Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 33-та тема

  • 47 610
  • 368
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 420
  Марулке,мъфините и супата изглеждат много апетитно!
  Илрай,как правиш макарони на фурна?Скоро щях да правя,но не открих нито една рецепта с търсачката.....
  Нела 66,поничките и питките са фантастични!Има ли рецепта за поничките някъде?

# 76
  • Мнения: 92
nela 66 моля те напиши рецептата за козуначената пита с локум

# 77
  • Мнения: 2 708
Пепика, това е велика идея - ще се пробва май в скоро време. Хич не съм поглеждала на този щанд.

Иначе и на Бъни и на Мамето подкрепям постовете, не не мога вече..... даже няма да снимам пържолите с гъби от фурната, те и без това са за утре..... но обиколките наистина стремглаво растат. Аз Маме ще пробвам нещо с яйца и шунка за колкото издържа, ама дали ще издържа е една друга тема...... Обожавам ви всички тук. Толкова много съм научила от вас , че не е истина.
Ето и на Марулка мъфините са убийствени Simple Smile

Ей наааа сега Роца ако вземе и обясни какви са тия макарони, още по светната ще си ходя hahaha hahaha hahaha

# 78
  • Мнения: 118
Тази вечер ще хапваме пържолка с пикантна гарнитура

# 79
  • Мнения: 170
Извинете, не знаех, че има разделение в темата за това дали готвим диетично или не, мисля, че темата беше какво сготвих днес, снимай и покажи, поради тази причина и публикувам сготвените от мен диетични ястия, ако обаче не е позволено, моля да кажете и да не се натрапваме за да не дразним аудиторията. Публикувах мои диетични ястия, защото в темата редовно виждам постнати такива или все пак има двоен стандарт, както и да е, ще очаквам вашия отговор, а иначе ето го моето ястие със спанак, яйца и извара:



# 80
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Отдавна не съм се разписвала, но чета и се наслаждавам на красоти редовно Simple Smile
Първи опит за шоколадов борд с много недостатъци, но и с много изводи за следващия път.

# 81
  • София
  • Мнения: 8 141
пълнени маслини 
пържено свинско с домати и сметана 
кекс
желиран компот

# 82
  • Мнения: 1 063
Ива М., смятам, че ценното в тази рецепта е именно боровинката - ако се сложи някакъв сладък плод, ще станат прекалено сладки и тежки на вкус - поне за мене.

Боровинката внася един леко кисел и тръпчив нюанс - получават се хрупкави бисквитки, тръпчиви на езика с тайнствен тропически вкус.  bowuu

Приядоха ми се ..... Цоцоланка е виновна.

Не съм спорила по въпроса, просто споделих, че на всички в къщи се харесаха и със сладко от боровинки Peace Hug

# 83
  • сред люляците
  • Мнения: 767
 
  Илрай,как правиш макарони на фурна?Скоро щях да правя,но не открих нито една рецепта с търсачката.....


Селма, заповядай - макарони на фурна! Много лесно и много вкусно. Срам ме е да кажа колко изядох Blush Май и аз вече ще минавам към диетичните теми hahaha

# 84
  • Мнения: 7 420
 
  Илрай,как правиш макарони на фурна?Скоро щях да правя,но не открих нито една рецепта с търсачката.....


Селма, заповядай - макарони на фурна! Много лесно и много вкусно. Срам ме е да кажа колко изядох Blush Май и аз вече ще минавам към диетичните теми hahaha
   Супер си!Благодаря ти!  bouquet

# 85
  • Мнения: 11 607
Tumba_lumba що така си ядосана? Няма разделение.......Пускай си снимките, отпусни душата и си свиркай! А за майтапите...има момичета в темата, които знам със сигурност,че носят на майтап...И ако има задявки на тази тема, то те са напълно приятелски и никой не им се хваща......

# 86
  • София
  • Мнения: 3 816
Кога свърши предната тема, то още малко ще свърши и тази!  Crazy Какво правите "колежки", почивки не правите ли? Hug Страхотни неща сте приготвили всички, не мога да ви изброя, че ще взема да пропусна някоя без да искам.   newsm51

Ето нещичко и от мен- салата от китайско зеле, домати, пресен лук и чесън


и едно омлетче с пържени картофки.


# 87
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Момичета, да си изгледам Спайдърменчо и ще напиша рецептите за мъфините и за супата.  Blush

# 88
  • Мнения: 3 050
Невероятни неща видях  Heart Eyes
Гелева, ммм че вкусно  Crazy
diana78, може ли рецептата за желиран компот  Hug
при нас огретен  Peace

# 89
  • Мнения: 170
Tumba_lumba що така си ядосана? Няма разделение.......Пускай си снимките, отпусни душата и си свиркай! А за майтапите...има момичета в темата, които знам със сигурност,че носят на майтап...И ако има задявки на тази тема, то те са напълно приятелски и никой не им се хваща......

Маме Цо, абе аз се усетих по едно време, че става дума за хумор, ама нали първо пиша, а после мисля, таааа......вече бях си пуснала поста......Всичко си е ок и всички тук сте страхотни.....Ей мЪ на свиркам си Whistling Laughing!

Общи условия

Активация на акаунт