В снежна красота Кюстендил засия- зимна белота!

  • 28 559
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 129
Добро Утро! Заповядайте по кафенце:

Сети, много се радвам, че Лора си е изкарала супер Рожденния Ден. Важното е, че тя е щастлива. А тя като е щастлива и вие ще и се радвате много. А за сълзите, това е съвсем в реда на нещата, дори да не сме бременни. Аз какъв рев му ударих когато Ивайла танцува в балет "Дебют" за пръв път на сцена пред публика.  Cry Това беше на едно тържество в читалището за Нова Година.

Като че ли се успокоих малко и укротявам емоцийте и нетърпението си покрай раждането. Примирих се, че ще си го нося до край, без надежди за преждевременно раждане.  Laughing
Хайде, аз ще влизам в банята и след това да подредя малко!
На вас приятен и усмихнат, слънчев ден!   Nature Sunny

# 721
  • Мнения: 3 698
О, Ели, ти преждевременно вече няма как да родиш, но пък си имаш още малко време до термина, съвсем в реда на нещата ще си е  Hug Явно си чака пролетта юначето.Аз пък съм на 24-ти март  Grinning .
На Лори балета й липсва, вчера обясняваше на едно детенце, че е звезда от балет "Дъга" и вече има няколко концерта  Grinning, с впечатляващо самочувствие и увереност се хвалеше  Joy
Ради къде изчезна, я да каже как е?

# 722
  • Мнения: 722
Amazing, на майка ми е писнало да е бременна като е била с брат ми. Излязла с лела д играят на федербал. На следващия ден родила. Защо не пробваш и ти да се разхождаш повече, някаква физическа работа да вършиш, да направиш разходка до Хисарлъка....? Нещо от този род? Може да реши бебчо да излиза.

Аз да се оплача- последните дни ми отичат краката и то мноооого  Confused ! Ужас! А тепърва ще се стопля времето, дано по-скоро стане време за сандали  Crazy
 Сети, а за твоя ръст има много сладки колички! Как искам и аз да съм 10 см по-нисичка...

# 723
  • Мнения: 3 698
Да, трябва да се съобразява човек, този път уж знам кое не ми е било удобно...ние в събота ще пообиколим за колички.

Ох, краката и на мен са ми като на човечето от Мишелин, особено след РД на Лори при три часа седене изобщо нямах глезени, ужасно подути бяха, но след измиване с хладка вода и дъъъълъг масаж  Grinning си възвърнаха почти човешка форма.

При мен обаче в тези месеци си е в реда на нещата, пък и преди седмица пусках урина и всичко е ок.Ти може да си пуснеш ако нямаш от скоро и да видиш в норма ли са нещата, за да ти е спокойно, прави се тест за наличие на албумин.

При мен голям проблем са тазобедрените стави, с ужасни болки съм и честно казано си мисля, че и възрастта си оказва влияние до някъде...Ама ще изтърпя, страх ме е да се мажа с каквото и да е.
От вчера ми се завърна и гаденето  Mr. Green , ама четох, че е нормално, пък и да не изпусна някоя екстра  Laughing Поне на Лори за РД това го нямаше...

Еееееееее, пак прекалих с писането, дайте идея за кратко пролетно заглавие, че наближаваме нова тема...

# 724
  • Мнения: 722
Сети, като бях миналата седмица при Томов му казах за тези отоци. Той- нищо. Каза ми да ям повече белтъци. Колко парички струва това изследване /да си самоназнача/ и как се казва точно? Щом ще обикаляте за колички ти пожелавам да си избереш най-подходящата за теб!!!

# 725
  • Мнения: 3 698

Само за албумин - около 3лв., даваш си нестерилна урина и готово.

# 726
  • Мнения: 129
Здравейте, момичета!  sohappy
Цитат
Amazing, на майка ми е писнало да е бременна като е била с брат ми. Излязла с лела д играят на федербал. На следващия ден родила. Защо не пробваш и ти да се разхождаш повече, някаква физическа работа да вършиш, да направиш разходка до Хисарлъка....? Нещо от този род? Може да реши бебчо да излиза.

dinora1605
, аз постоянно съм в движение. Всеки ден ходя до центъра и обратно (живея в кв.Запад), вкъщи почти не лягам през деня, все с нещо се занимавам и съм в движение. Може би ми се събират около 2 часа почивка през деня. А за Хисарлъка не мога и да си помисля, макар че страшно много обичам да ходя там, катеренето ми идва в повече и въздух не ми достига.  ooooh!

А за отоците и болките в таза, наистина много неприятно чувство, но стискайте зъби, всичките неудобства и неразположения си заслужават, и то много.   girluu

# 727
  • Мнения: 129
Сети, ако не е късно, ето няколко предложения от мен за заглавие на новата тема. Търпя критики!  Peace

В Кюстендил сега ни е добре - пролет, топлина, море!

Пролетта в Кюстендил дойде, бебечета ще има от сърце!

Слънчев Кюстендил е днес, мамчетата чакат своите рожби с интерес!

# 728
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
Сети снимките от рождения ден на Лорка са страхотни, радвам се че сте изкарали толкова хубаво.
За гаденето и киселините на мен много ми помагаше течен талцид. След като се роди Белослава ми беше невероятно даже как изведнъж се отървах от тях. Joy
Amazing второто заглавие ми харесва най-много.
За раждането пробвах какво ли не за да си предизвикам по скорошно раждане - разходки с изкачване на много стълби, гимнастика, изяждах по 1 ананас на ден (междудругото при някои ананаса помага много), пиех чай от листа на малина, ама в крайна сметка нищо не помогна и преносих  с 5 дни Белослава. Embarassed
Ние с Белослава сутринта ходихме на кърмаческа среща отново, много положително ми влиаят тези срещички, хем науча нещо ново, хем си поклюкарстваме и обмениме опит с останалите майки на спокойствие. Wink

# 729
  • Мнения: 3 698
Ще сложа второто заглавие на следващата тема като направим 50 странички  Hug
Аз пък знам, че чая от листа от малина предотвратява спонтанните аборти и кръвотеченията.
За ананаса не знаех, интересно е, в темички съм чела че помага много движение, също и секс.

Аз да ви помрънкам малко на последната страничка на темата, че в следващата само положителни неща да пишем Grinning ...Мрън Mr. Green-побърках се с това избиране на количка, явно трябва да направя компромиси с изискванията, но ако заложа на малкото килограми в общия случай означава бебето да е с гръб към мен и да го виждам през прозорче, което хич не ми допада като вариант  Rolling Eyes или пък с повчко екстри, но 10 кг. количка  newsm78 , уф утре дано харесам нещо като обикаляме, че и из нета съвсем нищо не ми допада, трябва да се пробва и види...

# 730
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Здравейте, момичета! Hug
Чета ви редовно, но нещо нямам вдъхновение да пиша Confused Много се радвам за всички очакващи бебета, желая ви едни прекрасни и кротки деца Heart Eyes

Понеже обсъждахте количките преди няколко дни, та да си покажа и тука стоката, ако някой има нужда от количка, толкова години седи опакована, а няма кой да я ползва.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=570796.msg18149142#msg18149142

# 731
  • Мнения: 129
Хей, Трепет, здравей! Не си писала от много време! Ние с теб се познаваме, но незнам дали ме помниш! Тук последно време сме редовни клиенти в сладкарничката на пастички, където работиш.  Peace Хайде ще ти дам малко време да помислиш и ако не се сетиш ще ти кажа от къде се познаваме. Разгледай албумчето със снимките в пикаса, ако нямаш парола ще ти я пратя на лични.  Hug

# 732
  • Мнения: 129
Много се радвам, че ви харесват моите предложения, но може и да измислите нещо друго, не искам да се налагам.  Peace

За ананаса и аз незнаех, прилагам само движение и секс, ама....  Sick
Сети, на място в магазина мисля, че ще успееш да си избереш количка, поне можеш да я изпробваш и да видиш дали ти е удобна. Успех!  Hug

# 733
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Хей, Трепет, здравей! Не си писала от много време! Ние с теб се познаваме, но незнам дали ме помниш! Тук последно време сме редовни клиенти в сладкарничката на пастички, където работиш.  Peace Хайде ще ти дам малко време да помислиш и ако не се сетиш ще ти кажа от къде се познаваме. Разгледай албумчето със снимките в пикаса, ако нямаш парола ще ти я пратя на лични.  Hug

Познаваме се, да, знам, че идвахте няколко пъти при мен, но аз вече не работя там Simple Smile

# 734
  • Мнения: 3 698
А идва пролет и лято и форумските срещи предстоят  Grinning

Трепет, сладка количка Simple Smile.

Ние днес ходихме до Хиполенд, доволна съм, имаше всякакви модели, марки и попаднахме на много любезна и компетентна консултантка.
За себе си открих, че количките, които си бях набелязала първоначално в нета, нещо не ме впечатлиха в магазина...Летните ме устройват като килограми, но пък не ми хареса пълното легнало положение на нито една, сториха ми се неподходящи някак за мъничко бебоче и се отказах да търся лятна.Комбинираните пък повечето ми бяха много високи и тежки 10.5-11 кг. най-малко и тези от тях, които си бях набелязала в нета с обръщаща се дръжка и т.н. ми бяха като танк.То е ясно, че ще се прави компромис и реших, че ми трябва комбинирана удобна за бебето количка, но да е лека за мен, пък явно ще прежаля да не се обръща дръжката. Мисля скоро да купим и ще се похваля, сега поне знам твърдо какво търся  Grinning -лека, маневрена, свеж цвят и хубави колани, удобно пълно легнало ...пък с реверсивна дръжка няма да търся, че явно количките с такава са си по-тежички...

Ели, мисля те  Hug съвсем мъничко остана!

Общи условия

Активация на акаунт