наистина ли е толкова ужасно???

  • 12 875
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Споко! Аз родих много скоро иси спомням само, че крещях, че ще умирам, докато не ми подадоха бебето да го целуна - след това ги приканвах, ако искат с багер да ровят в мен! Явно Марта е очаквала наистина да и е хубаво, както когато е "влизало" "бебето".
  Просто всичко свърши като си видях мушморочето! Peace

# 256
  • Мнения: 7 474
За всяка жена "ужасното" е нещо различно Wink
Само едно е ясно-боли и не знам защо бременните четат
 и пускат такива теми да психясват излишно  Rolling Eyes

# 257
  • София
  • Мнения: 30 204
да ви споделя, че онзи ден ме свика болките и много ме боля, после се успокоиха нещата, доки каза, че се подготвяме, ама ако това е подготовката си представям раждането Sad

# 258
  • София
  • Мнения: 978
да ви споделя, че онзи ден ме свика болките и много ме боля, после се успокоиха нещата, доки каза, че се подготвяме, ама ако това е подготовката си представям раждането Sad

Миличка, няма страшно.
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане и едно прекрасно бебнце  bouquet

# 259
  • Мнения: 2 013
да ви споделя, че онзи ден ме свика болките и много ме боля, после се успокоиха нещата, доки каза, че се подготвяме, ама ако това е подготовката си представям раждането Sad

Мила,кураж и бъди смела!   bouquet
Въпреки болката от раждането,ще видиш или по-точно ще почувстваш най-голямото щастие в живота си.Ще видиш това,за което си мечтала и си си представяла 9 месеца.Радостта и гордостта ще бъдат толкова силни,че ще изчезне и болка,и страх!
Няма по-голямо щастие на света от това да станеш майка,да дадеш живот!
Пожелавам ти най-лекото раждане и най-сладкото бебоче!  Peace

# 260
  • Мнения: 1 632
да ви споделя, че онзи ден ме свика болките и много ме боля, после се успокоиха нещата, доки каза, че се подготвяме, ама ако това е подготовката си представям раждането Sad
Виж колко сме раждалите тук, и всички сме добре! Wink
Ако е толкова страшно нямаше да има, толкова майки с по няколко деца. Hug
По-добре чети темата "Смешно ли е раждането" !

Моята зълва и половинката ми се опитваха да ме убедят, колко боли раждането.
Била съм се държала, сякаш ще ходя да ми махат пъпка, и не съм била подготвена за болката.
Отрязах ги, но ако бях с по-лабилна психика, как ли щях да тръгна за родилното, ако се бях повлияла от думите и разказите им? ooooh!
Че и две години поред с един термин, да раждам Crazy
Много е важна вътрешната нагласа и да не се поддаваш на такива неща!
Леко раждане! Hug

# 261
  • по света
  • Мнения: 1 587
Родила съм три деца и ти казвам че не е толкова ужасно!Спокойно всичко ще е наред,мисли си за прекрасното бебче което очакваш!

# 262
  • Мнения: 71
Истината е, че има около един час точно преди напъните, в които си мислих, че света свършва и че не мога повече. Когато казах на моя доктор "Не мога да издържам" , той отвърна " Да, да, спокойно, дишай дълбоко. Значи бебето е почти на финала. След малко болките ще свършат и ще си гушнеш рожбата."Уплаших се, не толкова от болките, а от чувството, че няма да се справя.
 Моментът, в който синът ми се показа на бял свят никога няма да забравя. Бях толкова щастлива и горда със себе си.
Веднага след раждането  се чувствах отлично и исках да стана и да погледам бебето ми.
Кураж! Всичко ще бъде наред! И когато дойдат последните, най-болезнените контракции си казвай " Още малко ще потърпя и ще гушна моето детенце"! Hug

# 263
  • Мнения: 14 133
Въобще не е ужасно. Аз имам само приятни спомени. Болеше ме, но поносимо.  Hug
Права е едно от момичетата. По-добре бременните да отидат да четат за смешните моменти.  Wink

# 264
  • Мнения: 636
Ми и ужасно да е, голяма работа - всичко се търпи. Какво, няма да раждате деца заради едната болка ли?

# 265
  • Мнения: 24
То всичко хубаво е свъзано с болка - винаги боли.
А Венета Райкова сигурно затова не се е пробвала за нормално - ама ... и със секцио боли. Разликата е, че при секциото боли след това.

# 266
  • Мнения: 857
То всичко хубаво е свъзано с болка - винаги боли.
А Венета Райкова сигурно затова не се е пробвала за нормално - ама ... и със секцио боли. Разликата е, че при секциото боли след това.

Венета Райкова е родила нормално а не секцио

# 267
  • Мнения: 24
кетти, наистина ли?
може да не съм разбрала правилно  Rolling Eyes (защотп като разбрах, че не мога да родя нормално беше точно когато роди тя и ми предлагаха да ме уреждали при нейния лекар и оттам тръгна... )
моя грешка, извинявам се Rolling Eyes

# 268
  • Мнения: 857
Еее нищо де ти пък сега

# 269
  • Мнения: 1 569
Ох и аз съм бъдеща мама, нераждала, и така ме е страх. Радвам се обаче като чета позитивизма на почти всички тук! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт