до сега/

# 28
  • Мнения: 930
да, емоционално нестъбилна е поради, тежкия и живот досега Peace

за съжаление в повечето ситуации бих постъпила като нея Tired

# 29
  • Мнения: 0
Аз имам хрумванеББ: Мисля си дали в 85 или следващите епизоди Каан,няма да си плюе на петите и да се върне при Онур и Нилюфер,който много му липсват,пък тогава Шех ще е принудена ще не ще да се види с Онурчо,пък ако детето заяви,че си иска баща му и сестра му и ще бяга и ще си се връща при тях Шех в чудо ще се види,май много взех да си ги фантазирам,та да спра дотук,докато ептен не съм омотала конците  newsm78 hahaha

Общи условия

Активация на акаунт