Юлските деца посрещат с радост пролетта!

  • 10 089
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 384
Ами маймуните бяха вътре,мечката,пантерите и тигрите навън.Надина беше с колелото и предимно се движихме,маймуните обаче бяха голяма атракция,макар и вътре.

# 241
  • София
  • Мнения: 3 414
Вики криеш се и не викаш за компания по излетите.
С нова жена сме стискайте палци

# 242
  • Мнения: 766
Вики отидете пак към края на май - ей тогава е най-красиво там  Wink /моето село е наблизо  Sunglasses/

# 243
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Здравейте и от мен! Ние в събота ходихме до Белово (Пазарджишко). Децата много играха.
Утре Лина е на градина и педито каза, че е много доволна как бързо е оздравяла  Grinning Говорих с нея за Превенар. Каза за Кати да изчакам да направи 2г  и тогава да я сложим само с една доза. За да не я бодем два пъти преди 2г. Каза също, че ще я вземе от склада и ще ми излезе много тънко Laughing

# 244
  • София,
  • Мнения: 4 267
ТОмасе, тогава да уредиш и на мен една такава от склада Wink, ако може де, ще почерпим Laughing
Иве  Peace Peace а иначе как са разбойниците Hug оздравяха ли вече! Praynig Praynig
Яна ако знаеш как ме е яд  Embarassed в събота ходихме до Джъмбо за малко и после се чудехме къде да отидем дали в южния, дали на зоопарка, и накрая никъде - ВЕроника заспа в колата, а ние обикаляхме мебелните магазини да търсим дунапрен за кошарата, дето ще я взимам на Сандански за да спи в нея, че ми идва много ниско долу и е много твърдо Embarassed, накрая нищо не намерихме и се прибрахме. Обещахме на Ицко че в неделя ще отидем, а то какво стна - с тоя дъжд, ужас  Embarassed
ВИки, наистина е било страхотно там  Hug
Аз усилено стягам багажа за САндански! Hug

# 245
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Дани, нямаш проблем. Само кажи за кога горе долу ви трябва  Hug

# 246
  • Мнения: 329
здравейте и аз съм тук
Тези дни напарвих пролетното чистене, днес дойдоха от фирмата да иззмият прозорците и да изперат дивана.Веси ,почистващата машина на Керхер и страхотна,ама е голямичка  PeaceС едно минаване и то с по-малко вода за да изсъхне по-бързо дивана светна, а за пътеките да не говорим ,яд ме е само че не казах да вземат и голямата приставка за килимите ,ама здраве да е .
Ева се чувства страхотно на Кюстендил , мислехме да си я вземем в сряда ,ама май направо в петък ще отидем и ние малко там ,сред природа.По телефона само ми разкзава какво прави, не че много й разбирам де  Laughing
В събота и неделя бяхме на театър , страхотни постановки и много хора , препълнени са залите  Grinning
Дани , кога заминавате??
Чудесни снимки , Вики , чудя се мъжа ми защо не ми е споменал за това място  Laughing

П.П  Дойде ми цикъла ,най-накрая ,след като ходих на гинеколог.Била съм в нещо като менопауза  Laughing

# 247
  • София
  • Мнения: 254
Kaми, това за менопаузата сериозно ли?

Вики, изглежда ми и на мен много добре това място, пиши къде отседнахте, какви са цените?

Ние с Кая сме в Разград от снощи. Днес беше неописуема жега и слънце, бяхме над три часа навън, но чак сега заспа по никое време. Вчера покрай пътуването за първи път от доста време насам не съм я кърмила цял ден, дори на събуждане сутринта не съм. После спа в колата, та я кърмих чак в 23 часа за приспиване. Днес пак е по-начесто, но има подобрение покрай дългата разходка.

Кая днес пак се разплака, че не може да се изака, но се справи за няколко минути, като на края каза: "Етооо!" Сега е на овесено-сливово-крушова диета.

Радвам се, че Никола и Надина оздравяват.

Иве,  fingerscrossed

Рокси, ти пита ли защо е добре превенар да се сложи преди май?

# 248
  • Мнения: 521
ayka, Бояна пък е на овесено -прасковено- тиквена диета днес.

# 249
  • sf
  • Мнения: 10 270
ето сайта на селището.  http://www.pastuh.hit.bg/
Иве, ако си мераклийка наистина другия път ще свиркам, ама от май нататък все ще сме по палатки.

# 250
  • Мнения: 389
Привет!
Вики ,как ти завидях,искам и аз пак само ние с мъжо   Rolling Eyes
Марти е на АБ ве4е ,в събота бе6е като парцал и с Т и педито каза,няма как 6те се пие.Сега да 4укам на дърво по-малко ка6ля и си прави бели.

# 251
  • Мнения: 384
Аз пък ви завиждам за мерака ви да сте сами с мъжът си някъде,бъррр.
Марти,да се оправя бързо!
Иве,успех с новата жена!Кажи как е?

# 252
  • USA
  • Мнения: 559
Донси, хубава местност, ама много студно ми изглежда.
Кая много ме радва как говори.
Ние сме в процес на махане на биберона, засега върви добре. Дано да успеем.
Ками, искам и аз така да дойде фирма да ми изчисти къщата  Laughing

# 253
  • Мнения: 1 098
Здравейте и от нас!
Ние в събота и неделя си изкарахме чудно- цял ден сред природа.
Днес с майка и детето ходихме в центъра. Аз бях на маникюр, те ме чакаха в градинката на театър Иван Вазов. След това и аз се присъединих към тях. Беше страшно приятно. Пълно с дечица, кафетата с хора, толкова е хубаво, когато времето се стопли и всичко оживее. Дели заспа веднага, беше страшно уморен  Heart Eyes
Леле и аз трябва да чистя пролетно.

# 254
  • Мнения: 984
Добро утро и от нашата къща.
Марти  Hug
На малчо май му избива поредният зъб - буди се през половин час, по цял ден си смуче двете ръце едновременно и се чуди за какво да мрънка  ooooh!
А снощи един стъклен буркан пълен с килограм захар се разби на три пръста от него. Падна от около 2 метра. Разтрепервам се само като си спомня  Sick
Хубав ден и приятни разходки на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт