Анатомията на Грей 7

  • 34 888
  • 428
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 289
Само при мен ли не тръгват субтитрите?! Излиза ми Syntax error at line 788!
Моля за малко помощ!  Praynig

# 376
  • Мнения: 2 149
Gorgeous не тръгват изобщо,или по някое време спират.Аз понеже си гледам на Тв-то,по едно време спряха,а на компа без проблем си вървят.Пробвай да прейминуваш файла,да е еднакъв с филма,друго едва ли може да се направи,поне аз не се сещам.

# 377
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 875
Мммм, добро разведряване Mr. Green
Пишеше вчера в интернет, че окончателно се махат двамата. Катрин Хийгъл имала планове да прави филмова кариера.
Аз така и не успях да си изтегля тези субтитри, ще чакам да пуснат другите явно. Thinking

# 378
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 986
Geia дай поща и ще ти ги изпратя Peace

# 379
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 875
Мирел, мерси, имаш ЛС Grinning

# 380
  • Мнения: 289
Gorgeous не тръгват изобщо,или по някое време спират.Аз понеже си гледам на Тв-то,по едно време спряха,а на компа без проблем си вървят.Пробвай да прейминуваш файла,да е еднакъв с филма,друго едва ли може да се направи,поне аз не се сещам.

Да, с еднакво име са, иначе няма как да тръгнат.. но не искат пак Sad

# 381
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Ох най-накрая и аз сколасах да изгледам последните две серии за този сезон.
Сега ще чакам новия сезон. Последната сцена на Изи и О Мали сякаш се питаха кой ще се върне Confused

# 382
# 383
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 986
По фокс даваха филче за Том Хенкс и пуснаха откъс от "Имаш поща" с Мег Раян и познайте - епизодична роля в него изпълнява Торес. И там си беше лекинко закръглена Wink

# 384
  • Мнения: 4 717
в едно чешко списание има интервю с Изи(Катрин Хиигъл) и там тя казва, че много лека й е била ролята в сериала, просто се е отпуснала и е играла себе си, с единствената разлика, че в реалния живот не е толкова лекомислена с мъжете Mr. Green
за напускане на сериала не споменава, предполагам за да не издават тайните, понеже по ТВ се въртят старите сезони

# 385
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
За субтитрите - наложи се отново да си дръпна двойния епизод от Арената заедно с приложените там към него субтитри и чак тогава тръгнаха. Други субтитри не тръгват.

# 386
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 875
Турецки е пуснал неговите вече
http://DMCA-removal-from-Google/index.php?act=search&movie=G … p;imdb=&st=75

# 387
  • Plovdiv
  • Мнения: 587
Момичета, да ви попитам. Мъжът ми беше най-позорно зарибен от моя милост със сериала. Laughing И сега гледа сезоните. Стигнал е до 3, обаче току-що ми се оплака, че няма субтитри. А за него е проблем. Потърсих в sub sab, но за трети сезин нищо не откривам. newsm78
Ако някой нещо има и знае,  Praynig.
 Hug

# 388
# 389
  • Plovdiv
  • Мнения: 587

Много, много благодаря.  bouquet Знаех си, че нещо не правя както трябва с търсачката в sub sab.
Ще е щастлив. Оказа се, че гледането на Анатомията го разтоварва от ежедневните дивотии. Wink
С една дума - хапчето за сън.
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт