Music Idol 3 - шеста тема

  • 44 128
  • 835
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 116
avicom , поздравления за оформлението!
За Невена нямам спомен дали са я връщали с Втори шанс  Thinking
Моите фаворити си остават - Митко, Боян, Преслава.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 891
Направо ще се разровя за Невена , но мисля,че така беше и остана със зрителския вот- беше така- оставаше един с вот и един избираше журито. Дори се шегуваха,че това че се спъна е знак . Накрая в клипчето й беше запечатан моментът.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 407
Моите прогнози са, че ще останат:
От отбора на Невена: Димитър, Магдалена, Васил, Александър и Преслава.
От отбора на Тома: Александра, Боян, Виктория, Симона, Ели.
Ох, нямам търпение да стане утре вечерта  Grinning

# 18
  • Мнения: 686
 И аз с нетърпение очаквам утре вечер.А ,кога ще бъде връщането на един от изгонените?

# 19
  • Мнения: 428
За мен е важно да останат Митко,Васил и Маги - скромна съм  Grinning
същите + Александър Peace

За Невена не помня с втори шанс ли я избраха,но помня как си нарани крака и как в този момент си помисих-"Ха ,спъна се -значи ще спечели" никога не съм я харесвала

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Кой ще е "звездният" гост утре?

# 21
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте и от мен! Моите фаворити са Димитър, Васко, Александър, Магдалена и Ели.
Невена си влезе редовно във финалите, а Теодор влезе чрез така наречения "втори шанс". Сигурна съм, защото наскоро ги преглеждах нещата.
Утре гости ще са Васил Иванов- Лучано и за музикалния не си спомням!
Авиком  Hug

# 22
  • Мнения: 4 555
Направо ще се разровя за Невена , но мисля,че така беше и остана със зрителския вот- беше така- оставаше един с вот и един избираше журито. Дори се шегуваха,че това че се спъна е знак . Накрая в клипчето й беше запечатан моментът.
Някои неща са така, други не  Wink
Невена наистина се спъна, но на първото си изпълнение. Още тогава получи много гласове и си мина редовно към големите концерти.
От втори шанс с гласовете на публиката мина Преслава Пейчева, която изпя някаква песен на Георги Христов (ако не се лъжа) и обра овациите. С гласа на журито мина Теодор Койчинов, като до последния момент не беше ясно дали  ще изберат него или един Ники, когото Глория много хареса. Слави и Дони бяха за Теодор, а Глория за Ники. Накрая Йорданка Христова трябваше да реши и избра Теодор.

Миналата година на втори шанс минаха Ясен и Елена. Имаше и трети човек (по изключение пуснаха трима), но не помня кой беше третия. Може би Стоян или някой такъв незапомнящ се.

# 23
  • Мнения: 7 201
Вмък и от мен.avicom -и аз те поздравявам за темата!  bouquet
Моите фаворити са:Соня,Митко,Преслава(също ми стана),Александра... Peace Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Хайде и аз тук.
Сори, за предната тема- вече ще знам, че имаме право на една седмично.
avicom, ако не си си намерила помощник имай ме предвид. Не ми е проблем нито оформяне, нито следене и пускане на анкети Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 407
Миналата година на втори шанс минаха Ясен и Елена. Имаше и трети човек (по изключение пуснаха трима), но не помня кой беше третия. Може би Стоян или някой такъв незапомнящ се.
Не беше ли едно момиче на име Мария  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 746
avicom   bouquet супер си!За съжаление не мога да ви изчитам,защото вече ходя на работа Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 1 891
Ескарина ,така хубаво го разказа,че всичко си спомних.  Hug
Да, с Преслава съм я объркала - тя изпя невероятно българска песен и мина със зрителски вот. И Ники си го спомням  Embarassed
Малко нахакан мачо идваше , но и пееше добре.
Помня,че се разкъсвах между него и Теодор за оставане. Тогава Преслава така пя , че нямаше как да не влезе. И те се изправиха един срещу друг.
Ей,спомени ...  Whistling

Пепи  Hug - ще ти пиша да се разберем на лични , но по-късничко,че ставам.

# 28
  • Мнения: 4 555
Миналата година на втори шанс минаха Ясен и Елена. Имаше и трети човек (по изключение пуснаха трима), но не помня кой беше третия. Може би Стоян или някой такъв незапомнящ се.
Не беше ли едно момиче на име Мария  newsm78

Да, май точно Мария беше. Помня, че и Соня пя за втори шанс, но не мина, явно точно заради Мария.

От тази година да си кажа, че фаворитите ми са Митко и Преслава. Особено Преслава, много е красива и пее чудесно.
Надявам се всички форумски роднини да продължат, защото и тях си ги бива. Особено Васил, който избира да пее хубави песни, а това е важно за мен като зрител. Не просто да гледам човек, който може да пее добре, а и да пее хубава песен.

# 29
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
аа соня отпадна май в дуел с шанел, скоро го даваха във визитка на соня.

Общи условия

Активация на акаунт