Какъв фон дьо тен ползвате? - 5

  • 62 525
  • 560
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 936
Благодаря eta, ще търся първо там Simple Smile Ще ти пиша на лични

# 61
  • Мнения: 183
Някой ползва ли този фон дьо тен? Интересуваме дали става за комбинирана кожа.Аз защо си мислех , че това е коректор...  newsm78, но в магазина ме убедиха в противното.

# 62
  • Мнения: 429
и мен ме интересуват отзиви за стика на Макс фактор

# 63
  • Мнения: 11
Получих ФДТна на Виши за суха кожа и е приличен.....Ще го ползвам.
Е,не е като Шанел...ама и цената му не е:)

# 64
  • Мнения: 122
Получих ФДТна на Виши за суха кожа и е приличен.....Ще го ползвам.
Е,не е като Шанел...ама и цената му не е:)
колко струва на шанел и как е кави отзиви имаш за него
имаше тук едно момиче с фнд  на макс фактор но не помня кое беше добър ли е да я питам

# 65
  • Мнения: 149
Най-накрая  пробвах Нюд на Диор.Много исках да го преценя, защото за 1 месец купих два ФДТ-на на Герлен-Парюр 02 и 03.Мнението ми е, че според мен ФДТ-на на Герлен е по-добър.По-заглаждащ е.Този на Диор е по-лек и в края на деня вече почти го няма т.е. по-нетраен е.Успокоих се.Иначе ако го бях харесала повече от Парюр-а, заради моята женска суета, щях да го купувам, а това вече е неоправдано разточителство.

# 66
  • Мнения: 2 768
Мая, да Parure определено е по-заглаждащ, поне на моето лице стои много по-меко и гладко. Ама пусто, защо нямат по-светли цветове???

# 67
  • Мнения: 149
eta,цветовете на Герлен са им слабост-права си.Поради тази причина най-напред взех 03 т.к. нямаше в наличност 02.03 се оказа, че ми е малко тъмен.Няколко седмици по-късно купих и 02.Но той пък ми светлее.Опитах се да ги смесвам, но не ми хареса и сега се гримирам според настроението ми и времето-ако е мрачно 02, ако слънцето е силно 03.Но в крайна сметка ефекта е един-свеж грим за цял ден.
  Отново благодаря-по твое мнение направих своя избор за ФДТ.

# 68
  • Мнения: 2 768
За нищо!  Grinning По принцип нямаше да го хваля, ако не съм на 100% доволна  Peace

Това с цветовете е добро  Laughing
При мен обаче не става, защото и най-светлият цвят на Parure ми стои доста тъмно.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Явно само аз смятам, че Nude е пъти по-добър от Parure (поне кожата ми това показва)...и изобщо не мисля, че в края на деня го няма Nude...вече ползвам само него  Crazy
в този ред на мисли...продавам Parure 04  Whistling

# 70
  • Мнения: 162
За нищо!  Grinning По принцип нямаше да го хваля, ако не съм на 100% доволна  Peace

Това с цветовете е добро  Laughing
При мен обаче не става, защото и най-светлият цвят на Parure ми стои доста тъмно.

eta, ти с каква кожа си точно? Защото и аз съм с доста светла (не е млечно бяла или нещо такова),но останах с впечатлението,че трябва да си взимам най-светлия цвят вече,за да ми подхожда. Герлен имат ли някви по-жълтеникави цветове,че повечето фдт-и имат повече розови разновидности,от където ми идва и проблема с избирането на цвета  ooooh!

# 71
  • Мнения: 2 768
Смесена, супер чувствителна, склонна към лющене в студа. Може би за това Nude ми идва сух в този сезон.
А като цвят - няма цвят  Mr. Green Безцветна, ако сте чували за такава. Всеки един по-различен нюанс ми стои ала маска.

# 72
  • Мнения: 9
Аз съм доволна от Dior Forever, въпреки че каквото и да правя никога не си уцелвам цвета, имам и Parure 04, който е супер, но го пазя за лятото.
Докато четох не чух някой да дава отзиви за DIOR Icon, в момента го ползвам и съм много доволна.
По отношение на Nude на мен специално кожата ми лъсва в края на деня, за разлика от Forever и Icon.

Във връзка с написаната оферта по-горе и аз продавам неизползвани, само тествани  :mrgreen:Nude - 31 - Sablе и Forever - 40. Мисля че при цена в момента 84, 60 лева е добра оферта

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Явно само аз смятам, че Nude е пъти по-добър от Parure (поне кожата ми това показва)...и изобщо не мисля, че в края на деня го няма Nude...вече ползвам само него  Crazy
в този ред на мисли...продавам Parure 04  Whistling

Аз също го намирам по-добър  Peace По-нежен ми е, по-невидим, по-удобно го чувствам и най-важното - не лъсва. Не че Парюр е лош, тъкмо напротив, но на този етап и според моята кожа, бих избрала Диор Нюд.

# 74
  • Мнения: 9
Някой ползва ли този фон дьо тен? Интересуваме дали става за комбинирана кожа.Аз защо си мислех , че това е коректор...  newsm78, но в магазина ме убедиха в противното.


Аз съм го ползвала преди 2-3 години и ако не ти е много суха кожата просто не го взимай, освен това смятам, че запушва много порите.
Ако искаш крем-пудра вземи си на Aven, те са страхотна козметика, аз позвам  фдт-им нещо като база, защото въобще не е покривен , и кожата ми се чувства страхотно

Общи условия

Активация на акаунт