Music Idol 3 - шеста тема

  • 44 171
  • 835
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 4 496
Май няма годинка още. И аз не знам. newsm78

Ето, родена е през юли 2008 година.
http://www.dnes.bg/article.php?id=54963

# 781
  • Мнения: 4 784
На каква възраст е дъщерята на Мара?
аз мислих,че е на 2-3 год newsm78
Доколкото знам още няма годинка.
Ясно е колко я гледа Мария, даже преди време бях чела някъде из жълтата преса, че отделя събота и неделя за дъщеря си, понеже иначе е много заета, а и трябва да е свежа за работата си, а не уморена от грижи покрай бебето.

# 782
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Това за мен е страх да не залезе заради майчинството. Thinking

 Peace Плюс това четох някъде, че голямата им инвестиция във време на криза /комплекс в Банско/ май е ошушкала мъжа й.

# 783
  • Мнения: 4 555
Май няма годинка още. И аз не знам. newsm78

Ето, родена е през юли 2008 година.
http://www.dnes.bg/article.php?id=54963
Тук пише, че е раждала нормално. Дали е вярно?

# 784
  • Мнения: 114
Май няма годинка още. И аз не знам. newsm78

Ето, родена е през юли 2008 година.
http://www.dnes.bg/article.php?id=54963
Тук пише, че е раждала нормално. Дали е вярно?
Защо да не е вярно? Много известни личности си раждат децата нормално. Е, отделен е въпроса, че повечето раждат със секцио..

# 785
  • Мнения: 4 303
Нормално ражда, а доколкото знам е имала и проблеми със зачеването. Мисля, че е посещавала клиниката на д-р. Щерев известно време.

# 786
  • Мнения: 1 441
Е, добре де - как хем имаш проблеми със забременяването и ходиш по лекари, за да имаш дете, хем като най-после успееш го оставяш и драсваш да си вееш джуките по пътищата и кръчмите?!?! #Crazy Ами не мога да го разбера това ooooh!

# 787
  • София
  • Мнения: 958
Да не превръщаме темата в жълта, че и без друго всичко е пожълтяло и няма спасение....Peace

Освен да се капсулираме изцяло. Но и това не е изхода.

# 788
  • Мнения: 101
С риск да ме нахраните жестоко, ще кажа, че червенокосата девойка (със загубеното зрение) ми се струва, че не може да пее. Имаше и има далеч по-талантливи участици. Според мен хората, които гласуват, я бутат заради съдбата и, която наистина е жестока. Но гласуват заради това, а не заради гласовите и възможности.

# 789
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Малеее, какво е станало с темата???  Stop
Вземете се спрете малко...

# 790
  • Мнения: 2 388
Е, добре де - как хем имаш проблеми със забременяването и ходиш по лекари, за да имаш дете, хем като най-после успееш го оставяш и драсваш да си вееш джуките по пътищата и кръчмите?!?! #Crazy Ами не мога да го разбера това ooooh!

Ако не работеше в този бранш, едва ли щяхте да се възмущавате толкова.
Познавам много майки с кариера, които малко след раждането си се върнаха на работа.
Разбира се, тях не ги плюят, защото не са фолк - певачки.

# 791
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз мисля, че не може да пее. И тъй като нейната история вече си изпя песента, ще я отлюспят още на първия концерт.

# 792
  • Мнения: 101
На чен много ми направи впечатление на концерта по тройки където бяха. Тогава, когато изритаха Александра, която има ебаси гласището, страхотно. Та тогава ,сравнено с другите двама, тя беше като мяукаща котка.

# 793
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Е, добре де - как хем имаш проблеми със забременяването и ходиш по лекари, за да имаш дете, хем като най-после успееш го оставяш и драсваш да си вееш джуките по пътищата и кръчмите?!?! #Crazy Ами не мога да го разбера това ooooh!

Ако не работеше в този бранш, едва ли щяхте да се възмущавате толкова.
Познавам много майки с кариера, които малко след раждането си се върнаха на работа.
Разбира се, тях не ги плюят, защото не са фолк - певачки.
Тук съм напълно съгласна.  Peace

Относно червенокосото момиче, което има проблем със зрението, аз също съм на мнение, че има далеч по - добри певци от нея, които за съжаление са вече сред отпадналите. Но това всъщност на този етап не е от особено значение вече и съм сигурна, че в най - скоро време хората ще престанат да гласуват от съжаление към нея и часът и за отпадането от формата със сигурност няма да закъснее. Мъчно ми е за момичето, но все пак това е Music Idol.

# 794
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
С риск да ме нахраните жестоко, ще кажа, че червенокосата девойка (със загубеното зрение) ми се струва, че не може да пее. Имаше и има далеч по-талантливи участици. Според мен хората, които гласуват, я бутат заради съдбата и, която наистина е жестока. Но гласуват заради това, а не заради гласовите и възможности.

И аз съм на това мнение, дори съм го писала по-напред

Общи условия

Активация на акаунт