Странните навици на децата ни!

  • 4 715
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Сина ми не заспива без любимото си одеялце. Бори се с него няколко минути в леглото, хапе го и го дърпа като малко кученце  Simple Smile Интересен начин за приспиване, но при него действа безотказно  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 299
Сина ми не заспива без любимото си одеялце.

При нас е една малка шарена възглавничка.Не може да заспива без нея и е така от много мъничък,разнасяли сме я и по разходки,и до млечната кухня Mr. GreenВинаги пътува с нас, когато отиваме надалеч,дразни се, когато я слагам в калъфка,затова вече спрях Mr. Green.От известно време си нарежда и по някоя играчка около главата така,че да я вижда,гушка възглавничката и се отнася.
Отскоро си преплитаме пръстите на ръцете,явно му е хубаво да усеща,че съм до него докато заспива Simple Smile

# 17
  • Мнения: 743
Когато легне да заспива, започва да си навира ръчичките под възглавничките /слагам 2 една до друга/. Ама не е просто да си ги мушне, а се мушкат и изваждат 1000 пъти, докато не им  намери най-подходящото място. От малко бебе го прави това. Крачетата също - мушка си ги покрай матрака и самото легло, не знам какво й е в главичката, странно ми е какво място точно търси. Другото нещо, което си е като ритуал - всяка вечер преди да влезе в банята, скача по половин час на спалнята - гола, само с една възглавничка пред гърдичките. После тича из стаите и иска някой да я гони.

# 18
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
моят син като по-малък не заспиваше докато не ми хване гривните на дясната ръка.наложи е да ги махна!

# 19
  • Мнения: 1 192
Ей,момичета,то и моят е един образ,ама направо ме просълзихте от смях.Синът ми прави много неща,които някой вече са изброили:гледа на косата ми като играчка и само да докопа кичур дърпа(ама аз пък грабвам неговата smile3511 и се научи да пуска като кажа "Не ме скуби!");като ми намери косъм го изследва и ако му попадне в устата се опитва доволно да го сдъвче;като заспива ръчичките му опипват я ръцете ни,я завивката,дори гали възглавницата;има мания към чорапи-затова често си сваля неговите и ги развява победоносно...Понякога си вкарва цялата биберона в устата(незнам как я побира...);обича да издава със залагалката нещо като "Вуф,вуф...";от малък е влюбен в носните кърпи и като си ги метне на лицето чак спира да диша от радост;отскоро гризе кошарата и двата му зъба са оставили следи на лака(принудих се да увивам разни хавлиени колани)...а ,бе,изобщо "тра-ла-ла" Stuck Out Tongue Winking Eye
Поздрави за свежарската тема piasyk

# 20
  • BG
  • Мнения: 1 900
Харесва си по някоя играчка и ляга да спи с нея.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Винаги като си кажем лека нощ, като се гушнем и целунем се сеща, че е много жадна Mr. Green

# 22
  • Мнения: 857
Винаги заспива силно гушната от мен и ми скубе косата....на моменти не издържам, но с мен това е единствения начин да заспи. Иначе като я приспива някой друг и трябва само една приказка и е затворила очи ...

# 23
  • Мнения: 2 090
Моят от бебе и (все още) заспива само с една малка мишка, на която прокарва между пръстите си по десетки пъти опашлето  Crazy
Сина ми е същия,с единствената разлика че ''ритуала''  се извършва с нослето на мишката Crazy

# 24
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Синьт ми все оЩе заспива гуШнат в мен...слагам си една вьзглавница под гьрба,полу седнала/полу легнала и той вьрху мен по корем,(така си заспива от бебе)...докато заспи се надига да ме целува по 1000пьти,накря вече очите не може да си дьржи отворени,едва си вдига главата,но пак ми дава целувка Heart Eyes и така докато се унесе дьлбоко...

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Моят син пък обожава краката ми, а съм легнала на леглото, а е легнал до краката ми. CrazyПочва да ги милва да си опира лицето в тях, да ги целува....Ако съм с чорапи веднага ги събува.Това е само с мойте крака, други не го привличат Mr. Green.Ритуала е следобяд,когато стане от сън и ида при него да легна и малко да поиграем в леглото, веднага се започва с краката ми. АКо съм седнала някъде и съм си вдигнала краката, задължително най-малкото ще ги пипне поне 10 пъти.Излишно е да споменавам, че спазвам стриктна хигиена на краката си Mr. Green Joy Joy.
Другото е задължителното заспиване с 5-6 играчки, които след като заспи аз махам от леглото.Неиска да спи с меки и плюшени играчки, все с коли,риби, коне... Crazy

# 26
  • Мнения: 43
Вече е на 6 но заспива все още с едно кученце Peace А като вреден навик много си гризе ноктите.

# 27
  • Мнения: 1 312
Аз съм го писала и преди.
Ядеше косми.
Не ги гълташе,но ги дъвчеше и завиваше на топчета,че и се сърдеше и викаше като му ги взема.
Вечер ми скубеше косата и лапаше сваленото от скалпа ми.
Гнуслярски работи общо взето.

# 28
  • Мнения: 789
Значи,за странни навици става дума...
Ами намирам за странен навика на Иви да прави задължително 2 или 3 дупки с пръстче във филията хляб преди да започне да яде.Като ритуал му е.

# 29
  • Мнения: 2 478
ХАХАХА.Наистина са смешни тези деца и тяхните привички.Моят син също не изостава със странни навици.
Докато го кърмех ми бъркаше в устата с едната ръчичка.Ама понякога чак до гърлото ми е стигал.Опитвала съм всякакви неща ,за да спре,но не.Дори имам снимки как го кърмя,а той ми рови в устата.Кърмих го почти година Joy
Друго любимо негово занимание е,да стиска силно,там където имам лепенка.И да се смее.Явно му е смешно ,че казвам "ох боли",но не пропуска.
Вечер като заспива ,задължително в едната ръка държи бутилка с чай,а в другата биберона.Никога не пие от чая,но не заспива без него.Понякога катос е събуди през нощта пие,но друг път самос е събужда ,за да си го търси Laughing

Общи условия

Активация на акаунт