За шишетата

  • 2 988
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 66
Авент и Нук Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 83
Dr.Brown's.Доволна съм.Чико имат много голяма дупка за новородено и течат много бързо.

# 47
# 48
  • Мнения: 2 334
Ползвах до 6-я месец на дъщеря ми Нук ,а след това Авент и Чико.И от трите марки съм доволна  Peace

# 49
  • Мнения: 4 335
В началото взех на Чико(тях ми се стори,че по ги хвалеха)не останах доволна.Смених ги с Авент,с тях проблеми не сьм имала.Все още ползваме тяхно шише и чаша.Всичките са ми биле пластмасови,стьклени не сьм купувала.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 735
Като за начало си вземи малко,стъклено на Чико от 120мл. за вода.После сама ще решиш с какво да си продължиш,ако въобще ти потрябват други шишета. Laughing

# 51
  • Мнения: 2 521
Купи си само едно шише за вода ако иска бебето.Ако ще кърмиш което ти пожелавам,нямаш нужда от повече NaughtyАз бях купила 1 на Б-фрее с тръбичките против колики за вода,след това го смених с друго без тръбички на същата фирма.За мляко шишета не съм ползвала.

# 52
  • Мнения: 125
Ползваме шишетата на Авент и на Чико,доволна съм повече от Авент и от антиколиковата им система

# 53
  • Мнения: 718
Ако ползвах шишета 100% щях да избера стъклени, ако по някаква причина трябва да са пластмасови най -добре шишета без Бисфенол - такива са B-free и Medela ако не се лъжа. Авент, въпреки силния маркетинг са фрашкани с бисфенол, това са и най-лошите шишета според мен.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз ползва Авент и само Авент и нямам забележки !

# 55
  • Мнения: 316
Използвам стъклени на Чико - по-лесно се стерилизират, срока им на годност е по-голям, от колкото на пластмасовите. Но пък с израстването на детето идва момент, когато иска да се храни само и тогава пластмасовите шишета са по-практични и по-безопасни.

# 56
  • Мнения: 2 013
С първото си дете полазвах пластмасови Авент.Доволна съм  Peace

Ползвам всички продукти на Авент и съм много доволна!  Peace

# 57
  • Мнения: 1 817
Щом толкова се чудиш вземи си пластмасови и стъклени. Като дойде време да ги сменяш вече сама ще знаеш предимствата.
Всеки си има различни критерии.
В началото ползвах пластмасови анатомични  на Нук.

# 58
  • Мнения: 2 015
Dr.Brown's -доволна съм Peace

# 59
  • Мнения: 99
от Авент съм много доволна, - не се чупят, имат много видове биберони и накрайници, дръжки и т.н. пасват към помпа за кърма - изобщо много предимства и до сега поне според мен, нито един недостатък.

Общи условия

Активация на акаунт