Рисували ли сте лицата на децата си?

  • 10 030
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 478
Не,не съм му рисувала лицето с нищо.Не вярвам на безвредните бои.Но и не мога да си представя,че синът ми би ми позволил да му намажа лицето с нещо,при положение че за крема за лице се караме всеки ден Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да.Рисувам си го.Купила съм едни пастели за лице,вътре има и книжка с предложения.Голям кеф,иска и по улиците така да ходи.Бърсането е лесно,първо с влажна кърпичка и после с малко вода.

# 17
  • Мнения: 8 999
Много често ги рисуват по разни детски партита. Много ми е гадно, като ми се появи детето с някаква чудовищна пеперуда върху цялото си лице, или с муцуна на мечка, или с паяк. Едвам ги измивам после. Напоследък и те самите не дават да ги мацат.
Иначе боички за рисунки върху лице се продават във всяка по-лъскава книжарница.

# 18
  • Мнения: 1 547
Рисувам ги - точно с отвратителни пеперуди на цялото лице и мечки, и зайци, и какви ли не изродщини.  Crazy Децата го обожават, аз също, а потенциалната вреда ми се струва безумен аргумент. Използваме на Фабер пастелчетата.

# 19
  • Мнения: 3 634
Още не сме го рисували, но е малък и не би стоял мирно. Рисувала съм чужди деца със специални боички, от Комсед ги взехме. Три цвята бяха около 15лв. Рисувахме не само лицата, но и "татуировки" правихме по тялото през лятото.

# 20
  • Мнения: 1 290
Да.Рисувам си го.Купила съм едни пастели за лице,вътре има и книжка с предложения.Голям кеф,иска и по улиците така да ходи.Бърсането е лесно,първо с влажна кърпичка и после с малко вода.
а вашите боички какви са?

аз съм от Варна (понеже много не се разбира по данните ми) и днес проверих в една книжарница за пастелите за лице на на Фабел Кастел (незнам дали правилно го пиша) - бяха едно в друго две "пръчки" с по няколко цвята и струваха 3,80. Ниската цена ме притесни..., но може би сгреших и трябваше да ги пробвам.
Мисля, че повечето деца много се кефят на "отвратителните" пеперуди и всякакви там драскотинки Simple Smile
По детските праници наистина настава голяма забава, но тъй като моето дете още не е било рисувано, нямам идея майките им после как ги чистят

# 21
  • Мнения: 9 814
Рисували са лицето на детето ми точно два пъти- нищо не й е станало на кожата.

# 22
  • Мнения: 4 187
По разни партита са я рисували, не знам с какви бои  Rolling Eyes. Аз съм я рисувала, два - три пъти с гримовете си! Получаваше се къде, къде по - добре  Grinning.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 025
Аз не съм я рисува, но по детските рожденни дни не минава без рисунка.
Не вярвам да са съвсем безопасни, но веднъж - два пъти в месеца се ядва.
Веднъж й бяха нарисували цялото лице като пеперуда и моята се обля в сълзи, никак не се харесвала така.Добре, че винаги нося мокри кърпички.Тогава какичката се беше престарала, децата едва се разпознаваха.

# 24
  • Мнения: 3 550
Не и не смятам да го правя. Ако реши да се маскира, достатъчно е да се подберат подходящи дрехи и шапка.

# 25
  • Мнения: 3 880
Рисувам,да. Тук карнавала е на почит и обикновено правим към костюма и подходяЩа "фиzиономия". Боичките не ги zнам каква марка са, като наближи карнавалът и паzара се zалива с всякакви модели, марки и раzфасовки, аz грабнах едни като пастели и върШат добра работа. По раzни праzници съЩо са я рисували, ако е била на кеф. Беz повод обаче не я рисувам, zаЩото чистенето не ми е много приятно. За вредното не се притеснявам, не мисля, че са чак толкова вредни...

# 26
  • Мнения: 830
Рисували са я, много е красиво, беше като пеперуда в лицето и естествено беше много щастлива. Боите са специални и са безвредни, като нашите гримове    Laughing Laughing Laughing Фабер Кастел имат такива неща, май и в каталозите на Орифлейм сам мяркала, но не съм много сигурна.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да много пъти нищо не и е ставало на кожата.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да.Рисувам си го.Купила съм едни пастели за лице,вътре има и книжка с предложения.Голям кеф,иска и по улиците така да ходи.Бърсането е лесно,първо с влажна кърпичка и после с малко вода.
а вашите боички какви са?

аз съм от Варна (понеже много не се разбира по данните ми) и днес проверих в една книжарница за пастелите за лице на на Фабел Кастел (незнам дали правилно го пиша) - бяха едно в друго две "пръчки" с по няколко цвята и струваха 3,80. Ниската цена ме притесни..., но може би сгреших и трябваше да ги пробвам.
Мисля, че повечето деца много се кефят на "отвратителните" пеперуди и всякакви там драскотинки Simple Smile
По детските праници наистина настава голяма забава, но тъй като моето дете още не е било рисувано, нямам идея майките им после как ги чистят
Точно те са.На Fabel.От Пикадили бях ги взела,към 4 лв. бяха някъде.

# 29
  • Мнения: 1 380
Не!!!Страхувам се да не получи обрив.
Като бременна на лекциите на сп."9 месеца" си рисувахме коремите и аз се бях изринала ужасно....за това ще си спестя "цапотенето"по лицето...а иначе с маска защо не.....

Общи условия

Активация на акаунт