® E-bay - тема 25

  • 32 231
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 078
Знаех си  Laughing Значи нямам късмет да взимам евтинко. Благодаря  Peace

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Здравейте и от мен! Simple Smile
Регистрирах се днес, но се оказва, че не ми е правилен тел. номер.
Помагайте моля, как да го изпиша коректно! Praynig
Благодаря!

# 77
  • Мнения: 1 745
Хе-хе,Морена,добре дошла! Hug
Аз също съм нова и за съжаление не мога да ти помогна,но съм сигурна,че ще се намери кой да помогне! Peace  bouquet Hug

# 78
  • Мнения: 1 883
Здравейте и от мен! Simple Smile
Регистрирах се днес, но се оказва, че не ми е правилен тел. номер.
Помагайте моля, как да го изпиша коректно! Praynig
Благодаря!
пробвай с дом тел ....

# 79
  • софия
  • Мнения: 25 828
Какво правите вие? Ден и половина не съм влизала, и сте изписали предишната тема и вече 6 страници от новата  Hug Отивам да наваксвам.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Тенк Ю Пебс!  Hug
И още нещо, че съм на ТИ с английския ooooh!...
как да питам - "Бихте ли ми дали дъжина на стелката(на обувката), моля!"

Много благодаря отново!

п.п. Именно домашен писах по примера който  бяха дали  а именно - (012) кода  3426899 номера
Та за София как е кода ?

# 81
  • Мнения: 1 883
35923426899 би трябвало да е така  Peace

# 82
  • Мнения: 1 178
35923426899 би трябвало да е така  Peace

За София пиша така: 02 1234567  Peace

# 83
# 84
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Запис да не ви изтървавам за дълго. Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 030
Здравейте момичета и момче!
Поне 3 пъти съм срещала обяснено как се променя курса на Пейпал и все го подминавам обаче днес вече ми стана зле на ПИБ курса е 2.100 а аз плащам на малко повече от2.300 та ако може дайте пак стъпките че не се справям сама...
Може и на ЛС.
Благодаря предварително!  bouquet  bouquet  bouquet

И аз да помоля ако може за това инфо  Praynig Praynig Praynig,че ми писна и от банка да ме цакат.Благодаря на отзовалите се   bouquet
  чвате да плащате нещокато ви даде да си влезете в пейпал акаунта и ви даде бутонче "confirm payment" над него в табличка си пише - на 1я редсумата за плащане и  последните цифри от картата с която ще плати те и до нея в синьо: more funding -от тук може да смените каратата  с която плащате-ако имате няколко карти вкарани.на 2я ред пише:
Any currency conversion will be handled by your credit card.  [ Conversion options ]
ето от тук сменяте курса по който е на вашата банка->влизате там и кликате върху
"Bill me in the currency listed on the seller's invoice" и сте готови
на мен не ми излиза този втори ред въобще - ето това ми излиза:
Withdrawals from your PayPal account.
£2.99 GBP from Visa X-1294 [ More funding options ]
Visit Funding Sources to learn more about PayPal policies and your payment source rights and remedies.

# 86
  • на пистата
  • Мнения: 5 876

 - "Бихте ли ми дали дъжина на стелката(на обувката), моля!"

Hi, can you tell me size insole in centimeters? Thank you

# 87
  • Мнения: 1 745
Аз ползвам преводача на Гугъл,ама и аз си поназнайвам нещо и редактирам после! Wink

A да питам на Емпреса как се плаща-при получаване на колета тук в СФ ли?

# 88
  • Мнения: 1 685

 Tired Да бе-и аз си вкам "как ли пък не" обаче му поразгледах фийтбека на човека/брех и рима има  Laughing/ и първо гледам че е регистриран  още 2006 година и макар и малък като брой точки/звездички/ е 100% и мненията са хвалебствени-има само 1-2 неутрални и това до което достигнах беше не за качеството на парфюма а за счупена капачка ли или какво там беше Tired-може пък и да е читав.И не че съм полиглот Crazyама защо ми се струва че повечето мнения са от шваби? ThinkingАз иначе си получих стархотен Аллюр от Украйна/през Лондон де  Laughing/ и си е повече от в ред-доста се колебах но рискувах и го взех-ми автентичен си е на 100%  Flutter

# 89
  • Мнения: 1 883
A да питам на Емпреса как се плаща-при получаване на колета тук в СФ ли?
Да , при получаване  Peace


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381367.120;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт