Мьжете,техните професии и наШите мераци...

  • 7 328
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 619
Виж за поличките не съм се сетила... newsm78 ама друго е същественото....тъй си мисля. Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 817
Само знам, че НЕ  харесвам мъже в униформи.
Обаче пък и костюмари не ме привличат. Rolling Eyes
Хазнам...може би спортно елаегантният стил Wink

# 47
  • Мнения: 84
Привличат ме добри професионалисти.
Все ми е едно с какво се занимава, въпросът е да е мноооого добър в това, което прави. Намирам го секси Simple Smile

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 14:04 от iguanna

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Падам си по тези :
1-во http://www.morskivestnik.com/compass/news/122008/images/Alt_FinG … ldCup_Ainslie.jpg
мъжът и морето
2-ро http://www.af.mil/shared/media/photodb/web/020925-O-9999G-104.jpg
мъжът и небето
3-то http://img2.sportal.bg/new/uploads/news/2008_46/images/00142056.jpg
мъжът и високите скорости на земята 
п.п. тези униформи ме устройват  Laughing

# 49
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Не си падам по костюми и униформи. По какво си падам... трудно е да се каже. Май няма нещо, което да ми действа задължително.

# 50
  • София
  • Мнения: 604
падам си по лекари, програмисти, строители, бармани, музиканти Laughing Sunglasses Twisted Evil

# 51
  • София
  • Мнения: 397
 Спасители, дисководещи, барабанисти...такива разни. Костюмарите са ми мазни и ми напомнят за "Маргарит и Маргарита".

# 52
  • Мнения: 577
 Не само си падам но си лягам  Simple Smile Ски/сноуборд инструктори.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 042
Преди харесвах мъже с дълги коси. Но пддържани, а не някакви мазни или рунтави. Вече не толкова.

Не харесвам униформи-военни, полицаи, строители, лекари. За ученически униформи не съм се замисляла...Абе стават, само да не са пъпчиви и с мутираш глас.  Mr. Green

И аз харесвам мъже и жени в костюми. Мъжете по-сексуално.  Party

Странно, но харесвам мъже с хубави часовници. Сигурно е някакъв вид фетиш, знам ли, щото няма връзка с професията. Много се заглеждам. Thinking

# 54
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
И хубави обувки, освен часовниците... Не някакви прашасали и очукани. Гледам много ноктите, те също показват какъв е собственникът им. Да са добре оформени. Като видя някой с дълбоко орязани нокти или оръфани и направо  Sick
Забравих да кажа, че много харесвам мъже в пилотски костюм  Blush Не за друго, ами подсказва, че мъжът има пипе в главата, учил е много, може да изполва сивото вещество и е отговорен, щом са му поверени толкова пътници и екипаж.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 042
Аз на обувки не обръщам внимание. На ноктите-много. Имам едно приятелче, монтьор. Ноктите не могат да се измият от маслото, не,че са му мръсни ръцете, но така изглеждат. Кофти!  Sick

# 56
  • Мнения: 15 619
Обожавам мъже с черни панталони и бели чорапки.....отдолу да се подават...
 Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 57
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Спасители! Ама не като се препичат, а в акция. В момента, когато се хвърлят в морето с едничката мисъл да спасят човешки живот. Това лято видях един такъв. Докато се излежаваше - нищо особено. Възрастен за моя вкус (към 40) На фона на младоците около него хилав даже. Като се появи мъртво течение и като се започна - извади трима един след друг. Чираците само помагаха с въжетата. Много еротично ми подейства -ми Laughing де да знам, може да имам нужда от спасяване, затуй. Laughing

# 58
  • Мнения: 2 448
Принц на бял кон къде го забравихте?  Laughing

# 59
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Обожавам мъже с черни панталони и бели чорапки.....отдолу да се подават...
 Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
Не забравяй и плетеното коланче с висящ край, под който дълбоко е загащено пуловерчето
.   

Общи условия

Активация на акаунт